ZEBRA CUP 2016

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 drenge Mixed 275 12 0
U7 drenge Mixed 275 17 0
U8 drenge Mixed 375 21 0
U9 drenge Mixed 375 25 0
U10 drenge A Mixed 475 3 0
U10 drenge B Mixed 475 8 0
U11 drenge A Mixed 475 2 0
U11 drenge B Mixed 475 13 0
U12 drenge A Mixed 475 0 0
U12 drenge B Mixed 475 13 0
U13 drenge M/A Mixed 475 0 0
U13 drenge B Mixed 475 0 0
U6 piger Mixed 275 2 0
U7 piger Mixed 275 7 0
U8 piger Mixed 375 6 0
U9 piger Mixed 375 9 0
U10 piger A Mixed 475 0 0
U10 piger B Mixed 475 4 0
U11 piger A Mixed 475 2 0
U11 piger B Mixed 475 3 0
U12 piger A Mixed 475 0 0
U12 piger B Mixed 475 4 0
U13 piger M/A Mixed 475 0 0
U13 piger B Mixed 475 0 0

Signetud teams

U6 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGIF 2 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 1 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
LKB 2 C LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
LKB 1 C LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
Chang Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Støvring Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
SGIF 3 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
Gug 3 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub

U7 drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vejgaard Boldklub 2 Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub
Jarl Arden 1 IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
PVSport81 1 C Poulstrup Vrejlev 81 Logo Poulstrup Vrejlev 81
Gug BK 3 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug BK 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug BK 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gandrup / Holtet B Gandrup Sportsklub Logo Gandrup Sportsklub
NFB B Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber
NFB B Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber
Superheltene C Vester Hassing GF Logo Vester Hassing GF
Superheltene C Vester Hassing GF Logo Vester Hassing GF
Jarl Arden 2 IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
Vadum 2 Vadum IF Logo Vadum IF
Vadum 1 Vadum IF Logo Vadum IF
Vejgaard Boldklub 3 Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard Boldklub 1 Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub

U8 drenge 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LKB Gistrup 2 LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
LKB Gistrup 1 LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
U8 drenge Nibe Boldklub Logo Nibe Boldklub
U8 drenge B Nibe Boldklub Logo Nibe Boldklub
Sulsted B sulsted
Aalborg Freja 3 C IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Aalborg Freja 2 B IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Aalborg Freja 1 A IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Fjerritslev IF 1 C Fjerritslev IF
Fjerritslev IF 2 C Fjerritslev IF
Vadum C Vadum IF Logo Vadum IF
Nørresundby FB B Nørresundby Boldklub Logo Nørresundby Boldklub
U8.2 IF Alliancen Logo IF Alliancen
U8.1 IF Alliancen Logo IF Alliancen
DFI 2 C Dall-Ferslev Idrætsforening Logo Dall-Ferslev Idrætsforening
Chang 2 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Chang 1 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Dall-Ferslev B Dall-Ferslev Idrætsforening Logo Dall-Ferslev Idrætsforening

U9 drenge 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK
Hobro IK 1 B Hobro IK Logo Hobro IK
Gug 3 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
BI U9 - 2 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Aalborg KFUM 4 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 1 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Vadum A Vadum IF Logo Vadum IF
Nørresundby Forenede Boldklubber NFB
Nørresundby Forenede Boldklubber NFB
Nørresundby Forenede Boldklubber NFB
Nørresundby Forenede Boldklubber NFB
Chang 3 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Chang 2 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Chang 1 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
BI U9 - 1 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
NVF-alliancen 2 C Nøvling Fodboldklub Logo Nøvling Fodboldklub
NFV-alliancen 1 C Nøvling Fodboldklub Logo Nøvling Fodboldklub
SGIF 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U10 drenge A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gug Boldklub A Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
RIF1 A St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
Chang U10A A Aalborg Chang Logo Aalborg Chang

U10 drenge B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gug 1 B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 2 B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
RIF2 B St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
RIF1 B St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
SGIF2 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF1 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
Chang U10B B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang

U11 drenge A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aalborg KFUM A Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Randers Freja A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U11 drenge B 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skørping IF Frem IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Hjallerup B Hjallerup Idrætsforening Logo Hjallerup Idrætsforening
Aalborg KFUM 3 C Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Hjørring If Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
AaB B Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
Aalborg KFUM B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Chang B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
B52/AFC B52 Aalborg FC Logo B52 Aalborg FC
B52/AFC B B52 Aalborg FC Logo B52 Aalborg FC
Vodskov IF B Vodskov IF Logo Vodskov IF
Skalborg SK B Skalborg Sportsklub Logo Skalborg Sportsklub
RKG Fodbold U11 C Romdrup-Klarup Gymnastikforening Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Skørping IF Frem IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping

U12 drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge B 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Farsø B
Freja2004 C Freja
BI B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
SGIF 2 C Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 1 B Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
Hjallerup C Hjallerup Idrætsforening Logo Hjallerup Idrætsforening
ASV/Hadsund Boldklub B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
Henriks hårde herrer 2 C Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Henriks hårde herrer 1 B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
AaB 12.2 B Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
Sønderbro FC B

U13 drenge M/A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Freja IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja

U7 piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De seje piger Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Nørresundby Forenede Boldklubber C
Gandrup / Holtet B Gandrup Sportsklub Logo Gandrup Sportsklub
Superheltene Vester Hassing GF Logo Vester Hassing GF
Brønderslev piger 1 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev piger 2 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Sulsted IF C Sulsted IF Logo Sulsted IF

U8 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aalborg KFUM C Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Brønderslev Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
LKB B LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
Sulsted IF C Sulsted IF Logo Sulsted IF
Fjerritslev IF C Fjerritslev IF
Freja IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja

U9 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HB TØZER A Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
Vh08 u9 piger Vh08 mariagerfjord
brønderslev if 2 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev if Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
IF Frem Skørping IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping

U10 piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 piger B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Seje tøser 2 B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Seje tøser 1 B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Skørping pigerne B IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Jetsmark u10 Jetsmark IF Logo Jetsmark IF

U11 piger A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LKB A LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
De stikkende bier A Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening

U11 piger B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
NFB B Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber
Aalborg Chang B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
St. Restrup B St. Restrup IF Logo St. Restrup IF

U12 piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 piger B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hjalskov B Hjallerup Idrætsforening Logo Hjallerup Idrætsforening
Sønderbro FC B
Aalborg Chang B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang

U13 piger M/A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 piger B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
May 21 2016

Organisation
Aalborg Chang
Place
Aalborg Chang
Address
Provstejorden 13
Postalcode
9000
City
Aalborg
Sport
Soccer
Type
Unknown
ZEBRA CUP 2016 map

Tournament overview