Holmegaard Cup

Holmegaard Boldklub inviterer til medajle og pokal stævne (breddestævne) den 28. og 29. december 2015.

Der spilles efter DBU´s regler, og i følgende årgange:

Mixhold U6 - U7, 3 mands

Drenge U8 - U13, 5 mands

Piger U11 - U13, 5 mands

Der vil være kampe som spilles efter kl. 18 begge dage.

Der vil ikke være slutspil.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U-6/U-5 Mixed 5 200 6 0
U-7 Mixed 5 200 10 0
U-8 Mixed 7 200 12 4
U-9 Mixed 7 300 7 0
U-10 Mixed 7 300 23 0
U-11 Mixed 7 300 8 1
U-11 Mixed 7 300 3 0
U-12 Mixed 7 300 10 0
U-12 Mixed 7 300 5 1
U-13 Mixed 7 300 2 0
U-13 Mixed 7 300 5 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U-6/U-5 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
NIF 2 Næstved IF Logo Næstved IF
HG-2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
NIF 3 Næstved IF Logo Næstved IF
NIF 1 Næstved IF Logo Næstved IF
HGB Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HG-1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U-7 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HG4 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Suså IF 2 C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Suså IF 1 B Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
HGB 2 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB 1 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Køge BK Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
HGB 3 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HG2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U-8 8 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HG NÆSTVED EL-SERVICE Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Q AUTO Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Fk rød B FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
HFC's Smølfer 1 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
HGB Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HG KONTRAST Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Fk grøn C FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
HGB 2 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub

U-9 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HG2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Slagelse B&I B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Næver4ever B -
HGB 2 C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB 1 B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Smash Juice B

U-10 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TFF drengene B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Kildebrønde Kildebrønde
HG BLå B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Hvid B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
NIF 3 Næstved IF Logo Næstved IF
HIK 06-2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Suså IF Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
HGB 2 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB 1 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Suså IF 2 Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Skælskør 2 B Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
HGB 3 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Boyz FC A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
VIF2 B Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
VIF1 B Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
ØGIF B Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
Nif Drengene Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved drengene Næstved IF Logo Næstved IF
Skælskør 1 B Skælskær B&I Logo Skælskær B&I

U-11 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FK 05 B FK Sydsjælland
Toksværd olstrup fodbold Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Suså C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Holmegaard 1 B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB U11 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub

U-11 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HGB Piger - 1 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB Piger - 2 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub

U-12 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HG 2 B Herlufsholm
HG 1 B Herlufsholm
Lynge-Broby IF B Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Rodi`s Autocenter B Næstved IF Logo Næstved IF
Suså if. B Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
De hvide djævle B
Herfølge B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
HGB2 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB1 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub

U-12 4 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Køge Pige FC B Køge Pige FC
HGB Piger - 1 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Haslev FC B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Næstved 1 A Næstved IF Logo Næstved IF

U-13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U-13 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Haslev FC 2 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev FC B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
HGB2 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB1 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Holmegaard Glasværks Boldklub
Place
Holmegaard Hallen
Address
Glasværksvej 1
Postalcode
4684
City
Holmegaard
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview