Dahl Pedersen Ungdomscup 2015


Højslev ST. Idrætsforening & DAHL PEDERSEN Biler har hermed fornøjelsen at kunne invitere til indendørsstævne i de 2 haller i Søby-Højslev Arena søndag den 20 december 2015.


Vi glæder os til en dag med masser af hygge og god fodbold.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U 11 Drenge Mixed 6 250 0 0
U 10 Piger Mixed 6 250 4 0
U 12 Drenge Mixed 6 250 0 0
U 13 Piger Mixed 6 250 2 0
U 14 Drenge Mixed 6 250 0 0
U 14 Drenge Mixed 6 250 0 0
U 15 Drenge Mixed 6 250 4 0
U 15 Drenge Mixed 6 250 0 0
U 6 Drenge/Piger Mixed 6 250 10 0
U 7 Drenge/Piger Mixed 6 250 14 0
U 8 Drenge/Piger Mixed 6 250 17 0
U 9 Drenge Mixed 6 250 10 0
U 9 Piger Mixed 6 250 3 0
U 10 Drenge Mixed 6 250 7 0
U 11 Drenge Mixed 6 250 10 0
U 11 Piger Mixed 6 250 3 0
U 12 Drenge Mixed 6 250 19 0
U 12 Piger Mixed 6 250 3 0
U 13 Drenge Mixed 6 250 2 0
U 13 Drenge Mixed 6 250 0 0
U 14 Piger Mixed 6 250 1 0
U 14 Piger Mixed 6 250 0 0
U 15 Piger Mixed 6 250 0 0
U 15 Piger Mixed 6 250 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U 11 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 10 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VFF Viborg FF Logo Viborg FF
Team KASTRUP C Højslev St. IF
Åkjær 3 C Skive IK Logo Skive IK
Åkjær 4 C Skive IK Logo Skive IK

U 12 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 14 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 14 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 15 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skive Fish A Skive IK Logo Skive IK
Gammel Ullits FC C Viborg FF Logo Viborg FF
F-Sport A Løvel Ungdoms og Idrætsforening

U 15 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 6 Drenge/Piger 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SIK Resen 4
SIK Resen 2 C -
SIK Resen 1 C -
Sub 88 Skals Fodboldforening Logo Skals Fodboldforening
VFF2 Viborg FF Logo Viborg FF
VFF1 Viborg FF Logo Viborg FF
SB C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
MAGIC MEJDAL A Mejdal-Halgård
SIK Resen 3 C

U 7 Drenge/Piger 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Real Madrid IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Skals/borup 2 Skals Fodboldforening Logo Skals Fodboldforening
Skals/borup 1 Skals Fodboldforening Logo Skals Fodboldforening
Egeris julenisser 3 Skive IK Logo Skive IK
Egeris julenisser 2 Skive IK Logo Skive IK
Egeris julenisser 1 Skive IK Logo Skive IK
Mønsted 2 C Mønsted
Mønsted 1 C Mønsted
Resen C Skive IK Logo Skive IK
Struer boldklub B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Højslev 2 B Højslev IF
Højslev 1 B Højslev IF
Resen 2 Skive IK Logo Skive IK

U 8 Drenge/Piger 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mejrup 3 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Skive E 2 C Skive IK Logo Skive IK
Skive E 1 A Skive IK Logo Skive IK
Thisted FC 1 A Thisted FC Logo Thisted FC
Mønsted 2 C Mønsted / Sparkær
Bayern Munchen Skive IK Logo Skive IK
Arsenal B Skive IK Logo Skive IK
Barcelona Skive IK Logo Skive IK
De frække piger
Messis Drenge
Ronaldos Drenge
Mønsted 1 A Mønsted / Sparkær
Løgstør IF B Løgstør IF
U8 Y B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
U8 X C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U 9 Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Resen 2 Skive IK Logo Skive IK
Resen 1 Skive IK Logo Skive IK
Aakjær drengene B Skive IK Logo Skive IK
Løverne A Thisted FC Logo Thisted FC
Egeris 2 A Skive IK Logo Skive IK
Overlund Overlund GF Logo Overlund GF
Løgstrup 1 A Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup 2 C Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Egeris 1 A Skive IK Logo Skive IK
Resen 3 Skive IK Logo Skive IK

U 9 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Højslev If 1 C Højslev station if
Højslev If 2 C Højslev station if
VFF Viborg FF Logo Viborg FF

U 10 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mønsted / Sparkær B Mønsted / Sparkær
Barca Drengene A Skive IK Logo Skive IK
Superboys A Skive IK Logo Skive IK
De unge knejter B Skive IK Logo Skive IK
Team Jensen Solfilm A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Åkjær 2 C Skive IK Logo Skive IK
Åkjær 1 C Skive IK Logo Skive IK

U 11 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ørnene A Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Mønsted / Sparkær 2 C Mønsted / Sparkær
Mønsted / Sparkær 1 A Mønsted / Sparkær
Aalestrup IF B Aalestrup IF Logo Aalestrup IF
Løgstrup B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U 11 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Løgstør IF B Løgstør IF
SB U8-U11 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF.

U 12 Drenge 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
olehansen.dk A holstebro boldklub
De Grønne. C Højslev St IF
HSK B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Carstens Knaldperler B Eastside
AIF B Aalestrup IF Logo Aalestrup IF
Ikast FS 2 B Ikast FS Logo Ikast FS
Mejdal-Halgaard B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Ikast FS A Ikast FS Logo Ikast FS
Mønsted / Sparkær U12 B Mønsted / Sparkær
Skive Resen 2 A Skive IK Logo Skive IK
Skive Resen 1 A Skive IK Logo Skive IK
Skive Resen 3 B Skive IK Logo Skive IK
Mobilmost.dk B Skive IK Logo Skive IK
Thy Indoor A Thisted FC Logo Thisted FC
Mobilmost.dk 2 B Skive IK Logo Skive IK
Meldal-Halgaard 2 C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Madsen Optik B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U 12 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team skævben A Højslev St.
Lemvig GF A Lemvig GF
Skive Frugt

U 13 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Højslev If 2 A Højslev If
Højslev If A Højslev If

U 13 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 14 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hvem ka, vi ka

U 14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
No Club
Place
Søby-Højslev Arena
Address
Stoholmvej 20
Postalcode
7840
City
Højslev ST. IF
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview