FC Horsens Pokal Cup

FC Horsens

indbyder til

PokalCup 2016

for U6 - U13 drenge den 27. og 28. august 2016

(Husk at drengene skifter årgang efter sommerferien, f.eks. bliver U9 til U10)

Sidste år et af Danmarks største en-dags drengestævner med 2200 deltagere og igen i år er det Jyllands største og flotteste pokaler vi spiller om!

Der er personlige pokaler og præmier til alle !

U6-U7 (årg. 2011-2010):

3-mands, max. 5 spillere pr. hold. Ingen niveau-opdeling og ingen resultatformidling.

Holdgebyr kr. 400,-

 

U8-U9-U10 (årg. 2009-2008-2007):

5-mands, max. 8 spillere pr. hold. Niveau-opdeling A, B & C-rækker (16 hold/niveau).

Holdgebyr kr. 800,-

  

U11-U12-U13 (årg. 2006-2005-2004. - I U13 INGEN mesterrække hold):

8-mands, max. 11 spillere pr. hold. Niveau-opdeling A, B & C-rækker (16 hold/niveau).

Holdgebyr kr. 1100,-    

 

Vi henstiller til Fairplay, og dermed at man tilmelder i den rigtige række/niveau !

U6, U8, U10 & U12 spilles lørdag den 27. august.

U7, U9, U11 & U13 spilles søndag den 28. august    

 

Der spilles efter DBU Jyllands regler.

Hvert hold garanteres min. 4 kampe.

Program udsendes ca. 1 uge før stævnet.

Tilmelding senest den 1. august 2016 og efter først til mølle....

Vi forbeholder os retten til at slå niveauinddelte rækker sammen, ved for få tilmeldte.

Tilmeldingen er bindende og er først gældende efter indbetaling af startgebyret på konto nr. 1685 - 3224751825 i Middelfart Sparekasse. Når man har modtaget bekræftelse på deltagelse, skal stævnegebyr være indbetalt seneste 7 dage efter, ellers ryger man på venteliste. Ved indbetaling påskrives det 6-cifrede ID nummer man får tildelt ved tilmelding.

 

For yderligere info, se vores hjemmeside www.pokalcup.dk (denne er først klar til 2016 medio april)

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U6 (2011) Mixed 5 400 10 0
U7 (2010) Mixed 5 400 19 0
U8 (2009) Mixed 8 800 8 0
U8 (2009) Mixed 8 800 16 0
U8 (2009) Mixed 8 800 12 0
U9 (2008) Mixed 8 800 19 1
U9 (2008) Mixed 8 800 21 0
U9 (2008) Mixed 8 800 17 0
U10 (2007) Mixed 8 800 28 0
U10 (2007) Mixed 8 800 29 0
U10 (2007) Mixed 8 800 24 0
U11 (2006) Mixed 11 1100 24 2
U11 (2006) Mixed 11 1100 19 0
U11 (2006) Mixed 11 1100 13 0
U12 (2005) Mixed 11 1100 22 0
U12 (2005) Mixed 11 1100 22 2
U12 (2005) Mixed 11 1100 17 0
U13 (2004) Mixed 11 1100 4 0
U13 (2004) Mixed 11 1100 14 1
U13 (2004) Mixed 11 1100 5 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 (2011) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lemming IF U6 C Lemming IF Logo Lemming IF
FC Horsens 4 B FC Horsens Logo FC Horsens
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Horsens KFUM A Horsens KFUM Logo Horsens KFUM

U7 (2010) 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hovedgård 2 C Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Hovedgård 1 C Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Kolding Boldklub A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kolding Boldklub A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
FC Horsens 3 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 1 FC Horsens Logo FC Horsens
Løjt IF A Løjt IF Logo Løjt IF
Horsens KFUM B Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
Solbjerg IF Hold 2 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg IF Hold 1 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
TRIF2 C Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 1 A Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
Hatting - Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting - Torsted B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Banditterne Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
MAGIC MEJDAL Y A Mejdal-Halgård
MAGIC MEJDAL X A Mejdal-Halgård

U8 (2009) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gødvad 1 A Gødvad IF
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
TRIF A Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
SIK 2 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
SIK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
SIK 1 A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Skødstrup SF 1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U8 (2009) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SF 3 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hatting/Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting/Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
FC Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
Breballe IF 1 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Hedensted IF 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hedensted IF 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Egebjerg I.F. B Egebjerg I.F.
Skødstrup SF 2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SIK 2 B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK

U8 (2009) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gødvad 2 C Gødvad IF
Solbjerg C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Lystrup 2 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Skødstrup SF 5 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
FC Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
Bredballe IF 2 C Bredballe IF Logo Bredballe IF
HOG 3 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Skødstrup SF 4 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Horsens KFUM C Horsens KFUM Logo Horsens KFUM

U9 (2008) 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TMG 1 A Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Grundfør A Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Løgstrup A Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Fc Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
HA85 - hold 1 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Give Fremad A Give Fremad
SIK Viborg 1 A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
HSK(1) A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Mejrup GU A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Egebjerg IF A Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Virup 1 A Virup IF Logo Virup IF
ØBG 1 A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Hatting - Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U9 (2008) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HOVEDGAARD B B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Fc Horsens 4 B FC Horsens Logo FC Horsens
Fc Horsens 3 B FC Horsens Logo FC Horsens
HA85 - hold 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Mejrup 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Hog 1 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Brædstrup if B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Virup 2 B Virup IF Logo Virup IF
solbjerg 1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
SIK Viborg 2 B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
SIK Viborg 4 B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
HIF1 B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
TMG 2 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U9 (2008) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TMG 3 C Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
HOVEDGAARD C C Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Fc Horsens 6 C FC Horsens Logo FC Horsens
Fc Horsens 5 C FC Horsens Logo FC Horsens
HA85 - hold 3 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Lemming IF U9 - Hold2 C Lemming IF Logo Lemming IF
HSK(2) C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Fc Horsens 7 C FC Horsens Logo FC Horsens
Hold 1 C Lemming IF Logo Lemming IF
HEI 3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hatting - Torsted 2 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
solbjerg 2 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
ØBG 2 C ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
SIK Viborg 3 C Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
HIF2 C Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Lund If C Lund IF

U10 (2007) 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Stensballe ik 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
SFB A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Slagelse A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
SIK Viborg 1 A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
TMG A TMG
Morud A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
FC Horsens 2 A FC Horsens Logo FC Horsens
VRI A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
IF Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
SUB Sønderborg A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
HFK Rød A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
ASA A A ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HOG A A HOG Hinnerup
Rolfsted A Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening

U10 (2007) 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
skødstrup sf 2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Stensballe 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Lund IF U10-1 B Lund IF
skødstrup sf 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Slagelse B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
SIK Viborg 3 B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
SIK Viborg 2 B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
SUB Sønderborg B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
TMG B B TMG
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
BBB B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
IF Lyseng 1 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Marienlyst B Marienlyst Logo Marienlyst
Brædstrup 1 B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Oks 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Skibet IF 2 B Skibet IF Logo Skibet IF
Horsens KFUM1 B Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
Dalum IF B Dalum IF Logo Dalum IF
solbjerg 1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
ASA B B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus

U10 (2007) 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
skødstrup sf 1 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Stensballe ik 3 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
skødstrup sf 2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SIK Viborg 4 C Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
SIK Viborg 5 C Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
VRI C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Hatting-Torsted 2 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
FC Horsens C Sort C FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens C Rød C FC Horsens Logo FC Horsens
Oks 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Skibet IF 3 C Skibet IF Logo Skibet IF
Horsens KFUM C C Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
solbjerg 2 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
HOG2 C HOG Hinnerup
Hatting-Torsted 3 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U11 (2006) 16 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Viborg Søndermarken A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Vejle Boldklub A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Stensballe IK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Varde IF A Varde IF
SUB A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Viby A Viby IF
Skødstrup sports forening A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hjerting IF A Hjerting IF Logo Hjerting IF
Super Stars A Tjørring IF Logo Tjørring IF
SFB A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
HFS 1 A Horsens FS Logo Horsens FS
Vinding SF A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U11 (2006) 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyseng 2 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Hedensted 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Skødstrup Sports Forening B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Viby B Viby IF
De gode B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
Bredballe IF B
SFB B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Ammitsbøl B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
FC Vejlby B Vejlby IK Logo Vejlby IK
Dalum Rød B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Hvid B Dalum IF Logo Dalum IF
De seje drenge B

U11 (2006) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Give Fremad C Give fremad
Stensballe IK 2 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Hornsyld IF C Hornsyld IF Logo Hornsyld IF
Løsning 1 C Løsning IF
Viby C Viby IF
Hatting / Torsted C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hjerting IF C Hjerting IF Logo Hjerting IF
Løjt IF C Løjt IF Logo Løjt IF
Hornslet IF C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Horsens KFUM C Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
FC Horsens C FC Horsens Logo FC Horsens
HFS 2 C Horsens FS Logo Horsens FS

U12 (2005) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fc Horsens A A FC Horsens Logo FC Horsens
SfB A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Stensballe IK A A Stensballe IK Logo Stensballe IK
SGI 1 A Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Dybbøl A Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Varde IF A Varde IF
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
hornslet if A Hornslet IF Logo Hornslet IF
TRIF 1 A TRIF
Brabrand if 1 A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
HOG A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Vinding SF A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
FC Vejlby A Vejlby IK Logo Vejlby IK
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Sub U12 A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Hedensted IF A Hedensted IF Logo Hedensted IF

U12 (2005) 16 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tommerup Boldklub B Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
IF Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Skødstrup SF B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
VB 2 B VB
SfB B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Stensballe IK B B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Fc Horsens B B FC Horsens Logo FC Horsens
SGI 2 B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Odder 2 B Odder IGF Logo Odder IGF
HSK 1 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Brabrand if 2 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Søften GF 1 B Søften GF
Hatting Torsted B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Juelsminde IF B Juelsminde Idrætsforening Logo Juelsminde Idrætsforening
Engum UI B Engum UI Logo Engum UI

U12 (2005) 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fc Horsens C C FC Horsens Logo FC Horsens
Skødstrup SF C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Odder 4 C Odder IGF Logo Odder IGF
Odder 3 C Odder IGF Logo Odder IGF
Candyfloss C Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Brabrand if 3 C Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
HSK 2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
TRIF 2 C TRIF
Hornslet if C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Suså if C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Søften GF 2 C Søften GF
HEI3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HOG C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Solbjerg C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Hedensted IF C Hedensted IF Logo Hedensted IF

U13 (2004) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Taastrup FC - A A Taastrup FC Logo Taastrup FC
TRIF A Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening

U13 (2004) 9 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TST B Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
SSV B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
FC Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
Hatting-Torsted 1 B Hatting-Torsted
Taastrup FC-B B Taastrup FC Logo Taastrup FC
HA85 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
SSV 2 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
TMG B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening

U13 (2004) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Østjylland C Team Østjylland
FC Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
Hatting-Torsted 2 C Hatting-Torsted
Taastrup FC - C C Taastrup FC Logo Taastrup FC
TRIF C Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
FC Horsens
Place
FC Horsens
Address
Ternevej 83
Postalcode
8700
City
Horsens
Sport
Soccer
Type
Unknown
FC Horsens Pokal Cup map

Tournament overview