Silkeborgmesterskabet 2016

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U13 Drenge A Mixed 8 375 Lørdag den 14. maj 6 0
U13 Drenge B Mixed 8 375 Lørdag den 14. maj 8 0
U12 Drenge A Mixed 8 375 Søndag den 15. maj 8 0
U12 Drenge B Mixed 8 375 Søndag den 15. maj 13 0
U11 Drenge A Mixed 8 375 Lørdag den 14. maj 10 0
U11 Drenge B Mixed 8 375 Lørdag den 14. maj 18 1
U10 Drenge A Mixed 5 325 Søndag den 15. maj 12 0
U10 Drenge B Mixed 5 325 Søndag den 15. maj 16 0
U9 Drenge A Mixed 5 325 Lørdag den 14. maj 10 0
U9 Drenge B Mixed 5 325 Lørdag den 14. maj 28 0
U8 Drenge lørdag Mixed 5 325 Lørdag den 14. maj 14 0
U8 Drenge søndag Mixed 5 325 Søndag den 15. maj 5 0
U7 Drenge lørdag Mixed 3 275 Lørdag den 14. maj 32 0
U7 Drenge søndag Mixed 3 275 Søndag den 15. maj 15 0
U6 Piger/Drenge lørd Mixed 3 275 Lørdag den 14. maj 6 0
U6 Piger/Drenge sønd Mixed 3 275 Søndag den 15. maj 10 0
U5 Piger/Drenge lørd Mixed 3 275 Lørdag den 14. maj 5 0
U5 Piger/Drenge sønd Mixed 3 275 Søndag den 15. maj 0 0
U13 Piger Mixed 8 375 Lørdag den 14. maj 6 0
U12 Piger Mixed 8 375 Søndag den 15. maj 6 0
U11 Piger Mixed 8 375 Lørdag den 14. maj 26 0
U10 Piger Mixed 5 325 Søndag den 15. maj 13 0
U9 Piger Mixed 5 325 Lørdag den 14. maj 10 0
U8 Piger lørdag Mixed 5 325 Lørdag den 14. maj 7 0
U8 Piger søndag Mixed 5 325 Søndag den 15. maj 0 0
U7 Piger lørdag Mixed 3 275 Lørdag den 14. maj 5 0
U7 Piger søndag Mixed 3 275 Søndag den 15. maj 2 0

Signetud teams

U13 Drenge A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
IF Alliancen A IF Alliancen Logo IF Alliancen
Laasby B A Laasby B
Sejs/Svejbæk IF A Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Gødvad GIF A Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
FC Silkeborg A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U13 Drenge B 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
Fårvang IF B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Silkeborg Kfum B
Sejs/Svejbæk IF B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Gjern IF C Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
Ølsted UGF B Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
Silkeborg IF B Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Ans IF B Ans IF Logo Ans IF
FC Silkeborg 2 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U12 Drenge A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club
Silkeborg IF A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Ikast FS uliga A Ikast FS Logo Ikast FS
Voel/Sorring B Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
ØBG Silkeborg 1 A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U12 Drenge B 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club
HA85 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Houlbjerg/Laurbjerg IF B Houlbjerg-Laurbjerg IF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF
Holstebro B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Fårvang IF B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Them GF B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
SDIF B Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening
Hammel GF B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Voel/Sorring C Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
Gødvad GIF B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Virklund B B Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
sejs svejbæk B
ØBG Silkeborg 2 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U11 Drenge A 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
Hjørring If A Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
HEI A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Silkeborg IF A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
AGF A Århus GF Logo Århus GF
VOKA's Drenge 1 A Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Vejlby IK A Vejlby IK Logo Vejlby IK
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
ØBG Silkeborg 1 ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U11 Drenge B 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
Gl. Rye C Gl. Rye IF Logo Gl. Rye IF
Young guns - Gødvad U10 A Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
AVGIF B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Fårvang IF B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Silkeborg IF B Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
de grå banditter B Ans IF Logo Ans IF
VOKA's Drenge 2 C Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Them GF B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Laasby B B Laasby B
Ha85 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Langaa IK B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
Mariehøj IF U11 B Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Super Drengene Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
ØBG Silkeborg 2 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U10 Drenge A 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club
Resenbro UIF A Resenbro UIF
HA85 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 1 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Silkeborg IF 2 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Silkeborg IF 1 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Them GF A Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Kjellerup IF A Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Sejs/Svejbæk IF A Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Silkeborg KFUM 2 A Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
Silkeborg KFUM 1 A Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM

U10 Drenge B 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club
Herning drengene B Herning Fremad Logo Herning Fremad
Jakobsens drenge B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Them 1 B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Daugård if B Daugård Idrætsforening Logo Daugård Idrætsforening
Centrum IF B Centrum IF
KLG 2 C Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Silkeborg KFUM 1 B Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
Silkeborg KFUM 2 B Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
KLG 3 C Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG1 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold

U9 Drenge A 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
HA85 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
AGF A Århus GF Logo Århus GF
HA 85 1 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Silkeborg IF 2 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Silkeborg IF 1 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Ikast FS 2 A Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast FS 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
Hammel GF A Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens

U9 Drenge B 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
Videbæk IF B Videbæk Idrætsforening Logo Videbæk Idrætsforening
Virklund Boldklub B Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
Løgstrup GIF 2 B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup GIF B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
TIMSKI C TIMSKI Logo TIMSKI
HA85 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Lund IF U9 B Lund IF Logo Lund IF
HA 85 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Gødvad GIF B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
GFG Voel B GFG Voel
Fårvang IF 1 B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad GIF 2 C Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Ikast FS B Ikast FS Logo Ikast FS
Hammel GF B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
AGF B Århus GF Logo Århus GF
Herning Fremad U9 C Herning Fremad Logo Herning Fremad
Bryrup IF 2 C Bryrup Idrætsforening Logo Bryrup Idrætsforening
Bryrup IF 1 B Bryrup Idrætsforening Logo Bryrup Idrætsforening
Sorring-Toustrup IF B Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
Sejs Svejbæk IF 2 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs Svejbæk IF 1 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
HPTI B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Ans IF (2) B Ans IF Logo Ans IF
Ans IF (1) B Ans IF Logo Ans IF

U8 Drenge lørdag 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
Lemming IF U8 drengene B Lemming IF Logo Lemming IF
Fårvang IF 1 B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Resenbro UIF B Resenbro UIF
Ans IF C Ans IF Logo Ans IF
SSIF 09 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Virklunds Gulddrenge B Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
Them 1 Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Them 3 Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Them 2 Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Rødkærsbro IF C Rødkærsbro IF

U8 Drenge søndag 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club
Mariehøj IF 1 A Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Thorning IF 2 B Thorning IF Logo Thorning IF
Thorning IF 1 B Thorning IF Logo Thorning IF
Sorring B Sorring-Toustrup Idrætsforenin
Gjern IF B Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening

U7 Drenge lørdag 30 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
Virklund boædklub B
U7 - 2 Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
U7 - 1 C AC Silkeborg Logo AC Silkeborg
Lemming IF U7 B Lemming IF Logo Lemming IF
Sejs/Svejbæk IF 3 C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
SSIF 2 Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
SSIF 1 Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Ans if 3 Ans IF Logo Ans IF
Ans if 2 Ans IF Logo Ans IF
Ans if 1 Ans IF Logo Ans IF
ØBG Buskelund 2 A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund1 A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Ans if 4 Ans IF Logo Ans IF
Gødvad 3 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Gødvad 2 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
U7 -3
Fårvang IF 2 Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang IF 1 Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Engesvang B 3 B Engesvang Boldklub Logo Engesvang Boldklub
Sorring-Toustrup IF A Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
Virklund B 2 B Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
Kjellerup IF 2 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Kjellerup IF 1 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Engesvang B2 Engesvang Boldklub Logo Engesvang Boldklub
Engesvang B1 B Engesvang Boldklub Logo Engesvang Boldklub
Rødkærsbro IF B Rødkærsbro IF
Rødkærsbro IF B Rødkærsbro IF
GFG Voel 2 C
GFG Voel 1 C
Gødvad 1 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF

U7 Drenge søndag 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club
HA85 4 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Brabrand IF B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Mariehøj IF 2 B Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Them GF B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
IFS 5 Ikast FS Logo Ikast FS
IFS 4 Ikast FS Logo Ikast FS
IFS 3 Ikast FS Logo Ikast FS
IFS 2 Ikast FS Logo Ikast FS
IFS 1 Ikast FS Logo Ikast FS
Laasby B 2 B Laasby B
Laasby B 1 B Laasby B
Mariehøj IF B Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
HA85 3 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 1 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U6 Piger/Drenge lørd 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
KFUM's u6 Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
Nr. Snede GF 1 B Nørre Snede Gymnastikforening Logo Nørre Snede Gymnastikforening
Fårvang IF 1 Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Nr. Snede GF 2 B Nørre Snede Gymnastikforening Logo Nørre Snede Gymnastikforening
Rødkærsbro IF B Rødkærsbro IF

U6 Piger/Drenge sønd 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club
HA85 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Resenbro UIF B Resenbro UIF
MIF 3 Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
MIF 2 Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
MIF 1 Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Gødvad GIF 3 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Gødvad GIF 1 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Team Them 2 B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Team Them 1 B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896

U5 Piger/Drenge lørd 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
Fårvang IF 2 Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang IF 1 Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad GIF 3 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Gødvad GIF 1 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF

U5 Piger/Drenge sønd 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
AC Silkeborg A AC Silkeborg Logo AC Silkeborg
Ans IF A Ans IF Logo Ans IF
Fårvang IF B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Vellev IF C Vellev IF Logo Vellev IF
Stavtrup IF B Stautrup IF Logo Stautrup IF

U12 Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club
HA85 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Fårvang IF Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
Stavtrup IF B Stautrup IF Logo Stautrup IF
Gødvad GIF B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
ØBG Balle C ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U11 Piger 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
ØBG Balle B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
SSIF 1 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
ØBG Buskelund B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
MARIEHØJ IF A Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Viborg C Viborg FF Logo Viborg FF
Galten fS A Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
FC Skanderborg A FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Ry Fodbold A Ry fodbold Logo Ry fodbold
Gødvad GIF B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Ans IF C Ans IF Logo Ans IF
HA85 2 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 1 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
gjern if C Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening

U10 Piger 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club
Lund if A Lund IF Logo Lund IF
Sorring-toustrup A Sorring-toustrup
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Sejs/Svejbæk IF A Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Ry Fodbold A Ry fodbold Logo Ry fodbold
Gjessø UF B Gjessø UF
HA 85 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA 85 1 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Resenbro u.i.f. R.U.I.F.
Gødvad GIF Gødvad GIF Logo Gødvad GIF

U9 Piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
TIMSKI C TIMSKI Logo TIMSKI
Gødvad GIF Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Seje tøser C Sorring Toustrup Idrætsforeningen
Romalt IF B Romalt IF Logo Romalt IF
IF Lyseng 2 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
IF Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Sejs-svejbæk if Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
gjern if C Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening

U8 Piger lørdag 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
Fårvang IF Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad GIF 1 A Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Lemming IF U8 pigerne B Lemming IF Logo Lemming IF
Grenaa IF B Grenaa IF Logo Grenaa IF
ØBG, Balle B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U8 Piger søndag 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club

U7 Piger lørdag 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 14. maj

Teamname LVL Logo Club
Virklund piger C Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
Gødvad GIF A Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
HA85 2 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 1 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Gødvad GIF 2 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF

U7 Piger søndag 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 15. maj

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
14. - May 15 2016

Organisation
Horn-Fårvang Idrætsforening
Place
Fårvang Stadion
Address
Thorsøvej 17
Postalcode
8882
City
Fårvang
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview