Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017

Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017.

 

Tilmeldingen er åben.

 

Vi køre efter samme princip som de foregående år.

Pokaler til alle, de største til de bedste.

Mindre præmier for gode deltaljer.

Kåring af finalen talent/fighter.

Alle rækker slutter af med staffesparkskonkurrence

 

Der må benyttes en kvartal spiller eller dispensations spiller pr. hold.

 

Ved spørgsmål skriv en sms til 20573859

Med venlig hilsen

Finn Bang

Tilmeldingen er først gyldig når der er betalt. Betaling på mobilpay 20573859

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 pige Mixed 7 500 lørdag 8-10 9 0
U11 pige Mixed 6 500 lørdag 10-13 13 1
U13 pige Mixed 6 500 lørdag 13-16 5 0
U10 pige Mixed 6 500 søndag 8-10 9 0
U12 pige Mixed 6 500 søndag 10-13 10 0
U14 pige Mixed 6 500 søndag 13-16 8 0

Signetud teams

U9 pige 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag 8-10

Teamname LVL Logo Club
Kolding Boldklub Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Søhus Stige C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Marienlyst 1 C Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
TPI tøserne B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Marienlyst 2 C Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
TPI's nye piger Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
Otterup B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
MG&BK C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U11 pige 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: lørdag 10-13

Teamname LVL Logo Club
Løjt if B Løjt IF Logo Løjt IF
Marienlyst A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
F16 Pigerne 2 C Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
F16 Pigerne 1 B Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Skårup IF B Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
HOG Hinnerup A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Ubberud IF B Ubberud IF Logo Ubberud IF
HFK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 1 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
TPI Rød A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI Hvid B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF

U13 pige 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag 13-16

Teamname LVL Logo Club
Ubberud C Ubberud IF Logo Ubberud IF
BechGranit.dk A FC Horsens Logo FC Horsens
Harte B Harte

U10 pige 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag 8-10

Teamname LVL Logo Club
Tåsinge Tøzer B Tåsinge Forenede Boldklubber Logo Tåsinge Forenede Boldklubber
Korup IF B Korup IF Logo Korup IF
Svanninge B Faldsled Svanninge SG&I Logo Faldsled Svanninge SG&I
Svanninge 2 C Faldsled Svanninge SG&I Logo Faldsled Svanninge SG&I
F16 Pigerne C Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Ubberud IF B Ubberud IF Logo Ubberud IF
TPI tøserne C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Strib IF A Strib IF Logo Strib IF
KBQ- U10 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U12 pige 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag 10-13

Teamname LVL Logo Club
Team KB 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
F16 Pigerne B Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Skårup IF B Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
HFK 3 C Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Team KB 1 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
HFK 3 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub

U14 pige 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag 13-16

Teamname LVL Logo Club
Allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
Brædstrup C Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
FC Kolding Nord Q B Kolding FC Logo Kolding FC
FC Kolding Nord P B Kolding FC Logo Kolding FC
CIF B Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
11. - March 12 2017

Organisation
No Club
Place
Ubberud
Address
Ubberudvej30
Postalcode
5491
City
Blommenslyst
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017 map

Tournament overview