Holbæk B&IF

Holbæk B&IF
HBI
Sports Allé 1
Holbæk
4300
hbi.dk

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Holbæk B&IF on Staevner.dk. Below you can see which events that Holbæk B&IF have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Holbæk B&IF have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Holbæk B&IF logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Holbæk B&IF logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Holbæk B&IF. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Holbæk B&IF and must in no way be used without the prior permission of Holbæk B&IF. If Holbæk B&IF does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Holbæk B&IF 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Holbæk B&IF map

Tournament organised by club

Name Period
SPAR NORD CUP 2019 i HOLBÆK 7. - September 8
SPAR NORD CUP 2018 i HOLBÆK 1. - September 2 2018
HOLBÆK CUP 2017 9. - September 10 2017
HOLBÆK U8/U9 TRÆNINGSSTÆVNE June 5 2017
HOLBÆK U8/U9 CUP May 14 - June 4 2017
Holbæk B&I-Liga 2008 September 24 2016
Holbæk Cup 2016 10. - September 11 2016
Holbæk B&I-Liga 2008 August 28 2016
Faxe Kondi/Elmely Kro Cup 2014 6. - December 7 2014
danbolig Holbæk Cup 2012 January 22 2012
Holbæk Cup 2012 January 21 2012
JKE DESIGN INDE-CUP 2011 March 13 2011

Tournaments club has partisipated in

Name Period
Støt Knæk Cancer 2019 October 26
3. Gentofte Cup October 13
Orient Cup 2019 August 31 - September 1
MB Malercup i Tuse d. 18-08-2019 August 18
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 17. - August 18
Stryhns Cup 2019 10. - August 11
Avarta Cup 2019 29. - June 30
Undløse Cup Uge 26 2019 25. - June 29
Aluline Sommer Cup 2019 June 22
Solrød EM Sommer Cup June 15
Intersport Cup Albertslund 2019 8. - June 9
Giraf Cup 2019 May 25
AB CUP 2019 24. - May 26
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19
Løve Cup 2019 17. - May 19
HINSCHByg Cup May 11
Hareskov Forårs Cup 2019 – U9 drenge May 4
Terminalen U13 PokalCup 2019 May 4
EfB Scandic Olympic Cup 2019 17. - April 20
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18
Tuse Cup 07-04-2019 April 7
Champions League Indoor Kunst Cup 16. - March 17
Super Brugsen Cup 2019 1. - March 3
Vesti-Olsen & Hansen Cup 15. - February 17
Greve Goal Show 2019 9. - February 10
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar 9. - February 10
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17
24sport Indoor Cup 2019 2. - February 3
Rema 1000 Stenlille Cup 2019 1. - February 3
LSF - Sydbank Pokal Cup January 20
Solrød Meny Cup 2019 January 19 - February 3
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13 12. - January 13
Undløse Indoor Cup - U14/15/16/17 - Pengestævne 12. - January 13
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng 11. - January 13
Combi Liga Cup 2019 11. - January 13
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019 January 5
Nyråd Cup 2019 5. - January 13
BSF Nytårs Stævne 2018 28. - December 30 2018
Nytårscup 2018 27. - December 30 2018
Boldklubben Frem Julecup 27. - December 29 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Holmegaard Cup 2018 27. - December 29 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 21. - December 23 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
Tuse Indoor Cup 2018 8. - December 16 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 8. - December 9 2018
Regstrup Ny Auto Cup 1. - December 2 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 24. - November 25 2018
Aluline Indendørs Cup 2018 23. - November 25 2018
LSF - Sydbank Pokal Cup November 18 2018
Orient Cup 2018 indendørs 17. - November 18 2018
SGIF November-stævne 2018 16. - November 18 2018
Nørrebro United/BK Skjold stævne 10. - November 11 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 10. - November 11 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
MB Malercup i Tuse d. 19-08-2018 August 19 2018
Stryhns Cup 2018 11. - August 12 2018
Herfølge Sommer Cup 2018 11. - August 12 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
Dalum Liga Cup 2018 June 30 - July 1 2018
NYBOLIG CUP 2018 - ØRSLEV GIF June 30 2018
Undløse Cup Uge 26 2018 26. - June 30 2018
Avarta Cup 2018 23. - June 24 2018
Sengeløse cup 23. - June 24 2018
Aluline Sommer Cup 2018 i Tølløse June 16 2018
Giraf Cup 2018 May 26 2018
AB CUP 2018 25. - May 27 2018
Hjorten Cup May 21 2018
Colourplus pinsecup 2018 18. - May 21 2018
Løve Cup 2018 27. - April 28 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - April 29 2018
HINSCHbyg Cup April 21 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
Tuse Cup 08-04-2018 April 8 2018
Toftegaard Biler opstartsstævne- Jernløse Boldklub 1. - April 2 2018
BSF PÅSKECUP 2018 1. - April 2 2018
HIF – Medaljestævne d.17-18 marts 17. - March 18 2018
Skrotspecialist Cup 2018 9. - March 11 2018
Super Brugsen Cup 2018 3. - March 4 2018
SGIF Februar-stævne 2018 24. - February 25 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - February 25 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018 February 17 2018
VESTI OLSEN & HANSEN CUP 2018 16. - February 18 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
24sport Indoor Cup 2018 3. - February 4 2018
Stenlille Cup 2018 2. - February 4 2018
Futsal i Dalby January 28 2018
Futsalstævne i Sorø January 28 2018
GS Store Futsal Cup 20. - January 21 2018
Handelsstandens Boldklubs indendøre Fodoldstævne 20. - January 21 2018
Brøndby futsal cup 20. - January 21 2018
Sportigan Langebæk Cup 2018 19. - January 28 2018
Sportmaster Cup Holbæk U7-U13 13. - January 14 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - January 21 2018
Futsalstævne i Vallensbæk January 13 2018
Din Bilpartner Cup, 2018, indendørsstævne, Høng 12. - January 14 2018
Hvalsø Cup 2018 6. - January 7 2018
Penge- & Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål 6. - January 7 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup January 6 2018
Holmegaard Cup 2017 28. - December 29 2017
Nytårscup 2017 27. - December 30 2017
spar nord cup 2017 27. - December 30 2017
TUSE CUP UNGDOM U12 - U17 DRENGE/PIGER 16. - December 17 2017
Geertsen Cup 2017 (Ringsted Cup 2017) 16. - December 17 2017
TUSE CUP UNGDOM U6 - U11 DRENGE/PIGER 9. - December 10 2017
Undløse moneycup 2017 9. - December 10 2017
Slagelse Cup 2017 9. - December 10 2017
Herlev Julecup 2017 2. - December 3 2017
Sparekassen Sjælland Cup 2017 December 2 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Frank Jensen Cup 2017 1. - December 3 2017
Regstrup ny auto cup 2017 25. - November 26 2017
Aluline Indendørs- og Futsalstævne Nov 2017 24. - November 26 2017
Orient Cup 2017 18. - November 19 2017
LSF - Sydbank Sølv Cup November 18 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 17. - November 19 2017
Bk Skjold/Nørrebro United stævne 11. - November 12 2017
Indoor LiGA CUP 2017 10. - November 12 2017
Gladsaxe VIF Cup 2017 10. - November 12 2017
Baren Cup 2017 Odense November 5 2017
DGI 3- og 5-mands medaljestævne i Svebølle October 29 2017
B.93 RAW Mobility Cup 2017 October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 21 2017 - April 1 2018
Bauhaus Valbycup 2017 September 30 - October 1 2017
KIF U10 CUP 2017 September 16 2017
HOLBÆK CUP 2017 9. - September 10 2017
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2017 August 20 2017
Škoda Cup August 19 2017
Herfølge Sommer Cup 2017 12. - August 13 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - August 13 2017
Stryhns Cup 2017 August 5 2017
Bsi-Vif Nordic Cup 4. - August 6 2017
Undløse Cup June 28 - July 1 2017
DGI & Spar Nord Medaljestævne i Vipperød June 25 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - June 4 2017
AIF Cup 2017 27. - May 28 2017
Skoda Slagelse Cup 2017 25. - May 28 2017
Giraf Cup 2017 May 20 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
HOLBÆK U8/U9 CUP May 14 - June 4 2017
Greve Goal Show breddestævne 2017 May 13 2017
Løve Cup 2017 12. - May 14 2017
OK CUP Store Bededags Stævne 2017 Kastrup 12. - May 14 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - May 14 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - April 13 2017
BSI/VIF Nordic CUP 2017 8. - April 9 2017
Toftegaard biler opstartstævne 2017 1. - April 2 2017
Opstart stævne 2017 1. - April 2 2017
BSF Vinterstævne March 19 2017
Skrotspecialist Cup 2017 3. - March 5 2017
Gentofte Indoor Cup February 26 - March 26 2017
Super Brugsen Cup Tølløse 2017 February 25 - March 4 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - February 26 2017
Frank jensen Cup 24. - February 26 2017
Føtex Food - Dragør Cup 2017 February 18 2017
Team Rynkeby Næstved Cup 2017 18. - February 19 2017
MK Fodbold Cup 2017 17. - February 19 2017
Greve Goal Show 2017 11. - February 12 2017
Vibe malerfirma U15/16 penge cup 2017 10. - February 12 2017
BK Friheden Cup 2017 4. - February 5 2017
24sport Indoor Cup 2017 4. - February 5 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - February 5 2017
Brøndby Vinter IndeCup 28. - January 29 2017
AIK 65 Strøby Cup 2017 January 27 - February 5 2017
Boligmatch Indoor 2017 January 21 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - January 22 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - January 22 2017
Din Bilpartner Cup 2017, indendørsstævne, Høng 13. - January 15 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - January 8 2017
KIF Indoor Cup 2017 7. - January 8 2017
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 7. - January 8 2017
Hvalsø Cup 2017 6. - January 8 2017
Sparekassen Sjælland Cup 2017 6. - January 8 2017
Nytårscup 2016 27. - December 30 2016
RB Julecup 2016 27. - December 30 2016
Boldklubben Frem julestævne 2016 27. - December 30 2016
Sportmaster Cup 2016 17. - December 18 2016
TUSE CUP UNGDOM 9. - December 18 2016
Regstrup ny auto cup 2016 3. - December 4 2016
Aluline Indendørs Cup 2016 25. - November 27 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - November 27 2016
Bagger Låse & Alarm Cup 2016 19. - November 20 2016
Orient Cup 19. - November 20 2016
Vibecup del 1 18. - November 20 2016
FK sydsjælland 05 Cup 2016 18. - November 20 2016
Brøndby Efterårs Mini Cup 2016 5. - November 6 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - November 6 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - November 6 2016
MB Malercup October 30 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 24 2016 - March 31 2017
BSI/VIF Nordic Cup 8. - October 9 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - October 2 2016
B1973 Micro Cup 2016 September 11 2016
Holbæk Cup 2016 10. - September 11 2016
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016 3. - September 4 2016
Robey Cup 2016 3. - September 4 2016
FB CUP 2016 20. - August 21 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - August 14 2016
Herfølge Sommer Cup 2016 13. - August 14 2016
Stryhns Cup 2016 6. - August 7 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - June 26 2016
Aluline Sommer Cup 2016 Tølløse 24. - June 26 2016
ŠKODA Køge Cup June 11 2016
24Sport Cup 2016 11. - June 12 2016
Dagli Brugsen Sommerfest Cup June 11 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - June 5 2016
HIK CUP 2016 4. - June 5 2016
Vejen CUP 2016 3. - June 5 2016
DGI Cup - Lynge-Broby IF May 29 2016
Giraf Cup 2016 May 21 2016
HUI Cup May 21 2016
Pinsecup - Brolagt 2016 14. - May 16 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - May 15 2016
Blockbuster Cup 2016 May 8 2016
JR Cup 2016 May 5 2016
VIF CUP April 30 - May 1 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - April 24 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - April 10 2016
Hyggestævnet April 9 2016
Mini vintercup 2016 2. - April 3 2016
Karlslunde Opstarts- og Pokalstævne, UDENDØRS 2. - April 3 2016
Toftegaard biler opstartstævne 2016 2. - April 3 2016
BSF U9 Påskestævne March 28 2016
Breddestævne i Svinninge -7. runde (medaljestævne) March 19 2016
EJBY CUP 2016 5. - March 6 2016
Skrotspecialist Cup 2016 4. - March 6 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - February 28 2016
MK Fodbold Cup 2016 19. - February 21 2016
Greve Goal Show 13. - February 14 2016
VIF Vinter Cup 5. - February 7 2016
Din Bilpartner Cup 2016 i Høng Hallen 29. - January 31 2016
AIK 65 - Auto-House Cup 2016 January 29 - February 7 2016
Farvelade cup 2.Del 22. - January 24 2016
Sportigan Cup 2016 i Høng Hallen 16. - January 17 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - January 17 2016
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 16. - January 17 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - January 24 2016
Stenlille cup/TK cup 15. - January 17 2016
Nyråd Cup 2016 9. - January 17 2016
Hvalsø Cup 2016 8. - January 10 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - January 3 2016
MENY CUP December 27 2015
Bauhaus Cup 2015 27. - December 30 2015
Sportmaster Cup 12. - December 13 2015
SjSi Julestævne 2015 12. - December 13 2015
Dalum Multi Cup 2015 for U12-U15 hold 12. - December 13 2015
TUSE CUP UNGDOM 11. - December 20 2015
Regstrup ny auto cup 2015 5. - December 6 2015
Shell Slagelse Cup 2015 28. - November 29 2015
FK sydsjælland 05 Cup 2015 20. - November 22 2015
Bygma Cup 2015 13. - November 15 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 6. - November 8 2015
Gladsaxe VIF CUP 6. - November 8 2015
BSI/VIF CUP 26. - September 27 2015
B1973 Micro Cup 2015 September 13 2015
Solrød Cup 2015 September 6 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - September 6 2015
Orient Cup 2015 29. - August 30 2015
Champions League for Kids August 22 - October 24 2015
Herfølge Sommer Cup 2015 15. - August 16 2015
Stryhns Cup 2015 8. - August 9 2015
Spar Nord Cup 2015 June 27 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - May 31 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - May 24 2015
JR Cup 2015 May 14 2015
Løve Cup 2015 1. - May 3 2015
Sydbank Store Bededags Cup 2015 1. - May 3 2015
VIF CUP BAGSVÆRD U10A April 26 2015
HIF - Medaljestævne April 19 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - April 12 2015
Opstartsstævne 2015 - Jernløse Boldklub 5. - April 6 2015
VB Cup 2015 March 28 2015
Buy Dubai LLC. Futsal Stævne U8 March 7 2015
Vibes Malerfirmacup 3 20. - February 22 2015
MK Fodbold Cup 2015 13. - February 14 2015
Greve Goal Show 7. - February 8 2015
Karlslunde Pokal Cup 6. - February 8 2015
Solrød Sport Cup 2015 January 31 - March 1 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 23. - January 25 2015
Vibes Malerfirmacup 2 23. - January 25 2015
Brøndbyernes IF indendørs 7-mands stævne 17. - January 18 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - January 18 2015
Sportigan Langebæk-cup 2015 16. - January 25 2015
JIK Cup 2015 January 10 2015
Sportmaster Cup 2015 9. - January 11 2015
DGI Futsalstævne Tuse January 4 2015
Nyråd Cup 2015 3. - January 11 2015
ABC CUP 2015 2. - January 4 2015
Hvalsø Cup 2015 2. - January 4 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - December 30 2014
Nytårscup 2014 27. - December 30 2014
U19 CUP TUSEHALLEN December 13 2014
TUSE CUP UNGDOM 12. - December 21 2014
Sportmaster Cup 12. - December 14 2014
Faxe Kondi/Elmely Kro Cup 2014 6. - December 7 2014
Jernløse Cup 2014 6. - December 7 2014
HIF – Medaljestævne November 30 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - November 30 2014
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
Gladsaxe Cup 27. - September 28 2014
Brøndby IF Micro JubilæumsCup 2014 U6 - U10 September 14 2014
Solrød Cup 2014 September 13 2014
Løve Cup Mini 2014 6. - September 7 2014
Orient Cup 2014 30. - August 31 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - August 24 2014
B93 UnikBolig Cup 2014 16. - August 17 2014
Stryhns Cup 2014 9. - August 10 2014
L&H-Rørbyg Cup 2014 June 14 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - June 15 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - June 8 2014
Brolagt Pinsecup 2014 7. - June 9 2014
AB Cup 125 år 6. - June 9 2014
VB 1968 Micro Cup - Søndag 25/5 May 25 2014
Sydbank Store Bededags Cup 2014 16. - May 18 2014
Løve Cup 2014 16. - May 18 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 4/5 May 4 2014
Opstartsstævne 2014 - Jernløse Boldklub April 19 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - April 6 2014
Jyske Bank / LSF Stævne March 30 2014
BSF Halvbanestævne marts 2014 March 15 2014
Bjæverskov Indoor Cup March 15 2014
Brøndbyernes IF 50-års Jubilæumsstævne 8. - March 9 2014
Vibes Malerfirmacup 3 15. - February 16 2014
MK Fodbold Cup 2014 14. - February 16 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - February 2 2014
Østmøn FK´s ungdomsstævne January 31 - February 2 2014
Midtsjællands cup 2014 January 31 - February 2 2014
Vibes Malerfirmacup 2 24. - January 26 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - January 19 2014
Nygaard Cup 17. - January 19 2014
Sportigan Langebæk-Cup 2014 17. - January 26 2014
VÆRLØSE CUP 2014 January 11 2014
JIK Cup 2014 4. - January 19 2014
Hvalsø Cup 2014 3. - January 5 2014
ABC CUP '14 3. - January 5 2014
RB 1906 Julestævne 2013 27. - December 30 2013
Nytårscup 2013 27. - December 30 2013
TUSE CUP UNGDOM 13. - December 22 2013
Sportmaster Cup (Ringsted Cup) 13. - December 15 2013
Gadstrup Dagli Brugsen Cup 2013 7. - December 8 2013
Jernløse Cup 2013 November 30 - December 1 2013
Sportmaster Cup November 29 - December 1 2013
JKE Design Cup sjælland 2013 November 16 2013
Gladsaxe Cup 15. - November 17 2013
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE October 21 2013 - March 30 2014
7 mands stævne September 7 2013
Nordea Fonden CUP August 18 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - August 18 2013
Gislinge Cup 2013 6. - August 8 2013
DiBa Store Bededags Cup 2013 26. - April 28 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - April 7 2013
Nordea Fonden CUP 23. - February 24 2013

Tournament overview