TRESU CUP MINI stævne

TRESU MINI CUP 

BEMÆRK! :

Årgang 2008 spiller på stor bane med 5 spillere på banen.

ALLE rækker spiller over hele banen med målmand.

Holdgebyr 400,- 

Vi glæder os til at se jer spille i Bjert hallen d. 16. og 17. januar 2016!  

Sportslige hilsner

Bjert IF.

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 / 2008 Drenge Mixed 7 400 Lørdag d. 16. januar 2016 12 0
U8 / 2008 Drenge Mixed 7 400 Lørdag d. 16. januar 2016 10 0
U8 / 2008 Drenge Mixed 7 400 Lørdag d. 16. januar 2016 6 0
U8 / 2008 Piger Mixed 7 400 Lørdag d. 16. januar 2016 0 0
U8 / 2008 Piger Mixed 7 400 Lørdag d. 16. januar 2016 2 0
U9 / 2007 Drenge Mixed 7 400 Søndag d. 17. januar 2016 10 0
U9 / 2007 Drenge Mixed 7 400 Søndag d. 17. januar 2016 8 0
U9 / 2007 Drenge Mixed 7 400 Søndag d. 17. januar 2016 2 0
U9 / 2007 Piger Mixed 7 400 Søndag d. 17. januar 2016 2 0
U9 / 2007 Piger Mixed 7 400 Søndag d. 17. januar 2016 4 0

Signetud teams

U8 / 2008 Drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 16. januar 2016

Teamname LVL Logo Club
KB 1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Rødekro IF A Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
U8 - hold2 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
U8 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
HFK A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Ødis if 1 B Ødis IF
Ødis if 2 C Ødis IF
De Seje Drenge A Billund IF Logo Billund IF
Harte A Harte G&IF Logo Harte G&IF
Vamdrup IF I A Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U8 / 2008 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 16. januar 2016

Teamname LVL Logo Club
BGIF drenge B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
KB 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Rødekro IF B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Vonsild FK Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Fredericia FFF B Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Lunderskov Boldklub B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U8 / 2008 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 16. januar 2016

Teamname LVL Logo Club
KB 3 C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Vamdrup IF II C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
bJERT if C Bjert IF Logo Bjert IF
HFK C Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
De små gule C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
HFK B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub

U8 / 2008 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 16. januar 2016

Teamname LVL Logo Club

U8 / 2008 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 16. januar 2016

Teamname LVL Logo Club
MG&BK 1 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U9 / 2007 Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 17. januar 2016

Teamname LVL Logo Club
HFK Blå A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK Rød A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Spjald drengene A
Spangsbjerg IF A Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Dalum iF A Dalum IF Logo Dalum IF
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Toftum FC A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Kolding IF A Kolding IF Logo Kolding IF

U9 / 2007 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 17. januar 2016

Teamname LVL Logo Club
bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
Christensfeld IF Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
CMA Byg B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Horsens FS B Horsens FS Logo Horsens FS
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Christiansfeld IF B Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF

U9 / 2007 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 17. januar 2016

Teamname LVL Logo Club
Kolding IF 07 C Kolding IF Logo Kolding IF
AVGIF C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening

U9 / 2007 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 17. januar 2016

Teamname LVL Logo Club
HTS United A Tistrup BK Logo Tistrup BK
Kolding Boldklub 1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U9 / 2007 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 17. januar 2016

Teamname LVL Logo Club
Engum UI B Engum UI Logo Engum UI
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Kolding Boldklub 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
16. - January 17 2016

Organisation
Bjert IF
Place
Bjert hallen
Address
Engløkke 7
Postalcode
6091
City
Bjert
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview