Bauhaus Cup 2015

se hele programmet på www.RB1906.dk betaling Spar Nord 9309 4574713329
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Drenge u - 8 Mixed 7 400 27-12-15 48 0
Drenge u - 9 Mixed 7 400 29-12-15 21 1
Drenge u -19 Mixed 7 500 28-12-15 4 0
Drenge u - 10 Mixed 7 400 30-12-15 40 0
Drenge u -11 Mixed 7 400 28-12-15 27 0
Drenge u - 12 Mixed 7 400 27-12-15 21 1
Drenge u - 13 Mixed 7 400 29-12-15 24 0
Drenge u - 14 Mixed 7 400 30-12-15 25 2
Piger u - 9 Mixed 7 400 28-12-15 1 0
Piger u -10 Mixed 7 400 29-12-15 4 0
Piger u - 12 Mixed 7 400 28-12-15 16 0
Piger u - 14 Mixed 7 400 30-12-15 10 0
Piger u - 16 Mixed 7 500 27-12-15 7 0
Kvinder Mixed 7 700 29-12-15 9 0
Drenge U - 5 Mixed 6 300 28-12-15 3 0
Drenge U - 6 Mixed 6 300 28-12-15 8 0
Drenge U - 7 Mixed 6 300 28-12-15 35 0
Drenge u - 8 Mixed 7 400 27-12-15 5 0
Drenge u - 9 Mixed 7 400 29-12-15 11 0
Drenge u - 10 Mixed 7 400 30-12-15 21 0
Drenge u - 11 Mixed 7 400 28-12-15 26 1
Drenge u - 12 Mixed 7 400 27-12-15 14 0
Drenge u - 13 Mixed 7 400 29-12-15 11 2
Drenge u - 14 Mixed 7 500 30-12-15 16 2
Drenge u - 15 Mixed 7 500 27-12-15 23 0
Drenge u - 16 Mixed 7 500 29-12-15 11 0
Drenge u - 17 Mixed 7 500 30-12-15 10 1

Signetud teams

Drenge u - 8 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27-12-15

Teamname LVL Logo Club
Roskilde KFUM A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Svogerslev 2 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Team Navidoc
FHF 3 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
HVB Løverne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Gorillaerne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Rishøj B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
AIF rød B Albertslund IF Logo Albertslund IF
KIF 2 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
KIF 1 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
TFC 2 C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Viberne Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
RB 1906 - 3 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
TFC 1 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Hvidovre IF Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Svogerslev - 1 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Brøndby if B Brøndby IF Logo Brøndby IF

Drenge u - 9 20 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 29-12-15

Teamname LVL Logo Club
Fun4Kids II C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Espergærde IF B Espergærde IF Logo Espergærde IF
Holbæk B%I B B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Svogerslev Hvid B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
AIF rød B Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIF hvid B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Skovshoved 2 blå B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Ubberud pigerne B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Skovshoved 2 hvid B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
RB 1906 Bryderne B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Banditterne B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Lyngby B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Svogerslev Rød B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Gundsølille B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
bsf3 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Holbæk B&I C C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
bsf2 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Fun4 kids III C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Greve Hvid B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

Drenge u -19 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28-12-15

Teamname LVL Logo Club
FC Koks A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Das Auto
Team Roskilde Cykelcenter A
Rønnebækdrengene C Rønnebæk IF

Drenge u - 10 33 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30-12-15

Teamname LVL Logo Club
Tuse IF B Tuse IF Logo Tuse IF
B93 Hold1 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
RB 1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Køge Boldklub B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Vifferne C Vindinge IF Logo Vindinge IF
Karlslunde IF B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Gadstrup B Gadstrup IF Logo Gadstrup IF
HG Blå B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
RB1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
B1903 B B B1903 Logo B1903
AB Tårnby Vest B Tårnby Boldklub Logo Tårnby Boldklub
HFC Haslev B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Svogerslev Rød B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
FC Lejre Indians C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre Cowboys C FC Lejre Logo FC Lejre
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Frederikssund 2 B Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Aik gul B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Næstved B Næstved IF Logo Næstved IF
FHF hvid B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF grøn B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
HVB FC C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB City B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB United B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Real C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Lyngby B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby B
Lyngby B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
FKS 1 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
sengeløse B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Frederikssund 2 B Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
KB Lions B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

Drenge u -11 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28-12-15

Teamname LVL Logo Club
Køge Boldklub B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
RB 1906 hold 3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Langebæk Alliancen C Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
RB 1906 hold 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 hold 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
FHF 2 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Raklev B Raklev GI Logo Raklev GI
HIK B2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Visions Graphic B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Elektriker.dk B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
farum 3 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
farum 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
farum 1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
KFUM BLÅ KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Værløse Boldklub B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Dalby B Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Svogerslev 2 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 1 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
KIF B Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
De hvide Djævle B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
BFB 1 og 2 C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber

Drenge u - 12 18 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 27-12-15

Teamname LVL Logo Club
RB - U12 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
DLT B Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
Gundsølille B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Langebæk Alliancen B Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Nybolig B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Allerød FK1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK2 C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Svogerslev Hvid B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
IS Skævinge B IS Skævinge Logo IS Skævinge
IS Skævinge B IS Skævinge Logo IS Skævinge
Rodi`s Autocenter B Næstved IF Logo Næstved IF
GVI B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Himmelev Veddelev Blå B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
GVI B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
FC Lejre B FC Lejre Logo FC Lejre
BFB 04 C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
IS Skævinge B IS Skævinge Logo IS Skævinge

Drenge u - 13 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29-12-15

Teamname LVL Logo Club
B.93 Jakob B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B.93 Mikkel C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
FHF 2 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
KFUM Roskilde - hvid KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Team Awesome B Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
GM malerarbejde B
Trekroner-Himmelev B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
FCK 2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
FCK 1 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Sort B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Blå B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Hvid B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Gladsaxe Hero 2 C Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub
Lodbyg A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
KFUM Roskilde B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
FC Lejre Blå B FC Lejre Logo FC Lejre
VSTGN
FC Lejre Bourdeaux-rød B FC Lejre Logo FC Lejre
Himmelev B1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
D&M Design B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Gladsaxe Hero B Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub

Drenge u - 14 20 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: 30-12-15

Teamname LVL Logo Club
Viby 2 B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Viby 1 B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
McDonalds Roskilde B
FC-BLUF B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Rødvig B Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
VSTGN VSTGN
RB 1906 4 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Solrød FC B2 B Solrød FC Logo Solrød FC
Solrød FC B1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Vallensbæk IF - 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF - 2 Drengene B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
KFUM Roskilde 03 KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Værløse Boldklub B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
The Black Cobra B Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
Køge Boldklub Hvid B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge Boldklub Sort B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge Boldklub Grå B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Gundsølille B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Alfahannerne B Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen

Piger u - 9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28-12-15

Teamname LVL Logo Club
Brøndby A Brøndby IF Logo Brøndby IF

Piger u -10 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29-12-15

Teamname LVL Logo Club
Ringsted pigerne Ringsted damefodbold
Fremad Valby U10 Piger A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Svogerslev A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

Piger u - 12 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28-12-15

Teamname LVL Logo Club
Svogerslev pigerne B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Fremad Valby U11 A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Fremad Valby U11 B Fremad Valby Logo Fremad Valby
FC Damsø A FC Damsø Logo FC Damsø
Næstved IF A Næstved IF Logo Næstved IF
B1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
B1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Hvidovre A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
AFK A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Sundby 1 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby 2 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub

Piger u - 14 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30-12-15

Teamname LVL Logo Club
Svogerslev BK B Svogerslev
Fk 1 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
B,73 PIGERNE B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Fk 2 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Pigerne
Ølle A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Fuserne Tuse IF Logo Tuse IF
B,73 PIGERNE B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

Piger u - 16 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27-12-15

Teamname LVL Logo Club
Allerød FK A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Ringsted A
B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Lady Crime A
De Stribede elefanter Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
det røde parkhus A hg herlufsholm

Kvinder 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29-12-15

Teamname LVL Logo Club
Waow A
Bagsværd BK - damesenior A Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Stenhus IK A Stenhus IK
Måss misser A
Score tøserne A

Drenge U - 5 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28-12-15

Teamname LVL Logo Club
RB1906 - Løverne Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
BSF B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Svogerslev Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

Drenge U - 6 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28-12-15

Teamname LVL Logo Club
Roskilde KFUM A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
BSF A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Svogerslev 1 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Karlslunde IF Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
U6 RB1906 RB1906
Havdrup Havdrup GI Logo Havdrup GI

Drenge U - 7 31 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28-12-15

Teamname LVL Logo Club
LSF 4 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Solrød FC 1 Solrød FC Logo Solrød FC
Solrød FC 2 Solrød FC Logo Solrød FC
FHF 3 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Himmelev-Veddelev A B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev C B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
LSF 2 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
AIK 2 Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
AIK 1 Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Køge BK B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Svogerslev 2 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerlsev 3 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 1 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Zidanes disciple Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Kfum blå B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum hvid B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Greve D1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
LSF 1 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
FHF 2 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Rosenhøj 2 Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Rosenhøj 1 Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Havdrup Heltene Havdrup GI Logo Havdrup GI
FFB B Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
FHF 1 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
LSF 3 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
AIK3 Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Frederiksberg A
Flødebollerne Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
1-2-3 kasse Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Køge BK 2 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub

Drenge u - 8 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27-12-15

Teamname LVL Logo Club
De Blå A Raklev GI Logo Raklev GI
AB Tårnby 1 A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
RB 1906 - 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 - 1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Hvidovre IF Hvidovre IF Logo Hvidovre IF

Drenge u - 9 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29-12-15

Teamname LVL Logo Club
Fun4Kids 1 A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Espergærde IF A Espergærde IF Logo Espergærde IF
Citykøreskolen Næstved A
Greve Hvid A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Blå A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
RB 1906 Artisterne A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
bsf1 A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farmor & Farfar A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
ØFC B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
ØFC - B B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
ØFC - A A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC

Drenge u - 10 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30-12-15

Teamname LVL Logo Club
RB 1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Team Kulek
Kildebrønde Kildebrønde
Køge Boldklub A Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
B1903 A B1903 Logo B1903
Boyz FC A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Brøndby if 2 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Frederikssund FB A Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Brede if A Brede IF Logo Brede IF
Solrød FC A Solrød FC Logo Solrød FC
Aik sort A Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Næstved A Næstved IF Logo Næstved IF
FHF Striberne A Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Lyngby A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Brøndby If A Brøndby IF Logo Brøndby IF
NIF A Næstved IF Logo Næstved IF
VIF værebro A V-i-f
B1903 Klubben A B1903 Logo B1903

Drenge u - 11 19 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 28-12-15

Teamname LVL Logo Club
Holbæk A
Superliga A
Køge Boldklub A Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Raklev A Raklev GI Logo Raklev GI
GVI A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Skælskør A Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
HB05-1 A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
FHF 1 A Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Solrød 1 A Solrød FC Logo Solrød FC
KFUM HVID KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM stribede KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
HVB 2 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HB05 A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Team VSTGN A
2005 Alliancen A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Birkerød drengene A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
B 1903 - Hæstens A B1903 Logo B1903
VIF værebro A V-i-f
Tuse 1 A Tuse IF Logo Tuse IF

Drenge u - 12 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27-12-15

Teamname LVL Logo Club
Taastrup FC A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Skjold Birkerød A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Svogerslev Rød A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
White Ops A
Brøndby IF A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Black Ops 4 A
Himmellev Veddelev Grøn A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Team Framework/Foss Blik A Næstved IF Logo Næstved IF
De sorte djævle A Næstved IF Logo Næstved IF
VIF værebro A V-i-f

Drenge u - 13 9 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: 29-12-15

Teamname LVL Logo Club
Green Team A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
FHF 1 A Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
McDonalds Roskilde A
KFUM Roskilde A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Lyngby A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Team Iskold A FC Roskilde Logo FC Roskilde
FA2000 A FA 2000 Logo FA 2000
julles tromler Næstved IF Logo Næstved IF
B.93 CPH A

Drenge u - 14 12 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: 30-12-15

Teamname LVL Logo Club
RB 1906 2 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Solrød FC A1 A Solrød FC Logo Solrød FC
Dark horses A
Fa 2000 3 A FA 2000 Logo FA 2000
FA 2000 2 A FA 2000 Logo FA 2000
FA 2000 1 A FA 2000 Logo FA 2000
Milan2500 A
Kulgruppen A
FC Andersen A
Svanerne A HB Køge Logo HB Køge
Gladsaxe Stars A

Drenge u - 15 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27-12-15

Teamname LVL Logo Club
Toyota Køge A
Andersen Biler A/S A
Håndbolddrengene A
Hedehusene Allstars B
Unknown A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Lodbyg FC A
Team easy on B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Doktorens Zuwizos A Virum
FCR Dreamteam A FC Roskilde Logo FC Roskilde
GøjleBois B
Team Taastrup A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Ølstykke Legenderne A Ølstykke
OLDEMOR FC B
Oldboys A Næstved IF Logo Næstved IF
SBI Vikings
De Grå A
Møns Entreprenørforretning A
sportigan brønshøj A
Osted Antik A FC Lejre Logo FC Lejre
Farmor & Farfar A
Ac Faloga Hillerød A Ac Faloga
RO's Rollinger A FC Roskilde Logo FC Roskilde

Drenge u - 16 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29-12-15

Teamname LVL Logo Club
FC Palermo Drengene A B1903 Logo B1903
De sløve Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HTL BYG APS A Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
#Holdet A
FCR A
B73 Drenge C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Vipbois A Vipperød BK Logo Vipperød BK
De Fantastiske 6 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Møns Entreprenørforretning A
FC Perlermo Drengene A B1903 Logo B1903

Drenge u - 17 9 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 30-12-15

Teamname LVL Logo Club
Siberia B
Drengene fra Landsbyen KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Drengene fra Landsbyen A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Zlatans drenge
SØS
FCR A
Team Roskilde Cykelcenter A
Drengene fra Landsbyen A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
2.Holdet ;) A

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 30 2015

Organisation
Roskilde BK af 1906
Place
Roskilde Kongrescenter Bauhaus Arena
Address
Møllehusvej 15
Postalcode
4000
City
Roskilde
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Bauhaus Cup 2015 map

Tournament overview