Munkebo BK/INTERSPORT CUP

Der spilles efter DBU/Fyn regler for indestævner. Fra U12 af vil der være udvisning ved spark over bander og i loftet. Fra U10 er der præmier til max 6 spillere pr.hold. Tilmelding er først gældende når pengene er overført til konto nr.3596-3600422545

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U6 Mixed 3 300 9 0
U7 Mixed 3 300 10 0
U8 Mixed 300 1 0
U8 Mixed 300 12 0
U9 Mixed 300 16 0
U9 Mixed 300 1 0
U10 Mixed 300 2 0
U10 Mixed 300 18 0
U11 Mixed 300 0 0
U11 Mixed 300 5 0
U12 Mixed 300 1 0
U12 Mixed 300 2 0
U13 Mixed 4 300 2 0
U13 Mixed 4 300 1 0
U14 Mixed 4 300 2 0
U14 Mixed 4 300 11 0
U8-U9 Mixed 300 0 0
U8-U9 Piger Mixed 300 5 0
U10-U11 Piger Mixed 4 300 2 0
U10-U11 Mixed 300 1 0
U12-U13 Piger Mixed 300 6 0
U12-U13 Mixed 300 0 0
U14 Piger Mixed 300 3 0
U14 Piger Mixed 300 6 0
U17 Drenge Mixed 300 11 0
U15 Drenge Mixed 300 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ubberud IF B
Dalum 1-2-3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Kerteminde 1 Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde 2 Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U7 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ubberud IF C
Munkebo 3 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Kerteminde 1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde 3 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dalby B Dalby IF Logo Dalby IF
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Munkebo U8 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo U8 hold 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Nr. Lyndelse Søby FC C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Rolfsted IF B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
OKS 4 B OKS
OKS 1 B OKS
OKS 2 B OKS
OKS 3 B OKS
SUB Ullerslev C SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev

U9 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dalby B Dalby IF Logo Dalby IF
OKS 1 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Kerteminde 1 B -
Kerteminde 2 B -
otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Nr. Lyndelse Søby FC B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
otterup 2 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Stjernen B Stjernen
Stjernen 2 Stjernen 2
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
SUB Ullerslev C SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev

U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tårup IF B Tårup IF Logo Tårup IF
KR70 C KR70
Oks 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
LIF 1 C Langeskov IF Logo Langeskov IF
LIF 2 B Langeskov IF Logo Langeskov IF
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF
Rolfsted B B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
KB's Rødder C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KB's Helte B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
allesø C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
allesø C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening

U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Munkebo U11 C C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo U11 B B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF

U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo U12 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
S.F.B B S.F.B

U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo U13 (1) A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo U13 (2) B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TOQ U14 piger Team Odense Q
Fraugde Fraugde GIF
fjordager B fjordager
fjordager C fjordager
Tåsinge B Tåsinge Forenede Boldklubber
Fjordager 3 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Munkebo u.13 B B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo u.13 A A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo BK B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Otterup U14 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK

U8-U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8-U9 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brenderup IF B Brenderup IF Logo Brenderup IF
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Næsby 1 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Otterup 2 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup 1 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK

U10-U11 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U10-U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12-U13 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Otterup A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK

U12-U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
OKS C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 3 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Ubberud C Ubberud IF Logo Ubberud IF

U17 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Motor Mix Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
piller patruljen
Bomberne fra Fyn
Kvisten -
Kerteminde A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Tsunami A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KGI A Nordfyn
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Alkoholdet Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U15 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Munkebo Boldklub
Place
Munkebo Hallen
Address
Mosevangen 2
Postalcode
5330
City
Munkebo
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview