Bilka Cup

 For 30.gang afholder Spangsbjergs Venner, Bilka Cup. Det er Syddanmarks største præmiestævne, hvor vi uddeler over 1200 spurtpræmier over 2 dage. Der gives præmier for fede scoringer, seje tricks, super redninger og meget mere. Der er flotte pokaler eller medaljer til nr. 1, 2 og 3. 

Tilmelding er gældende, når betaling er modtaget på kontonummer: 7701-1205812

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U14 A Mixed 7 395 14 1
U14 B Mixed 7 395 10 2
U6 Mixed 6 250 13 0
U7 Mixed 6 250 25 0
U8 Mixed 6 250 14 0
U9 Mixed 7 395 34 0
U10 A Mixed 7 395 5 0
U10 B Mixed 7 395 15 0
U11 A Mixed 7 395 0 0
U11 B Mixed 7 395 9 0
U12 A Mixed 7 395 1 0
U12 B Mixed 7 395 15 0
U13 A Mixed 7 395 7 0
U13 B Mixed 7 395 11 0
U11 piger Mixed 7 395 5 0
U12 piger Mixed 7 395 15 0
U13 piger Mixed 7 395 2 0
U12 C Mixed 7 395 13 0
U13 C Mixed 7 395 9 0
U10 C Mixed 7 395 1 0
U11 C Mixed 7 395 0 0

Signetud teams

U14 A 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hjerting IF 1 A Hjerting IF Logo Hjerting IF
De blå mænd A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
To fame for a name A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Brørup drengene 1 A Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
Team Vest A Skærbæk ungdomsboldklub

U14 B 8 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BB 2 B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
IF 92 C Esbjerg If 92 Fodbold
BB B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Kvaglund IF 2 C Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
Jeg hedder Arne ølgod
Sanderum Boldklub C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Kvaglund IF 1 B Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
Team Vest C Skærbæk ungdomsboldklub

U6 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Krudtuglerne Hjerting IF Logo Hjerting IF
SIF U6 - 1 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
SIF U6 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Hårde drenge Varde IF Logo Varde IF
Avengers B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Seje drenge Varde IF Logo Varde IF
EFB2 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
SIF U6 - 2 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Fredericia KFUM 1 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Ribe BK 2 Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Ribe BK 1 Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub

U7 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hjerting IF3 Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hjerting IF2 Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hjerting IF1 Hjerting IF Logo Hjerting IF
Jerne IF 1 Jerne IF Logo Jerne IF
Jerne IF 2 Jerne IF Logo Jerne IF
IF92 B IF92
IF92 B IF92
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
U7u A Varde IF Logo Varde IF
U/7 A Varde IF Logo Varde IF
Fraugde 1 A Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
EfB 3 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EfB 2 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EfB 1 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Tjæreborg Tif1
MOT B MOT
Amui Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Nr. Nebel IF B Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening
Tarp Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Fredericia KFUM 1 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 1 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U8 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
efb-gutterne B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
JBS 2 JBS
SIF3 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
SIF2 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
SIF1 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
IF92 B IF92
Amui 2 Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Tarp Piger C Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
De bedste venner A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
JBS 1 C JBS
Amui Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening

U9 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
jerne 3 C Jerne IF Logo Jerne IF
jerne 2 B Jerne IF Logo Jerne IF
jerne 1 A Jerne IF Logo Jerne IF
TIF A Tjæreborg IF Logo Tjæreborg IF
Spangsbjerg IF 1 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Hjerting IF 2 C Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hjerting IF 1 A Hjerting IF Logo Hjerting IF
DANSTEN B Aadum Idræts- og Ungdomsforening Logo Aadum Idræts- og Ungdomsforening
SUB Sønderborg 2 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB Sønderborg 1 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
EfB 2 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EfB 1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Marienlyst B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Stribet A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Fanø B Fanø Boldklub
Acqua Blue B Oksbøl
Vamdrup IF U9 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Spjalds drenge A Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
SGI 1 A Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGI 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Silkeborg IF 2 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Ribe Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Nr. Nebel IF B Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening
Silkeborg IF 1 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF

U10 A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
prima A prima
Hjerting IF 1 A Hjerting IF Logo Hjerting IF
Team Hübsch A
SSK U10 A A Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Marienlyst piger A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst

U10 B 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Jerne IF 2 B Jerne IF Logo Jerne IF
Spangsbjerg if B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if 2 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Ribe BK B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
SSK 2 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Hjerting IF2 Hjerting IF Logo Hjerting IF
Jerne IF 2 B Jerne IF Logo Jerne IF
If92 C IF 92
IF92 C Esbjerg If 92 Fodbold
Brørup GIF B Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
Tarp B C Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Grindsted United B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Kvaglund IF B Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
BGIF 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U11 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AS Huse A Boldklubben Vestkysten Logo Boldklubben Vestkysten
Brørup GF_C C Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
Brørup GF_B B Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
Jernerne B Jerne IF Logo Jerne IF
Fanø B B Fanø B
IF92 C IF92
Spangsbjerg IF C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Kvaglund IF C Kvaglund IF Logo Kvaglund IF

U12 A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SSK-EfB A Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub

U12 B 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Varde IF B Varde IF Logo Varde IF
Varde IF B Varde IF Logo Varde IF
Ribe BK B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Spangsbjerg 1 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Vamdrup if B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
SGI 1 B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
SGI 2 B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Høje Kolstrup B Høje Kolstrup B81 Logo Høje Kolstrup B81
Esbjerg IF 92 Esbjerg If 92 Fodbold
Kvaglund 1 B Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
EFB1 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB2 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
AS Huse B Oksbøl
Hjerting IF B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Spangsbjerg 2 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U13 A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hatting Torsted Fodbold Hold 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
EfB 2 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Varde A Varde IF Logo Varde IF
Ribe Boldklub 1 A Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
EfB A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Esbjerg IF 92 A Esbjerg If 92 Fodbold

U13 B 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hatting Torsted Fodbold Hold 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted Fodbold Hold 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
EfB B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Sgi B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Skjern GF B Skjern GF Logo Skjern GF
HTS B Tistrup BK Logo Tistrup BK
Tarp 2 B Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Tarp 1 B Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub

U11 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ubberud Ubberud IF Logo Ubberud IF
Tarp C Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
SIF U11 Piger / 2 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
SIF U11 Piger / 1 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Oksbøl B Boldklubben Vestkysten Logo Boldklubben Vestkysten

U12 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Blåbjerg Fodbold 1 B Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening
Blåbjerg Fodbold 3 C Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening
Varde 2 Varde IF Logo Varde IF
Varde 1 Varde IF Logo Varde IF
Marienlyst B Marienlyst Logo Marienlyst
HTS B Tistrup BK Logo Tistrup BK
Harte B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Oksbøl C Boldklubben Vestkysten Logo Boldklubben Vestkysten
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
Hviding pigerne B Hviding IF Logo Hviding IF
Blåbjerg Fodbold 2 B Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening
Pankas Sporty Girls A

U13 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 C 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Harte C Harte G&IF Logo Harte G&IF
SGI C Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Kvaglund 2 C Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
Esbjerg IF 92 C Esbjerg If 92 Fodbold
Esbjerg IF 92 C Esbjerg If 92 Fodbold
Team Vest C
Team Vest 2 C
HTS C Tistrup BK Logo Tistrup BK
HTS C Tistrup BK Logo Tistrup BK
Spangsbjerg 3 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
EFB3 C Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Billund 1 C Billund IF Logo Billund IF

U13 C 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF Team Tina C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF Team Niels C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Skærbæk C Skærbæk
EfB C Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Sgi C. C Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Høje Kolstrup B Høje Kolstrup B81 Logo Høje Kolstrup B81
Nordenskov B Nordenskov

U10 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
20. - February 21 2016

Organisation
Spangsbjerg IF
Place
EFI-hallerne
Address
Sportsvej 21
Postalcode
6705
City
Esbjerg
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview