Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85
Buskelundvej 2
Silkeborg
8600
http://www.ha85.dk

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 on Staevner.dk. Below you can see which events that Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 and must in no way be used without the prior permission of Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985. If Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 map

Tournaments club has partisipated in

Name Period
Louis Nielsen Fodboldfestival 2019 October 12
Afsluttende efterårsstævne U6-U10 hos ØBG September 28
Safari Cup 2019 September 22
September-stævne 2019 14. - September 15
Kløverby Cup 2019 September 1
Føtex Pokal Cup 2019 August 31 - September 1
Djurs Sommerland Cup 2019 June 16
Silkeborg Mesterskabet 2019 8. - June 9
REMA 1000 Cup 2019 - Lemming June 8
Danbolig Cup 2019 hos Funder GF May 26
Kom-i-form stævne for U11-U13 piger/drenge April 7
Kom-i-form stævne hos HA85 for U5-U10 piger/drenge April 6
BIF CUP 3-Bold 23. - February 24
Dahl Pedersen Pokal Cup - FÅ PLADSER TILBAGE!! 1. - February 3
3mod3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9 January 26
Åbne Silkeborgmesterskaber i Futsal 2019 19. - January 20
REMA 1000 SIF Cup 2019 11. - January 13
Sparkron Ulvehøj Cup 2019 4. - January 13
Nordea Cup Give 2019 4. - January 6
Hansen & Nissen Cup 2018 27. - December 30 2018
3:3 indestævne hos HA85 (Silkeborg) for U5-U9 December 15 2018
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs November 25 2018
Skals Cup 2018 24. - November 25 2018
BIF CUP 3-Bold 24. - November 25 2018
BIF CUP 2018 B/C stævne 17. - November 18 2018
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge October 28 2018
KLANK 150 CUP October 28 2018
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018 October 13 2018
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG September 29 2018
Safari Fodbold Cup 2018 September 23 2018
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne September 8 2018
Kløverby Cup 2018 September 2 2018
Føtex Pokal Cup 1. - September 2 2018
Djurslands Bank Cup i VRI 2018 June 16 2018
Djurs Sommerland Cup 2018 June 10 2018
eniig Cup 2018 i Lemming June 9 2018
Danbolig CUP 2018 June 3 2018
Silkeborg Mesterskabet 2018 19. - May 20 2018
DBU 3-Bold Tour, Stautrup IF May 10 2018
Ikast KFUM Pigecup 2018 May 5 2018
Kom-i-form stævne hos HA85 for U5-U10 piger/drenge April 28 2018
Girls Indoor Cup Marts 2018 16. - March 17 2018
Åbne Herning mesterskaber 2018 i Futsal March 10 2018
Træningstævne i SIF U9-U12 10. - February 11 2018
BIF CUP 3-Bold 3. - February 4 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018 3. - February 4 2018
Løgstrup Pokal Cup 2018 - FÅ PLADSER January 26 - February 4 2018
Åbne Silkeborgmesterskaber i Futsal 2018 13. - January 14 2018
Nordea Cup 2018, Give 5. - January 7 2018
Hansen / Nissen Cup 2017 27. - December 30 2017
Sportigan Pokalcup 2017 i Viborg 27. - December 29 2017
3:3 indestævne hos HA85 (Silkeborg) for U5-U9 December 16 2017
Dahl Pedersen Cup 2017 16. - December 17 2017
BIF CUP 3-Bold 25. - November 26 2017
ENIIG Fårvang Cup 23. - November 26 2017
Fedets Cup 2017, VRI indestævne 18. - November 19 2017
BIF CUP 2017 B/C stævne 18. - November 19 2017
FCM SAMFUND Støttecup 3. af 4 17. - November 19 2017
Indoor LiGA CUP 2017 10. - November 12 2017
Vinter Champions League U12 piger November 1 2017 - March 15 2018
Louis Nielsen Cup 2017 October 14 2017
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG September 30 2017
September-stævne 2017 9. - September 10 2017
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne September 9 2017
Kløverby Cup September 3 2017
FC Horsens Pokal Cup 26. - August 27 2017
NMT-BYENS CUP 2017 24. - June 25 2017
eniig cup June 10 2017
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2017 10. - June 11 2017
Silkeborg Mesterskabet 2017 3. - June 4 2017
Danbolig CUP 2017 May 21 2017
Kom-i-Form stævne - HA85 (Silkeborg) April 22 2017
Åbne Herning mesterskaber i Futsal March 5 2017
Løgstrup Pokal CUP 2017 - U10 + U12 - FÅ PLADSER February 19 2017
Dansk Revision CUP 2017 18. - February 19 2017
Åbne Silkeborgmesterskaber i Futsal January 21 2017
Fed Fodbold Fredag 20. Januar U11 January 20 2017
Nordea Cup 2017, Give 6. - January 8 2017
Hansen / Nissen Cup 2016 27. - December 30 2016
Pigestævne i Futsal December 18 2016
3-bold indestævne for U5-U9 - HA85 (Silkeborg) December 17 2016
BIF CUP 2016 B/C stævne 19. - November 20 2016
Eniig Fårvang Cup 18. - November 27 2016
Fed Fodbold Fredag 11. November U11 November 11 2016
Vinter Champions League U9+U10 October 24 2016 - March 24 2017
Afsluttende 5-mands stævne ØBG Silkeborg October 1 2016
Kløverby Cup - 30 års jubilæum September 4 2016
FC Horsens Pokal Cup 27. - August 28 2016
Lunderskov MiniCup August 13 2016
NMT CUP 2016 25. - June 26 2016
Djurs Sommerland Cup 2016 June 12 2016
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2016 4. - June 5 2016
Rema1000 Cup - Pigestævne i Silkeborg June 4 2016
EDC Funder CUP 2016 May 29 2016
Silkeborgmesterskabet 2016 14. - May 15 2016
Nybolig Palle Ørtoft / Nykredit Aalborg Forårscup April 30 - May 1 2016
Kom-i-Form stævne - Engesvang Boldklub April 17 2016
Kom-i-Form stævne - HA85 April 16 2016
3-mands indestævne for U5-U9 - Bryrup IF March 5 2016
BIF CUP 3-Bold 27. - February 28 2016
Dansk Revision CUP 2016 20. - February 21 2016
Holmris + Flexform Cup 6. - February 7 2016
BMK CUP - DJS January 29 - February 7 2016
Futsalstævne i Ejstrupholm January 23 2016
SPARDJURS Cup 2016 på Mols 22. - January 24 2016
Energi midt julecup 27. - December 30 2015
DGI Kval-stævne - Pigehold December 20 2015
Ikast drengenes julestævne December 20 2015
3-mands indestævne for U5-U9 December 13 2015
Energi Midt Fårvang Cup 2015 20. - November 29 2015
Kathrine Andersen Chokolade Cup 2015, VRI 14. - November 15 2015
Champions-League Vinter October 31 2015 - April 10 2016
ULIGA Winter Cup - 2003-2007 Drenge A/Elite October 31 2015 - February 14 2016
Afsluttende 8-mands stævne Søndermarken IK October 10 2015
Afsluttende 5-mands stævne ØBG Silkeborg September 26 2015
Kløverby By CUP 2015 September 6 2015
Rasmus Klumps pandekagestævne August 30 2015
Jyske 3-bold Storstævne, Them GF August 30 2015
FC Horsens Pokal Cup 29. - August 30 2015
Kronecup 2015 27. - June 28 2015
Jyske 3-bold Storstævne, Bording June 21 2015
EDC Funder CUP 2015 May 31 2015
FÆNGSLET STREET 30. - May 31 2015
Kom i Form - Vellev IF April 25 2015
Kom i Form - HA85 April 18 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - February 22 2015
Viborg F.F. Vintercup 2015 9. - February 11 2015
DGI Landsdelsmesterskab - Pigehold January 31 2015
Energi midt julecup 27. - December 30 2014
Fårvang Cup 2014 28. - November 30 2014
NES cup 2014, VRI indestævne 15. - November 16 2014
Afsluttende 5-mands stævne ØBG Silkeborg September 27 2014
Jyske 3-bold Storstævne, Them GF August 31 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - August 31 2014
Estate Cup Lystrup 2014 16. - August 17 2014
Jyske 3-bold Storstævne, Bording June 22 2014
Mini VM 2014 - SUB Sønderborg 14. - June 15 2014
Jyske 3-bold Storstævne, IF Lyseng May 11 2014
Opstartsstævne 29. - March 30 2014
BadeCup i Viborg March 16 2014
Sparcup 2014 1. - February 2 2014
BMK CUP - DJS January 24 - February 2 2014
HORSENS CUP 2014 10. - January 12 2014
Hansen / Nissen Cup 2013 27. - December 30 2013
Energi midt julecup 27. - December 30 2013
Vildbjerg Cup Indoor 2013 13. - December 15 2013
Energi Midt Fårvang Cup 2013 November 23 - December 1 2013
BIF CUP 3-Bold 23. - November 24 2013
Septemberstævne 14. - September 15 2013
JKE Design PokalCup 2013 August 31 - September 1 2013
Estate Cup Lystrup 2013 17. - August 18 2013
Sommer Cup i Jesperhus June 9 2013
HSF SuperCup June 8 2013
Sommer Cup i Jyllands Park Zoo June 2 2013

Tournament overview