TPI REMA1000 CUP 2016

KOM TIL ODENSE d. 15-17 plus 22-24 januar 2016.
Vær med i en af Danmarks største klub arrangementer.
Stævnet med de mange stolte traditioner.

Vi TAKKER for den store interesse!
Vi har stadigvæk åben for tilmelding - specielt 2.  weekend - 22-24 januar.
Der er stadigvæk enkelte huller til 1. weekend
Tilmeld jer og er der ikke en ledig plads - så kommer I på venteliste.
Opstår der en ledig plads så vil I få den tilbudt.

Vi har de sidste 2 år haft mere end 400 hold fra hele landet med
HUSK NU!! at angive alle kontakt oplysninger ved tilmelding

I rækkerne U8-U15 går alle hold videre til A+B slutspil!!
Vi starter med kvalifikations puljer så angiv niveau.
Vi tager selvfølgelig hensyn til indplacering af hold med stor afstand til Odense
.

Facts:
• FYNS største åbne stævne
• Flotte præmier til alle finale hold.
• Der spilles i 2 sammenhængene haller

• Stævnet afvikles over 2 weekender.
• Alle årgange færdig spilles samme dag.
• Spilledato og ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange.
• Mulighed for overnatning og bespisning
Medaljer til alle i årgangene U6,U7,U8 og U9
INGEN spilledato'er konflikter med DBU-Fyn stævner!! - så tilmeld jer
• Der spilles efter egne regler, bl.a. må der max bruges en kvartals/dispensationsspiller   pr. hold

Der kan hentes en elektronisk indbydelse her:
tpi-odense.dk/fileadmin/fodbold/TPICup/Indbydelse.pdf

Overnatning og bespisning:
Der er gode muligheder for overnatning og bespisning.
Så lav en fodbold tur ud af det og kom og besøg os.
Vi har en super kunstoft bane iforbindelse med anlægget som må benyttes til træning og kampe.

Se mere info på : tpi-odense.dk/index.php
• Stævne regler
• Muligheder for overnatning og bespisning
• Afviklingsplan for alle årgange med spilledato og ca. tidspunkt
• Se resultater og billeder fra tidligere år

Kontakt:
Uffe Strunk - 60672245 – TPICUP16@gmail.com

Prisen pr. hold er 325 kr.
Podecup 3 mands kun 200 kr. pr. hold (slik og medaljer til alle)
Kontonr.:3578-0016884251 (Giro 0016884251)
Mobilpay via 60672245  Mobilpay

HUSK nu at angive klub og årgang eller id nr. ved elektronisk betaling.
Mulighed for at betale ved ankomst (Kontant, Dankort og MobilPay)

VÆR DOG OPMÆRKSOM PÅ AT U17 & U19 DRENGE
SKAL BETALE SENEST 8/1-2015!!
Dette er for at undgå hold som bare udebliver til STOR gene for både os og de andre hold. Det er et KRAV at der er angivet et telefon nummer som benyttes

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U14 piger Mixed 4 325 Lørdag 16.01 kl. 16-21 19 0
U17 Piger Mixed 4 325 Fredag 15.01 kl. 18-21 11 0
U12 piger Mixed 4 325 Søndag 17.01 kl. 10-14 20 0
U10 drenge Mixed 4 325 Lørdag 16.01 kl. 11-18 28 0
U14 drenge Mixed 4 325 Søndag 17.01 kl. 14-20 43 0
U17 drenge Mixed 4 325 Fredag 15.01 kl. 19-24 52 2
U19 drenge Mixed 4 325 Fredag 22.01 kl. 19-24 20 0
U11 piger Mixed 4 325 Søndag 24.01 kl. 13-17 15 0
U10 piger Mixed 4 325 Søndag 17.01 kl. 9-12 12 0
U15 drenge Mixed 4 325 Lørdag 23.01 kl. 16-22 32 0
U15 piger Mixed 4 325 Fredag 22.01 kl. 18-22 22 0
U13 piger Mixed 4 325 Lørdag 16.01 kl. 15-19 15 0
U11 drenge Mixed 4 325 Søndag 17.01 kl. 11-18 43 0
U12 drenge Mixed 4 325 Lørdag 23.01 kl. 08-15 46 0
U13 drenge Mixed 4 325 Søndag 24.01 kl. 14-20 30 0
U6 poder (3 mands) Mixed 3 200 Søndag 24.01 kl. 9-14 22 0
U7 poder (3 mands) Mixed 3 200 Søndag 24-01 kl. 10-16 39 1
U8 drenge (5 mands) Mixed 5 325 Lørdag 23.01 kl. 11-18 34 0
U9 drenge (5 mands) Mixed 5 325 Lørdag 16.01 kl. 8-14 46 0

Signetud teams

U14 piger 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 16.01 kl. 16-21

Teamname LVL Logo Club
SSH3 B IK Skovbakken Logo IK Skovbakken
SSH4 B IK Skovbakken Logo IK Skovbakken
SSH1 A IK Skovbakken Logo IK Skovbakken
SSH2 A IK Skovbakken Logo IK Skovbakken
Morud 2 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
B,73 Slagelse 2002 pigerne A B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
JM Malerfirma A
Østbasen 2 Østbasen
Østbasen Østbasen
Team2002 A
Bramming Boldklub B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Hatting/Torsted Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U17 Piger 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 15.01 kl. 18-21

Teamname LVL Logo Club
The purples
Maler mester Morten Poulsen A
B-E-S-T-E-M A Højer Idrætsforening Logo Højer Idrætsforening
TPI håndbold C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Morud IF Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Rudkøbing/Bk.Sydlangeland C BK.Sydlangeland
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Revisorgården Odense A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Assens FC A Assens FC Logo Assens FC

U12 piger 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 17.01 kl. 10-14

Teamname LVL Logo Club
Marienlyst B Marienlyst Logo Marienlyst
Næsby boldklub A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Strib IF A Strib IF Logo Strib IF
Marienlyst 3 B Marienlyst Logo Marienlyst
Årslev BK 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev BK 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
BPI C BPI
søhusstige C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Pankas Sporty Girls A
Ubberud IF C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Otteruptøserne C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
ATI 2 piger A
EGB A Ejby IK Logo Ejby IK
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Marienlyst 2 B Marienlyst Logo Marienlyst

U10 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 16.01 kl. 11-18

Teamname LVL Logo Club
Dippedutterne B
Signes Drenge B Korup IF Logo Korup IF
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
allesø A Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Team SmukBold B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Marienlyst piger A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
FCS 2 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
OB Sort Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Holmens Sønner C Dalby IF Logo Dalby IF
Strib 2 B Strib IF Logo Strib IF
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
Team N/V A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
UIF 2 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
UIF 1 B
brenderup B Brenderup
Otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Dalum legenderne A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum All Stars B Dalum IF Logo Dalum IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U14 drenge 39 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 17.01 kl. 14-20

Teamname LVL Logo Club
FC Multiwood privat
FC Frede A
Assens FC 1 A Assens FC Logo Assens FC
Assens FC 2 B Assens FC Logo Assens FC
Tårup IF 1 B Tårup IF Logo Tårup IF
Tårup IF 2 B Tårup IF Logo Tårup IF
De blå mænd A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Dalum 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Copacabana A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
TPI - 3 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI - 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby2 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
næsby 3 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
All Black A
Avista Oil Horsens B
Skovby GF 2 C Skovby GF Logo Skovby GF
Sture Powls Army A A/E fodbold
Strib IF 3 C Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 C Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 1 B Strib IF Logo Strib IF
Oles Drenge A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Sport & Profil A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Sportigan Hedensted A
Skovby GF 1 C Skovby GF Logo Skovby GF
Næsby Boldklub 4 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
TPI - 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI - 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI - 6 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Hornsyld B Hornsyld IF Logo Hornsyld IF
R2 Active Kids Foundation A
SB 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Otterup B&IK B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
SB 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
The Black Army B Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
TPI - 5 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U17 drenge 35 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Fredag 15.01 kl. 19-24

Teamname LVL Logo Club
FC Håndbajer B
Tingløkke B privat
De 5 F´er C Brenderup IF Logo Brenderup IF
Balamaerne Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Diablos A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
clinical.dk
Onkels Disciple privat
FC Nordfyn A
TPI 5 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Towakkerne A
FC APEL C Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
FC guns A
Otterup 2 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Næsby 16 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Sparekassen Kronjylland A FC Horsens Logo FC Horsens
Kaaghs Bitches A Hjemly Fri- og Efterskole Logo Hjemly Fri- og Efterskole
4 Mands-Hæren B Hjemly Fri- og Efterskole Logo Hjemly Fri- og Efterskole
Østbasen A Østbasen
Hjemly Fighters A Hjemly Fri- og Efterskole Logo Hjemly Fri- og Efterskole
Bierne A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Danika grønt A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Mor Ulla's Slaver A
Dum Skunk Morud A
Koerne FC A
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
MB2000 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
CF NYF A
Rosenkrans og co. A
S.F.B`erne A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Holluf reunion Privat

U19 drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 22.01 kl. 19-24

Teamname LVL Logo Club
Shifow A Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
Tpi 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Mionetta privat
FF FC A Dalum IF Logo Dalum IF
Sønderborg- Ungdomsskole
Galácticos A
Tpi 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 3 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Pure Nordic privat
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dullums deciple A

U11 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24.01 kl. 13-17

Teamname LVL Logo Club
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Løjt piger A Løjt IF Logo Løjt IF
MG&BK 4 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 3 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 2 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
BM2 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sub ullerslev C SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
Otteruppigerne C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Marienlyst 1 A Marienlyst Logo Marienlyst
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U10 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 17.01 kl. 9-12

Teamname LVL Logo Club
Årslev pigerne A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
HPTI B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Marienlyst B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Oks C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Ubberud IF A Ubberud IF Logo Ubberud IF
Lund if B Lund IF Logo Lund IF
Bogense Bogense G & IF Logo Bogense G & IF
KRFK C KRFK Logo KRFK
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Middelfart B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Søhus stige C Søhus

U15 drenge 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23.01 kl. 16-22

Teamname LVL Logo Club
Pap, emballage & display A
Morud 1 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Blue Birds A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Spar Nord Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
FC FIFA B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Kerteminde BK Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Sport 24 Vejle A
Dream Team A
Team FST A
Ukendt B
Dalum Grøn A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Blå A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Rød A Dalum IF Logo Dalum IF
EMR A Ikast FS Logo Ikast FS
Østbasen A Østbasen
FC Purnarnii A FC Fredericia Logo FC Fredericia
Sønderborg- Ungdomsskole
Traepillerfyn.dk B Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Odense KFUM KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Næsby Drengene B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
home Tarup privat
Morud A B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Korupbanden B
Assens FC A Assens FC Logo Assens FC
Otterup A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
ØSVN Spurs B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
FC Panna Privat
Team Nykredit A

U15 piger 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 22.01 kl. 18-22

Teamname LVL Logo Club
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
De blå. B Brenderup IF Logo Brenderup IF
Morud 1 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Strøh´s piger B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
NIK 2 B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
NIK 1 B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
Kolding Q U15 A KoldingQ Logo KoldingQ
Fredericia Q A Fredericia Q
FUN GIRLS B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Strib B Strib IF Logo Strib IF
NÆSBY United A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Hansen Textile B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OB Sort A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB Blå A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Orange B Brenderup IF Logo Brenderup IF
NÆSBY ROVERS B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
MG&BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U13 piger 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 16.01 kl. 15-19

Teamname LVL Logo Club
Næsby boldklub A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Kerteminde 1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
årslev U13 A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Middelfart A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
EGB B Ejby IK Logo Ejby IK
Marienlyst 1 A Marienlyst Logo Marienlyst
Marienlyst 2 B Marienlyst Logo Marienlyst
Hold Thomas Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
KB Tøserne B Kolding B
Ubberud IF C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Kerteminde 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U11 drenge 36 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 17.01 kl. 11-18

Teamname LVL Logo Club
FC Grejsdalen A Boldklubben Sport Grejsdalen Logo Boldklubben Sport Grejsdalen
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
De blå fra Middelfart B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Franks Drenge. B Korup IF Logo Korup IF
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
BBB2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Fjordager IF A Fjordager IF Logo Fjordager IF
OKS 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
TP-Montage B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
OB 4 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalum IF 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Bredballe 3 C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe 2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe 1 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
AS huse Oksbøl A Boldklubben Vestkysten Logo Boldklubben Vestkysten
OB 1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalby IF C Dalby IF Logo Dalby IF
Tåsinge 3 C Tåsinge Forenede Boldklubber Logo Tåsinge Forenede Boldklubber
Middelfart G & BK C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Tåsinge 1 A Tåsinge Forenede Boldklubber Logo Tåsinge Forenede Boldklubber
Tåsinge 2 B Tåsinge Forenede Boldklubber Logo Tåsinge Forenede Boldklubber
KB 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KB1 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
INTERSPORT VEJLE A Privat
Tpi 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
BBB1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub

U12 drenge 40 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23.01 kl. 08-15

Teamname LVL Logo Club
Lido Fitness A Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
OKS 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Kerteminde BK Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Dalumm IF A Dalum IF Logo Dalum IF
Marienlyst 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 1 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sanderum 3 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Tommerup BK A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF
Dalby IF C Dalby IF Logo Dalby IF
TPI 4 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 5 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sanderum Boldklub 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Haderslev FK 1 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Fjordager IF A Fjordager IF Logo Fjordager IF
SUNDBY 3 Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sanderum 2 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Himmelev-Veddelev 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev 2 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Kolding if 1 A Kolding IF Logo Kolding IF
Randers Freja 1 A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 2 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
KB 1 A FC København Logo FC København
IF Skjold Birkerød 1 A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Haderslev FK 2 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Sundby 1 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby 2 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Kolding IF 2 B Kolding IF Logo Kolding IF
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Randers Freja 2 A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
KB 2 A FC København Logo FC København
IF Skjold Birkerød 2 A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Blåbjerg A Blåbjerg Fodbold Logo Blåbjerg Fodbold
ANDRUP IF A Andrup IF Logo Andrup IF

U13 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24.01 kl. 14-20

Teamname LVL Logo Club
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Årup A Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
Middelfart 3 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 2 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 1 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Fjordager A Fjordager IF Logo Fjordager IF
HPTI 1 Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
KR70 - 1 B Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
KR70 - 2 B Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
B-Boys B
TPI-1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Gauerslund IF A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
TPI-5 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI-4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI-3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI-2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
BM Hvid B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM Lyseblå A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM Gul A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
B1909 A Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Korup 2 Korup IF Logo Korup IF
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Korup IF B Korup IF Logo Korup IF

U6 poder (3 mands) 21 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24.01 kl. 9-14

Teamname LVL Logo Club
BBB Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum 3 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Næsby2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
OB 3 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
OB2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalum 4 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Fraugde Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
De små myrer C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U7 poder (3 mands) 36 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24-01 kl. 10-16

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 3 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 4 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Otterup 2 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup 1 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
B67. 1 B.67 Logo B.67
B67. 2 B.67 Logo B.67
Fjordager 3 Fjordager IF Logo Fjordager IF
Dalum 3 Dalum IF Logo Dalum IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Turbo drenge C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Glamsbjerg Glamsbjerg IF Logo Glamsbjerg IF
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Fraugde 2 B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 1 A Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Højby 1 Højby S&G Logo Højby S&G
Fjordager 2 Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager 1 Fjordager IF Logo Fjordager IF
Søhus Stige Boldklub B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Pdif C Pdif
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Søhus Stige Boldklub 2 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Herlufsholm A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Højby 2 Højby S&G Logo Højby S&G
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
De seje C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense

U8 drenge (5 mands) 31 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23.01 kl. 11-18

Teamname LVL Logo Club
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
De seje drenge A Billund IF Logo Billund IF
Otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Lemming 1 Lemming IF Logo Lemming IF
Næsby 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Vindinge BK B Vindinge BK Logo Vindinge BK
HIK 08 B1 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
II C Marienlyst Logo Marienlyst
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Otterup 2 Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Dalum 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Pdif C Pdif
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Strib IF 1 A Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 B Strib IF Logo Strib IF
Lemming 2 Lemming IF Logo Lemming IF
TPI 5 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby 3 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
ubberuds drenge C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Søhus Stige Boldklub C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
HPTI 2 B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 1 Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening

U9 drenge (5 mands) 44 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 16.01 kl. 8-14

Teamname LVL Logo Club
Heltene fra Vestfalen C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Odense KFUM B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Søhus-Stige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
SUB Sønderborg 2 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Slagelse 2 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Slagelse 1 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
KB Dreamteam C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KB B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
BM Lilla A
Marienlyst 3 C Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BBB 2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
OB Stribet C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Erritsø GIF 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Fjordager IF A Fjordager IF Logo Fjordager IF
Oks 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Odense KFUM 2 B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
B1913 B Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
OB Hvid B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB Blå C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum Boldklub 2 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Marienlyst 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
SUB Sønderborg A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
OB 2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Sanderum Boldklub 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Bogense C Bogense G & IF Logo Bogense G & IF
Tpi1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Morud A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Rolfsted A Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
Dalum IF 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Højby S&G B Højby S&G Logo Højby S&G
Skeby GF C Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening
Sanderum Boldklub 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Højby 2 C Højby S&G Logo Højby S&G
Oks 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
22. - January 24 2016

Organisation
Tarup Paarup IF
Place
Paarup Hallerne
Address
Paarupvej 21
Postalcode
5210
City
Odense NV
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
TPI REMA1000 CUP 2016 map

Tournament overview