Greve Goal Show

 Greve Goal Show er et stort indendørsstævne, vi spiller over 2 dage i 2 haller.

U6 spiller på halv bane med mix hold uden resultatregistrering.

 U7 drenge spiller halv bane uden resultatregistrering.

U7 pige spiller halv bane uden resultatregistrering.

U8 pige spiller hel bane med resultatregistrering.

U8 drenge spiller hel bane med resultatregistrering

U9 til og med U10 spiller hel bane med resultatregistrering.

Stævneadministrationen forbeholder sig ret til at lægge rækker sammen såfremt antal tilmeldinger taler herfor.

I rækker med resultatregistrering laves der A, B samt C slutspil.

Præmier til alle deltagende hold.

Program udsendes 1 uge efter deadline for tilmelding.

Husk ved tilmelding at indbetale holdgebyr til SparNord reg: 9006 konto:4586652341 med tydelig angivelse af indbetaler, Klubnavn, årgang, hold eller navn. Man er tilmeldt når betaling er registreret.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U10 Mixed 8 400 2 0
U10 Mixed 8 400 1 0
U6 Mixed 6 250 44 4
U7 hel bane Mixed 8 400 1 0
U7 1/2 bane Mixed 6 250 45 6
U7 pige Mixed 6 250 7 0
U8 Mixed 8 400 11 0
U8 Mixed 8 400 29 1
U9 Mixed 8 400 19 0
U9 Mixed 8 400 36 0
U9 Mixed 8 400 7 0
U10 Mixed 8 400 1 0
U8 pige Mixed 8 400 7 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U10 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KB lions B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
BK Hekla B Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla

U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 29 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aakanden GF Aakanden GF Logo Aakanden GF
Pio Ultras C Boldklubben Pioneren
Girafferne Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Dragør1 Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
KB6E Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vindinge if C Vindinge IF Logo Vindinge IF
Ishøj Bk 1 B Ishøj Boldklub
FA 2000 2 FA 2000 Logo FA 2000
Kastrup Boldklub 2 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
kastrup Boldklub 1 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
kastrup Boldklub 3 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
CIK 1 C Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
Greve U6-B (Hold 2) Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve U6-B (hold 1) Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve U6-C2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve U6-C1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
FA 2000 1 FA 2000 Logo FA 2000
Greve hold D1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
AIF Condi 2 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIF Condi 1 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
G77 drengene C Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
LSF 1 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
FA 2000 3 FA 2000 Logo FA 2000
ABT Minions C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Greve hold D2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Løverne C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Allerød FK A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Ishøj Bk 2 B Ishøj Boldklub

U7 hel bane 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 1/2 bane 38 confirmend signups, 6 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Greve B2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve B1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
RB 3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Greve D1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Vestia 1 Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
HG3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Rishøj 2 Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Rishøj 1 Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
KB blå Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB hvid Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HG1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
AB United B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Ugerløse B Ugerløse IF
FC Vestamger 3 C Amager Boldklub af 1970
FC Vestamger 1 C Amager Boldklub af 1970
KGB Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Fbi Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FC Vestamger 2 C Amager Boldklub af 1970
Solrød FC 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
Greve D2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør 1 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Fix 2 Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix 1 Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Solrød FC 3 B Solrød FC Logo Solrød FC
Brøndby 3 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby 2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Greve Hold A - 2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
GREVE HOLD A C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
LBK 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
LBK 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Dragør 10 Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
AFK1(09) C Allerød Fodboldklub

U7 pige 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Sengeløse U7 piger Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse U8 piger Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Brøndby Brøndby IF Logo Brøndby IF

U8 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Roskilde KFUM Blå A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
greve A A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Vallensbæk A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
HFC A A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Dragør BK 1 A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Svogerslev A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U8 19 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
greve A 2 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Køge 2 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
BIF 1 C Brøndby IF Logo Brøndby IF
BIF 2 C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Roskilde KFUM Hvid B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
HIK 08 B1 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
B73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Greve Fodbold B - Hold 2 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Køge 3 C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Karlslund IF 2 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Karlslund IF 1 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Greve Hold C C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HFC D C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
HFC C B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
HFC B B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Dragør BK 2 C Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Svogerslev - rød C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U9 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
solrød fc A Solrød FC Logo Solrød FC
Citykøreskolen Næstved A
Taastrup FC A Taastrup FC Logo Taastrup FC
KB Stjernerne A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Løverne A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Køge 1 A Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
vi 39 sort A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Farmor & Farfar A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Østerbros Ørne 1 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B 93 Blå A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
ØFC A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
B 93 Hvid A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Greve Blå A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Hvid A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U9 32 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Greve B3 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve B2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
greve u8 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve B1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Taastrup FC 3 C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Taastrup FC 2 C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Taastrup FC 1 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
KB B1 Løverne C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Spinjitzu C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Bk Frem B Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
Brøndby if B Brøndby IF Logo Brøndby IF
KB Piraterne B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
GF C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
GF C1 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Roskilde KFUM 2 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM 1 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Køge 3 C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge 2 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Haslev 2 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 1 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
vi 39 gul B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
B1908 B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Skjold (Jan) B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Hundige C Hundige Boldklub
greve U8 2 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
FK Sydsjælland 05 B FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Holbæk B&I B B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Husum Grøn B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
B1903 B B1903 Logo B1903
Gadstrup Hvid B Gadstrup IF
Gadstrup Glå B Gadstrup IF
ØFC - C C Ølstykke FC Logo Ølstykke FC

U9 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Hornbæk Perlerne Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Brøndby 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Espergærde IF B Espergærde IF Logo Espergærde IF
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Brøndby IF B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Tåstrup FC B Taastrup FC Logo Taastrup FC

U10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

U8 pige 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Greve B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Sundby Supertøzer B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby Supergirlz B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
BSF U8-piger 1 Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve Fodbold U-8 piger 2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold U-8 piger 1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Brøndby B Brøndby IF Logo Brøndby IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Greve Fodbold
Place
Greve Idræts Center
Address
Lillevangsvej 88
Postalcode
2670
City
Greve
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview