Bramdrupdam Cup 2016

EDIT: 29.10.16 = Herrer senior og alle U11 Drenge rækker er lukket for yderligere tilmeldinger.

 

EDIT:  22.09.16 =   U9 Drenge er rykket fra 12nov, til 13nov.  --  U11 Drenge er rykket fra 13nov, til 12nov.

Vi fortsætter afviklingen af vores årlige indendørs stævne, i hallerne i Bramdrupdam sports- og mødecenter.

Bekræftet tilmelding, er betinget af rettidig indbetaling af stævnegebyret !

Vi forbeholder os retten til at slå puljer sammen, ved manglende tilmeldinger !

 OBS:::::     U8 spiller 5 mands bold, på hel bane med målmand !!!

 U6 og U7 spiller 3bold

U9 og op spiller med 4 på banen

 

  • U7 rækken har plads til 20 hold
  • Senior rækkerne har plads til 8 hold
  • Alle andre rækker har plads til 10 hold

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 5 350 12. November 13 0
U7 Mixed 5 350 12. November 20 0
U8 MIX A Mixed 7 450 12. November 9 0
U8 MIX B Mixed 7 450 12. November - Lukket 12 0
U8 MIX C Mixed 7 450 12. November 10 0
U9 Drenge A Mixed 6 450 13. November 0 0
U9 Drenge B Mixed 6 450 13. November 17 0
U9 Drenge C Mixed 6 450 13. November 10 0
U9 Piger A Mixed 6 450 19. November 0 0
U9 Piger B Mixed 6 450 19. November 4 0
U9 Piger C Mixed 6 450 19. November 4 0
U10 Drenge A Mixed 6 450 13. November 8 0
U10 Drenge B Mixed 6 450 13. November 19 0
U10 Drenge C Mixed 6 450 13. November 18 0
U10 Piger A Mixed 6 450 19. November 4 0
U10 Piger B Mixed 6 450 19. November 2 0
U10 Piger C Mixed 6 450 19. November 1 0
U11 Drenge A Mixed 6 450 12. November - Lukket ! 13 0
U11 Drenge B Mixed 6 450 12. November - Lukket ! 14 0
U11 Drenge C Mixed 6 450 12. November - Lukket ! 14 1
U11 Piger A Mixed 6 450 19. November 10 0
U11 Piger B Mixed 6 450 19. November 10 0
U11 Piger C Mixed 6 450 19. November 5 0
U12 Drenge A Mixed 6 450 20. November 3 0
U12 Drenge B Mixed 6 450 20. November 7 0
U12 Drenge C Mixed 6 450 20. November 5 0
U12 Piger A Mixed 6 450 19. November 6 0
U12 Piger B Mixed 6 450 19. November 6 0
U12 Piger C Mixed 6 450 19. November 1 0
U13 Drenge A Mixed 6 450 20. November 9 0
U13 Drenge B Mixed 6 450 20. November 8 0
U13 Drenge C Mixed 6 450 20. November 5 0
U13 Piger A Mixed 6 450 19. November 7 0
U13 Piger B Mixed 6 450 19. November 10 0
U13 Piger C Mixed 6 450 19. November 7 0
Senior - Herrer Mixed 6 550 11. November - Lukket ! 13 0
Oldboys - Herrer Mixed 6 550 11. November 4 0

Signetud teams

U6 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November

Teamname LVL Logo Club
FC Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 1 C FC Horsens Logo FC Horsens
Dalby GF A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 1 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Askov Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening

U7 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November

Teamname LVL Logo Club
Bramdrupdam GIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 3 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Højgaard Installation B
Sport24 A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Ribe BK 2 Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Ribe BK 1 Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Dalby GF 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Skibet 2 B Skibet IF Logo Skibet IF
Skibet 1 B Skibet IF Logo Skibet IF
U7 B Kolding IF Logo Kolding IF
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Askov2 Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Askov1 Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening

U8 MIX A 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November

Teamname LVL Logo Club
Esbjerg FB A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Grindsted A Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Team fighters A Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Erritsø GIF 1 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
BGIF A A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
LokalBolig Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Brande 1 A Brande IF Logo Brande IF
BaggesBoys A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF

U8 MIX B 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November - Lukket

Teamname LVL Logo Club
Esbjerg FB B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Erritsø GIF 3 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Vonsild FK B Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Løsning 1 B Løsning IF Logo Løsning IF
BGIF B B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Wild boys B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Løsning 2 B Løsning IF Logo Løsning IF
SUB 2 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Bredballe IF B B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Brande 2 B Brande IF Logo Brande IF
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U8 MIX C 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November

Teamname LVL Logo Club
Løjt if C Løjt IF Logo Løjt IF
Askov C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Erritsø 2 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
BGIF C C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
LB's Piger C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
De små blå C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Bredballe IF C C Bredballe IF Logo Bredballe IF
NBSIF C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
BGIF piger årgang 2008/2009 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Hatting-Torsted C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U9 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge B 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Fredericia FF1 B Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
Amui B Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Lunderskov2 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Lunderskov1 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
FC Skibet B Skibet IF Logo Skibet IF
Skibet United B Skibet IF Logo Skibet IF
Harte B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Jelling FS B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
KB 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB 1 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Billund IF B Billund IF Logo Billund IF
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U9 Drenge C 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
Fredericia FF2 C Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
Vonsild C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Seest 2 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Jelling FS C Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Fredericia FF3 C Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U9 Piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
KB A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Dalby U9 piger 3 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
VB B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

U9 Piger C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
Skibets Seje Sild C Skibet IF Logo Skibet IF
Dalby U9 piger 2 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby U9 piger 1 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U10 Drenge A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
Dansten Drengene A
Erritsø GIF A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Hedensted IF 1 A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hjerting IF A Hjerting IF Logo Hjerting IF
Næsby Boldklub A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
NBSIF A A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U10 Drenge B 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
Gulddreng B
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
VIF U10 drenge B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Hedensted IF 4 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Lund IF B Lund IF Logo Lund IF
CMA BYG B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
KB B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
NBSIF B B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
BM B Marienlyst Logo Marienlyst
AVGIF B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
ORANJE B
Skibet IF B1 B Skibet IF Logo Skibet IF
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U10 Drenge C 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
VIF U10 drenge C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Skibet IF C2 C Skibet IF Logo Skibet IF
Hedensted IF 3 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Vejen SF C Vejen SF Logo Vejen SF
Fredericia KFUM 1 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 3 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
KB C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
NBSIF C C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Ødis if 2 C Ødis IF
Ødis if 1 C Ødis IF
VB piger C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Skibet IF C1 C Skibet IF Logo Skibet IF

U10 Piger A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
Rødding If A Rødding IF
VB A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
KBQ- U10 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U10 Piger B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF

U10 Piger C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
Bjert IF C Bjert IF Logo Bjert IF

U11 Drenge A 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November - Lukket !

Teamname LVL Logo Club
NBSIF A A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Brande IF A Brande IF Logo Brande IF
Middelfart A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
BGIF ! A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
TEAM SUB Ipnordic 2 A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
TEAM SUB Ipnordic 1 A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Morud drengene A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Rødkilde Gymnasium A
ØSVN IF A Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Sportmaster Vejle A Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber

U11 Drenge B 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November - Lukket !

Teamname LVL Logo Club
NBSIF B B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Lunderskov 1 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Seest B B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Bagges Boys B
SUB 2 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
HFK2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
SUB 1 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
BGIF 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Vinding Drengene B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Håndværkerne B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Bolig Beton B

U11 Drenge C 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 12. November - Lukket !

Teamname LVL Logo Club
vejle fc C Vejle Fodbold Club Logo Vejle Fodbold Club
NBSIF C C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Lunderskov 2 C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Seest C C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Dalby 1 C Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Danisol C Lindved Gymnastikforening Logo Lindved Gymnastikforening
BGIF 3 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 4 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF C C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe IF C C Bredballe IF Logo Bredballe IF

U11 Piger A 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF 2 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
HOG A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Dalby GF 1 A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Skive A Skibet IF/Give Fremad
LB krigerne A Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Odense A Ubberud IF Logo Ubberud IF
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U11 Piger B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF B B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
SMH Rideudstyr B Hover UIF Logo Hover UIF
VB B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Ubberud IF B Ubberud IF Logo Ubberud IF
LB Krigerne B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Fc Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens

U11 Piger C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
Sønderborg Fremad 2 C Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
Sønderborg Fremad 1 C Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
Dalby GF 3 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Ubberud IF C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Fc Horsens C FC Horsens Logo FC Horsens

U12 Drenge A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 20. November

Teamname LVL Logo Club
Morud A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
TP-Montage A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U12 Drenge B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 20. November

Teamname LVL Logo Club
Bramdrupdam sort B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Rygcenterhorsens B
Øsvn B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Team DAB B FC Horsens Logo FC Horsens
Felder Superkids B Christiansfeld

U12 Drenge C 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 20. November

Teamname LVL Logo Club
Bramdrupdam gul C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam Rød C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Øsvn C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Felder Superkids C CHristiansfeld

U12 Piger A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
Jelling fS A Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Harte A Harte
HFK A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
VB 1 A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Egebjerg IF A Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub

U12 Piger B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
HFK B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
KB2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB1 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
VB 2 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Vamdrup tøserne B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF

U12 Piger C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF U12 piger C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U13 Drenge A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 20. November

Teamname LVL Logo Club
Bjert IF A Bjert IF Logo Bjert IF
Team Sportigan-Net ip Holstebro. A
Kolding Nord 2 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Kolding Nord 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
De Hvide Ulve A
Andrup A Andrup IF Logo Andrup IF

U13 Drenge B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 20. November

Teamname LVL Logo Club
Bjert B B Bjert IF Logo Bjert IF
juelsminde B Juelsminde Idrætsforening Logo Juelsminde Idrætsforening
Kolding Nord 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Kolding Nord 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U13 Drenge C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 20. November

Teamname LVL Logo Club
Bjert C C Bjert IF Logo Bjert IF
Entreprenør Thorkild Jensen C Hedensted IF Logo Hedensted IF
christiansfeld C Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
KB U13 C C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Ibra Allstars C Billund IF Logo Billund IF

U13 Piger A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
Store No 1B A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Team Odense Q A Ubberud IF Logo Ubberud IF
Buccma Energy A
BechGranit.dk A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
Strib IF A Strib IF Logo Strib IF

U13 Piger B 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
Team Ding Dong B
FC kolding Nord grøn B
Team Odense Q B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Stensballe IK B Stensballe IK Logo Stensballe IK
MS Sporty Girls B
Smidstrup Skærup IF B
HairControl, Kolding B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Lunderskov Boldklub 1 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub

U13 Piger C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
FC kolding Nord sort C
Cillins C
Vamdrup IF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
HFK C Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub

Senior - Herrer 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. November - Lukket !

Teamname LVL Logo Club
BGIF A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Lunds Stolthed B -Lunds stolthed
Bødekassen B As Idrætsforening
Midtjysk Tag A Hedensted IF Logo Hedensted IF
You'll Never Walk Alone A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Team Max A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Strib United B Strib IF Logo Strib IF
SUB 88 B
SUB 88 B
Legenderne C
Svigermorsdrøm A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
FC Internationale A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

Oldboys - Herrer 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. November

Teamname LVL Logo Club
Harte Cup B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Bgif b C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bgif a B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Harte United C Harte G&IF Logo Harte G&IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
11. - November 20 2016

Organisation
Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Place
Bramdrupdam sports- og møde center
Address
Bramdrupskovvej 110
Postalcode
6000
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview