Sanderum Cup 2016 B/C stævne

Spilletider Lørdag den 3. december

U8 spiller 8.00-10.30

U5/U6/U7 spiller 10.30-13.00

U9 spiller 13.00-15.30

U10 spiller 15.30-1800

 

Spilletider søndag den 4. december

U11 spiller 8.00-10.30

U12 spiller 10.30-13.00

U13 spiller 13.00-15.30

PigeU9-U12 spiller 15.30-18.00

 

MEDALJER TIL ALLE

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 Mixed 3 280 Lørdag 3/12 10.30-13.00 1 0
U6 Mixed 3 280 Lørdag 3/12 10.30-13.00 1 0
U7 Mixed 3 280 Lørdag 3/12 10.30-13.00 0 0
U8 Mixed 5 280 Lørdag 3/12 08.00-10.30 8 0
U9 Mixed 5 280 Lørdag 3/12 13.00-15.30 4 0
U10 Mixed 4 280 Lørdag 3/12 15.30-18.00 14 0
U11 Mixed 4 280 Søndag 4/12 08.00-10.30 11 0
U12 Mixed 4 280 Søndag 4/12 10.30-13.00 15 0
U13 Mixed 4 280 Søndag 4/12 13.00-15.30 4 0
U9 pige Mixed 4 280 Søndag 4/12 15.30-18.00 2 0
U10 pige Mixed 4 280 Søndag 4/12 15.30-18.00 2 0
U11 pige Mixed 4 280 Søndag 4/12 15.30-18.00 1 0
U12 pige Mixed 4 280 Søndag 4/12 15.30-18.00 4 0

Signetud teams

U5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 3/12 10.30-13.00

Teamname LVL Logo Club

U6 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 3/12 10.30-13.00

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 3/12 10.30-13.00

Teamname LVL Logo Club

U8 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 3/12 08.00-10.30

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 4 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
U8 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Erritsø GIF 1 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 3 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF

U9 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 3/12 13.00-15.30

Teamname LVL Logo Club
LIF C Langeskov IF Logo Langeskov IF
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
B.1909 U9 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909

U10 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 3/12 15.30-18.00

Teamname LVL Logo Club
allesø C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
allesø C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
EFB Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
BBB 2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Oks 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Skeby GF C Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening

U11 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 4/12 08.00-10.30

Teamname LVL Logo Club
De Konge Blå B Løsning IF Logo Løsning IF
SfB1 B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
U11 drenge 2 C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
U11 drenge C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Legenderne B Dalum IF Logo Dalum IF
All Stars C Dalum IF Logo Dalum IF
Bad Boys B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum C Dalum IF Logo Dalum IF

U12 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 4/12 10.30-13.00

Teamname LVL Logo Club
BBB2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Vinding SF 2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Bk. Sydlangeland C Bk. Sydlangeland
Årslev Boldklub C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev Boldklub C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
De Seje Hedenstedgutter C
De Seje Hedenstedgutter C
TP-Montage B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Otterup B&IK 2 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup B&IK 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK

U13 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 4/12 13.00-15.30

Teamname LVL Logo Club
SSV Højfyn 3 C SSV Højfyn Logo SSV Højfyn
SSV Højfyn 2 C SSV Højfyn Logo SSV Højfyn
SSV Højfyn 1 B SSV Højfyn Logo SSV Højfyn
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF

U9 pige 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 4/12 15.30-18.00

Teamname LVL Logo Club
Kolding Boldklub A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Søhus Stige C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub

U10 pige 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 4/12 15.30-18.00

Teamname LVL Logo Club
Korup IF B Korup IF Logo Korup IF
Søhus/Stige pigerne B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub

U11 pige 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 4/12 15.30-18.00

Teamname LVL Logo Club
Marienlyst A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst

U12 pige 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 4/12 15.30-18.00

Teamname LVL Logo Club
Søhus/Stige pigerne C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Langeskov B Langeskov IF Logo Langeskov IF
Langeskov 2 C Langeskov IF Logo Langeskov IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
3. - December 4 2016

Organisation
Sanderum Boldklub
Place
FKS-Hallen
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense SV
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview