Bilka Cup

 For 30.gang afholder Spangsbjergs Venner, Bilka Cup. Det er Syddanmarks største præmiestævne, hvor vi uddeler over 1200 spurtpræmier over 2 dage. Der gives præmier for fede scoringer, seje tricks, super redninger og meget mere. Der er flotte pokaler eller medaljer til nr. 1, 2 og 3. 

Tilmelding er gældende, når betaling er modtaget på kontonummer: 7701-1205812

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U14 A Mixed 7 395 14 1
U14 B Mixed 7 395 10 2
U6 Mixed 6 250 13 0
U7 Mixed 6 250 25 0
U8 Mixed 6 250 14 0
U9 Mixed 7 395 34 0
U10 A Mixed 7 395 5 0
U10 B Mixed 7 395 15 0
U11 A Mixed 7 395 0 0
U11 B Mixed 7 395 9 0
U12 A Mixed 7 395 1 0
U12 B Mixed 7 395 15 0
U13 A Mixed 7 395 7 0
U13 B Mixed 7 395 11 0
U11 piger Mixed 7 395 5 0
U12 piger Mixed 7 395 15 0
U13 piger Mixed 7 395 2 0
U12 C Mixed 7 395 13 0
U13 C Mixed 7 395 9 0
U10 C Mixed 7 395 1 0
U11 C Mixed 7 395 0 0

Signetud teams

U14 A 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De blå mænd A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
To fame for a name A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Brørup drengene 1 A Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
Hjerting IF 1 A Hjerting IF Logo Hjerting IF
Team Vest A Skærbæk ungdomsboldklub

U14 B 8 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sanderum Boldklub C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
IF 92 C Esbjerg If 92 Fodbold
Jeg hedder Arne ølgod
Kvaglund IF 1 B Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
Kvaglund IF 2 C Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
BB B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
BB 2 B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Team Vest C Skærbæk ungdomsboldklub

U6 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Seje drenge Varde IF Logo Varde IF
Fredericia KFUM 1 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Avengers B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
SIF U6 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
SIF U6 - 1 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
EFB1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB2 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Krudtuglerne Hjerting IF Logo Hjerting IF
Ribe BK 1 Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Ribe BK 2 Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
SIF U6 - 2 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Hårde drenge Varde IF Logo Varde IF

U7 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fredericia KFUM 1 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 1 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Tarp Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Amui Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Fraugde 1 A Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Nr. Nebel IF B Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening
Tjæreborg Tif1
MOT B MOT
EfB 1 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EfB 2 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EfB 3 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
U/7 A Varde IF Logo Varde IF
U7u A Varde IF Logo Varde IF
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
IF92 B IF92
IF92 B IF92
Jerne IF 1 Jerne IF Logo Jerne IF
Jerne IF 2 Jerne IF Logo Jerne IF
Hjerting IF1 Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hjerting IF2 Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hjerting IF3 Hjerting IF Logo Hjerting IF

U8 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
efb-gutterne B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Amui Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Amui 2 Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
IF92 B IF92
SIF1 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
SIF2 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
SIF3 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
JBS 1 C JBS
JBS 2 JBS
De bedste venner A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Tarp Piger C Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub

U9 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGI 1 A Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGI 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Spangsbjerg IF 1 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Hjerting IF 1 A Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hjerting IF 2 C Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Fanø B Fanø Boldklub
DANSTEN B Aadum Idræts- og Ungdomsforening Logo Aadum Idræts- og Ungdomsforening
Nr. Nebel IF B Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening
Silkeborg IF 1 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Silkeborg IF 2 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Ribe Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
TIF A Tjæreborg IF Logo Tjæreborg IF
EfB 1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EfB 2 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Marienlyst B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
SUB Sønderborg 1 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB Sønderborg 2 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
jerne 1 A Jerne IF Logo Jerne IF
jerne 2 B Jerne IF Logo Jerne IF
jerne 3 C Jerne IF Logo Jerne IF
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
Vamdrup IF U9 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Spjalds drenge A Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Acqua Blue B Oksbøl
Stribet A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U10 A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Hübsch A
Marienlyst piger A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
SSK U10 A A Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Hjerting IF 1 A Hjerting IF Logo Hjerting IF
prima A prima

U10 B 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tarp B C Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Spangsbjerg if B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
IF92 C Esbjerg If 92 Fodbold
If92 C IF 92
Spangsbjerg if 2 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Kvaglund IF B Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
Jerne IF 2 B Jerne IF Logo Jerne IF
Jerne IF 2 B Jerne IF Logo Jerne IF
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Hjerting IF2 Hjerting IF Logo Hjerting IF
SSK 2 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Ribe BK B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Grindsted United B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Brørup GIF B Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening

U11 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brørup GF_B B Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
Brørup GF_C C Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
Jernerne B Jerne IF Logo Jerne IF
Kvaglund IF C Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
Fanø B B Fanø B
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
IF92 C IF92
AS Huse A Boldklubben Vestkysten Logo Boldklubben Vestkysten

U12 A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SSK-EfB A Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub

U12 B 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
EFB2 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB1 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Kvaglund 1 B Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
Spangsbjerg 2 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
SGI 1 B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
SGI 2 B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Spangsbjerg 1 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Esbjerg IF 92 Esbjerg If 92 Fodbold
Varde IF B Varde IF Logo Varde IF
Varde IF B Varde IF Logo Varde IF
Hjerting IF B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Vamdrup if B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Ribe BK B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Høje Kolstrup B Høje Kolstrup B81 Logo Høje Kolstrup B81
AS Huse B Oksbøl

U13 A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Esbjerg IF 92 A Esbjerg If 92 Fodbold
Hatting Torsted Fodbold Hold 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Ribe Boldklub 1 A Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
EfB A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EfB 2 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Varde A Varde IF Logo Varde IF

U13 B 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sgi B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Tarp 1 B Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Tarp 2 B Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Hatting Torsted Fodbold Hold 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted Fodbold Hold 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HTS B Tistrup BK Logo Tistrup BK
EfB B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Skjern GF B Skjern GF Logo Skjern GF

U11 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ubberud Ubberud IF Logo Ubberud IF
Tarp C Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Oksbøl B Boldklubben Vestkysten Logo Boldklubben Vestkysten
SIF U11 Piger / 1 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
SIF U11 Piger / 2 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U12 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Pankas Sporty Girls A
Harte B Harte G&IF Logo Harte G&IF
HTS B Tistrup BK Logo Tistrup BK
Oksbøl C Boldklubben Vestkysten Logo Boldklubben Vestkysten
Hviding pigerne B Hviding IF Logo Hviding IF
Blåbjerg Fodbold 1 B Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening
Blåbjerg Fodbold 2 B Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening
Blåbjerg Fodbold 3 C Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
Marienlyst B Marienlyst Logo Marienlyst
Varde 1 Varde IF Logo Varde IF
Varde 2 Varde IF Logo Varde IF

U13 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 C 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Vest C
Team Vest 2 C
EFB3 C Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Kvaglund 2 C Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
Spangsbjerg 3 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
SGI C Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
HTS C Tistrup BK Logo Tistrup BK
HTS C Tistrup BK Logo Tistrup BK
Esbjerg IF 92 C Esbjerg If 92 Fodbold
Esbjerg IF 92 C Esbjerg If 92 Fodbold
Billund 1 C Billund IF Logo Billund IF
Harte C Harte G&IF Logo Harte G&IF

U13 C 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sgi C. C Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Spangsbjerg IF Team Niels C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF Team Tina C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Skærbæk C Skærbæk
Nordenskov B Nordenskov
EfB C Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Høje Kolstrup B Høje Kolstrup B81 Logo Høje Kolstrup B81

U10 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
20. - February 21 2016

Organisation
Spangsbjerg IF
Place
EFI-hallerne
Address
Sportsvej 21
Postalcode
6705
City
Esbjerg
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview