Hansen / Nissen Cup 2015

Hatting-Torsted Fodboldungdom har igen i år fornøjelsen at kunne invitere til Hansen / Nissen Cup 2015. Der spilles alle 4 dage i Hattinghallen og Torstedhallen, Horsens. Der spilles i følgende rækker: Piger: U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15, U17 Drenge: U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15, U17 Puljerne spilles: Søndag d. 27. dec. 2015: Piger U12, Piger U13, Drenge U14, Drenge U15 Mandag d. 28. dec. 2015: Drenge U12, Drenge U13, Drenge U17 Tirsdag d. 29.dec. 2015: Drenge U8, Drenge U9, Piger U14, Piger U15, Piger U17 Onsdag d. 30.dec. 2015: Piger U8, Piger U9, Piger U10, Piger U11, Drenge U10, Drenge U11 Afvikling: Der spilles i 4-holds puljer. Efter de indledende runder fortsætter nr. 1 og 2 i A-rækken og nr. 3 og 4 i B-rækken. Alle hold spiller mindst 6 kampe. Regler: JBU`s regler for indefodbold. Vi forbeholder os retten til at slå rækker sammen, ændre turneringsform, eller aflyse ved for få tilmeldinger. Pris: Kr. 450,- pr. hold. Holdgebyret overføres til vores konto i Sydbank: 7140 - 1308011 Ved overførsel oplyses holdnavn og årgang eller ID nr. Tilmelding anses ikke som gældende før holdgebyret er modtaget. Præmier: Finale præmier til nr. 1 og 2 i hhv. A og B-rækkerne.. Der er præmier til 6 spillere pr. hold. Til U8 og U9 årgange er der præmier til 8 spillere pr. hold. Tilmelding: Senest den 22. november 2015 Yderliger info: Flemming Jensen email: ellenaj@post.tele.dk
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
Piger U-8 Mixed 7 450 2 0
Piger U-17 Mixed 7 450 3 0
Piger U-9 Mixed 7 450 5 0
Piger U-10 Mixed 7 450 24 1
Piger U-11 Mixed 7 450 19 0
Piger U-13 Mixed 7 450 23 2
Piger U-15 Mixed 7 450 8 0
Drenge U-8 Mixed 7 450 24 0
Drenge U-9 Mixed 7 450 43 0
Drenge U-10 Mixed 7 450 52 0
Drenge U-14 Mixed 7 450 22 2
Drenge U-15 Mixed 7 450 27 2
Drenge U-17 Mixed 7 450 29 0
Piger U-12 Mixed 7 450 18 0
Drenge U-11 Mixed 7 450 38 2
Drenge U-12 Mixed 7 450 38 1
Drenge U-13 Mixed 7 450 42 0
Piger U-14 Mixed 7 450 18 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

Piger U-8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U-17 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U-9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U-10 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Egebjerg if 2 B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Lund if B Lund If
Egebjerg If 1 B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
VB Y Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
VB X A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Hatting Torsted 2 B Hatting Torsted
HOG 1 B
HOG 2 B
Tifferne B Tjørring IF Logo Tjørring IF
BGIF 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
Hatting Torsted 1 B Hatting Torsted
Skibet IF A A Skibet IF Logo Skibet IF
VB B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Skibet IF 2 C Skibet IF Logo Skibet IF

Piger U-11 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hatting Torsted IF 2 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted IF 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Løsning IF B Løsning IF
Garant A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
VB B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Vi gir den gas B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
HOG Girls B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
FC tøserne FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens piger FC Horsens Logo FC Horsens
Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Skødstrup 2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Egebjerg IF B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
HEI Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Lystrup A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Skødstrup 1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Stensballe ik B Stensballe IK Logo Stensballe IK

Piger U-13 15 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Horsens 2 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 3 B FC Horsens Logo FC Horsens
De blå B IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
FCSkanderborg B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Skovbakken 2 B IK Skovbakken Logo IK Skovbakken
Green Girls B Hedensted IF Logo Hedensted IF
FCKN P FC Kolding Nord
FCKN Q FC Kolding Nord
Skovbakken 1 A IK Skovbakken Logo IK Skovbakken
t-s handel A
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Brande IF A Brande IF Logo Brande IF
De Grønne Piger B Hedensted IF Logo Hedensted IF
FC Horsens 4 B FC Horsens Logo FC Horsens

Piger U-15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U-8 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De seje drenge A Billund IF
Fc Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
Fc Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Hatting/Torsted 4 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Stensballe 1 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Egebjerg IF B Egebjerg IF
Gauer 2 Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauer 1 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Vognmand Bjarne Madsen, Give A Give Fremad
Hou IF B Houlkær IF Logo Houlkær IF
Stensballe 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Gauerslund IF B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Hatting - Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting - Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Åbyhøjserne B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
solbjerg 1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold

Drenge U-9 40 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
VSF 4 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Horsens FS B Horsens FS Logo Horsens FS
Silkeborg If A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hedensted IF 3 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
VSF 1 A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
VSF 2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
VSF 3 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
SS Skjold B Sportssammenslutningen Skjold Logo Sportssammenslutningen Skjold
Stensballe IK 3 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
NBK/AIF A Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Lund IF B Lund IF
Horsens KFUM 2 B Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
Horsens KFUM 1 A Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
Østbirk B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Hedensted IF 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
solbjerg 1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Hovedgård IF C C Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Hovedgård IF B B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Give Fremad B Give Fremad
Hedensted IF 2 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
HFK Rød A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Sole IF A Sole IF
Horsens KFUM 3 B Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
solbjerg 2 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
PTM/Farstrup A Boldklubben Sport Grejsdalen Logo Boldklubben Sport Grejsdalen
Egebjerg if B Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
Fredericia KFUM 2 Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 1 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
FC Horsens 3 C FC Horsens Logo FC Horsens
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 4 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

Drenge U-10 45 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Horsens KFUM U10 C Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
brædstrup 2 C Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
brædstrup 1 B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Horsens FS U10 B B Horsens FS Logo Horsens FS
De røde lyn A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Håndværkerne B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Spar Nord Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Team Hübsch A -
FC Skanderborg 2 FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
FC Skanderborg 1 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Mål i støvlerne C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
ØSVN A Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Vinding Drengene B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Hovedgård IF 1 B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Hovedgård IF 2 B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aabyhøj IF A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Vamdrup IF A Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Stensballe IK 3 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Ricos Flødeboller B Give Fremad
Winnies Salon A Give Fremad
Hatting Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Team Rescale
Aabyhøjdespringerne B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
LuksusPleje Aps A Bredballe IF Logo Bredballe IF
lystrup if 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Vejle Kammeraterne 2 C Vejle Kammeraterne
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornsyld IF B Hornsyld IF Logo Hornsyld IF
Hatting Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Danseal A jelling fs
TEAM LMT/UG Metal A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Skibet B Skibet IF Logo Skibet IF
Løjtdrengene Løjt IF Logo Løjt IF
Vejle Kammeraterne B Vejle Kammeraterne
Team Goalshow B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Young Boys A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Team PA B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Bolig Beton B Løsning IF
Aabyhøjre Vigepligt B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF

Drenge U-14 16 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vinding SF 2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Vinding SF 1 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
PP Consult B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Brande IF 2 A Brande IF Logo Brande IF
Brande IF 1 A Brande IF Logo Brande IF
Hatting-Torsted B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Avista Oil Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
Sportigan Hedensted A
Best of Horsens A
Pappas Pizza Tørring A
Sparnord Horsens A
FC Tomgang B FC Horsens Logo FC Horsens
henning lund A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Skibet IF 1 B Skibet IF Logo Skibet IF
DANISH DYNAMITE B -
Bjerre Kød B -

Drenge U-15 16 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spar Nord Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Paulsen Regnskab A
Joans Drenge A -
Universal Transport A Skibet IF Logo Skibet IF
Viborg Drengene A Viborg FF Logo Viborg FF
Team hængeløg B -
SR Food / Salming A
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hair Style Horsens A AC Horsens Logo AC Horsens
Team Nykredit A -
Volkswagen Holstebro Tang Biler A
Horse Shop´s Pink Ladies A AC Horsens Logo AC Horsens
team faxe kondi A Aulum IF
Pap Emballage & Display A -
Hatting Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Bedst med venstre B Skibet IF Logo Skibet IF

Drenge U-17 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
U16 Viborg C Viborg FF Logo Viborg FF
Vejle B B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
INDERSIDEN B
De Ukendte B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Sortes vin A hellebjerg
Kb B Kolding FC
Team Mørk B
Bronki A
Fynbo FC B Brenderup IF Logo Brenderup IF
Sparekassen Kronjylland A FC Horsens Logo FC Horsens
Hatting-Torsted Fodbold B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hansen/Nissen drengene C FC Horsens Logo FC Horsens
Team HAI B
Legender A
De dårlige tabere A
Indersiden B
vindues pushere B FC Horsens Logo FC Horsens

Piger U-12 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skive Frugt A
Ejby/Gelsted/Brenderup A Ejby IK
Garant A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Bredballe B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Hatting-Torsted U-12 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
KBQ A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Pankas Sporty Girls A
FC Horsens Z C FC Horsens Logo FC Horsens
ATI B
FC Horsens Y A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens X A FC Horsens Logo FC Horsens
HEI Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
FC Melfs A
Sejs-Svejbæk IF B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Stensballe A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Buccma energy A -

Drenge U-11 31 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gauerslund 5 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Spar Nord Vejle C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Sønderjyske A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Hatting Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Stensballe IK A A Stensballe IK Logo Stensballe IK
TP-Montage B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Gauerslund 1 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund 4 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund 3 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund 2 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gedved B Gedved IF
Henriettes livretter A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
FC Horsens B B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens A A FC Horsens Logo FC Horsens
Stensballe B B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Fighterne B BMI
Egebjerg IF C Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Midtjylland United B Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening
Juelsminde IF B Juelsminde Idrætsforening Logo Juelsminde Idrætsforening
Rask Mølle C ROI
Skibet IF B
Jelling 2 B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Grejsdalen A Boldklubben Sport Grejsdalen Logo Boldklubben Sport Grejsdalen
SIF A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
sportigan hedensted A
Richardos drenge A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Inventar butik A -
Jelling 1 C Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Hedensted drengene B
TP-Montage1 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

Drenge U-12 32 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fc Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
BIF U12 B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
juelsminde 2 B Juelsminde Idrætsforening Logo Juelsminde Idrætsforening
juelsminde 1 B Juelsminde Idrætsforening Logo Juelsminde Idrætsforening
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Løjt if A Løjt IF Logo Løjt IF
Vamdrup B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
KB/Dalby3 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB/Dalby2 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB/Dalby1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB/Dalby4 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Hatting/Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting/Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting/Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Brande IF 100 A Brande IF Logo Brande IF
Brande IF 1 A Brande IF Logo Brande IF
Sportigan Hedensted B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Cafe Borgen A
Lethal Disease Warriors C Horsens FS Logo Horsens FS
Team Aksel B Holstebro Boldklub
Madsen Optik B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Rask Mølle C ROI
Entreprenør Thorkild Jensen C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Ikast FS A Ikast FS Logo Ikast FS
Vindmøllerne B
Team Sportigan Holstebro A Holstebro Boldklub
Chelsea B HFS
Team Lauridsen B Holstebro Boldklub
Åbydrengene B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
De grønne stjerner A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Lido Fitnees A Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening

Drenge U-13 32 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
EV Metal B
FC Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
Gule A AC Horsens Logo AC Horsens
Grumstrup Auto A
Solitwork A
Hatting Torsted 6 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
BIF U13 C Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
BIF U13 B B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Team Malthes venner A Vejlby IK Logo Vejlby IK
Små Blå A
Barcelona A
Hfs A Horsens FS Logo Horsens FS
Hatting Torsted Fodbold Hold 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted Fodbold Hold 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Zebra Boys A AC Horsens Logo AC Horsens
EGIF drenge 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
EGIF drenge B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
RK03 A RK03
Rask Mølle C ROI
FC P.S.G A AC Horsens Logo AC Horsens
Ølsted B Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
Sportigan Hedensted A Engum UI Logo Engum UI
Indersiden B
Hatting Torsted Fodbold Hold 5 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted Fodbold Hold 4 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted Fodbold Hold 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
LKB/Gistrup A LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
bdo 1 B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Juelsminde IF B Juelsminde Idrætsforening Logo Juelsminde Idrætsforening
Saphira A -
Funder City C Funder GF Logo Funder GF
Funder United B Funder GF Logo Funder GF

Piger U-14 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SSH 4 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Lyseng I A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Team TD B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Lyseng II B IF Lyseng Logo IF Lyseng
SSH 3 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
SSH 2 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
SSH 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hatting Torsted 4 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
FC Skanderborg B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Hatting Torsted C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Team2002 A -
Taulov Q 2 B Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
Taulov Q 1 A Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
JM Malerfirma A Billund

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Hatting - Torsted Fodboldungdom
Place
Torstedhallen, Hattinghallen
Postalcode
8700
City
Horsens
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview