REMA 1000 SIF Cup

 Strib IF byder igen velkommen til vores traditionsrige indestævne i Strib Fritidscenter den 9 og 10 Januar.

Stævnet afvikles i 2 haller hvilket garanterer afvikling inden for 3 timer.

Vi garanterer mange kampe og super god stemning.

FBU dommere i alle rækker sikrer en fair sportslig afvikling.

Præmier til de 3 bedste. Fælles indløb til præmieoverrækkelse med høj musik, røgmaskine og lysshow.

Er der hold nok tilmeldt vil der være indledende puljer efterfulgt af niveau opdelte A, B, C puljer.

På storskærm i hallens cafeterie vil alle puljer blive live opdateret.

Tilmeldingsgebyr 375 kr per hold indbetales på 0756-3223334406 med tydelig angivelse af klubnavn og række man ønsker at deltage i.

Har du spørgsmål kan du kontakte Thomas på 22 17 42 92 eller Morten på 40 18 77 52

Vi glæder os til at byde masser af piger, drenge, trænere og forældre velkommen til REMA 1000 SIF Cup

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U-10 piger Mixed 7 375 3 0
U-11 piger Mixed 7 375 8 0
U-12 piger Mixed 7 375 5 0
U-13 piger Mixed 7 375 3 0
U-14 piger Mixed 7 375 7 0
U-10 drenge A Mixed 7 375 3 0
U-11 drenge Mixed 7 375 11 0
U-12 drenge Mixed 7 375 10 0
U-13 drenge Mixed 7 375 13 0
U-14 drenge Mixed 7 375 17 0
U-10 drenge BC Mixed 7 375 11 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U-10 piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Strib if B Strib IF Logo Strib IF
Lund if B Lund If
Marienlyst B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst

U-11 piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
MG&BK 4 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 3 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 2 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Vinding SF1 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
VSF 2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U-12 piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Strib IF 2 C Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 1 A Strib IF Logo Strib IF
Bredballe IF B Bredballe IF Logo Bredballe IF
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens

U-13 piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Strib IF A Strib IF Logo Strib IF
Ejby/Gelsted EGB A Ejby IK
Bredballe IF B Bredballe IF Logo Bredballe IF

U-14 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 3 Strib IF Logo Strib IF
vamdrup2 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
vamdrup 1 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
KB A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U-10 drenge A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Strib IF A Strib IF Logo Strib IF
BBB1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub

U-11 drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kerteminde A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Strib IF 2 B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 1 A Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 3 B Strib IF Logo Strib IF
OB 4 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Fjordager IF A Fjordager IF Logo Fjordager IF
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Gauer B gauerslund
FC Broby C FC Broby

U-12 drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Strib IF 1 B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 C Strib IF Logo Strib IF
NÆsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
HEI A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
Blåbjerg A Blåbjerg
Tommerup BK A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub

U-13 drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Middelfartt 3 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 2 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Vest-Jyderne A
Middelfart 4 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Hældager A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Fjordager 2 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager 1 A Fjordager IF Logo Fjordager IF
Budtzinator FC B Strib IF Logo Strib IF

U-14 drenge 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Stjernerne B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
FC boldmongolerne
KIF'erne A Kolding IF Logo Kolding IF
Team life A
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Rigtige mænd A -
Otterup B&IK B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Boys In Black B Boys In Black
Strib IF 3 C Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 C Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 1 B Strib IF Logo Strib IF
Tåsinge B Tåsinge Forenede Boldklubber
SB 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U-10 drenge BC 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Strib IF 1 B Strib
Strib IF 2 B Strib
Middelfart 2 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
BBB B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Strib IF
Place
Strib Fritidscenter
Address
Ny Billeshavevej
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview