MB Malercup

Alle hold er garanteret 60 - 90 min. spilletid Der vil være niveaudeling i rækkerne A, B og C, så der er udfordringer til alle Hver række afvikles inden for 2,5 time Alle kampe afsluttes med straffesparkskonkurrencer Personlig statuette til alle spillerne Grillen er tændt, og der vil være 1 gratis sodavand til alle børn og gratis kaffe til alle forældre. Kom og få en fantastisk fodboldoplevelse Spillested: Tuse Idrætsanlæg, Tuse Byvej 8, 4300 Holbæk Tilmeldingsfrist 16. oktober 2016 Da der også er tilmelding via DGI`s foreningsportal, er der flere tilmeldte end det der kan ses på stævner.dk NU 112 TILMELDTE HOLD.
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U6 Mix - 3 mands Mixed 3 225 1 0
U7 drenge - 3 mands Mixed 3 225 3 0
U7 piger - 3 mands Mixed 3 225 0 0
U7 drenge - 5 mands Mixed 5 275 2 0
U7 piger - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U8 drenge - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U8 drenge - 5 mands Mixed 5 275 7 0
U8 drenge - 5 mands Mixed 5 275 3 0
U8 piger - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U8 piger - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U8 piger - 5 mands Mixed 5 275 1 0
U9 drenge - 5 mands Mixed 5 275 5 0
U9 drenge - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U9 drenge - 5 mands Mixed 5 275 2 0
U10 drenge - 5 mands Mixed 5 275 2 0
U10 drenge - 5 mands Mixed 5 275 1 0
U10 drenge - 5 mands Mixed 5 275 1 0
U10 piger - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U10 piger - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U10 piger - 5 mands Mixed 5 275 5 0
U11 drenge - 5 mands Mixed 5 275 1 0
U11 drenge - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U11 drenge - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U12 drenge - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U12 drenge - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U12 drenge - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U12 piger - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U12 piger - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U12 piger - 5 mands Mixed 5 275 0 0
U9 drenge - 8 mands Mixed 8 325 0 0
U9 drenge - 8 mands Mixed 8 325 1 0
U9 drenge - 8 mands Mixed 8 325 0 0
U10 drenge - 8 mands Mixed 8 325 1 0
U10 drenge - 8 mands Mixed 8 325 1 0
U10 drenge - 8 mands Mixed 8 325 1 0
U11 drenge - 8 mands Mixed 8 325 1 0
U11 drenge - 8 mands Mixed 8 325 1 0
U11 drenge - 8 mands Mixed 8 325 1 0
U12 drenge - 8 mands Mixed 8 325 1 0
U12 drenge - 8 mands Mixed 8 325 1 0
U12 drenge - 8 mands Mixed 8 325 5 0
U12 piger - 8 mands Mixed 8 325 0 0
U12 piger - 8 mands Mixed 8 325 2 0
U12 piger - 8 mands Mixed 8 325 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 Mix - 3 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fuglebjerg IF C Fuglebjerg IF

U7 drenge - 3 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Slagelse B&I Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Fuglebjerg IF C Fuglebjerg IF

U7 piger - 3 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 drenge - 5 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Slagelse B&I Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Nif Næstved IF Logo Næstved IF

U7 piger - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 drenge - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 drenge - 5 mands 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Valby Boldklub Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
HG 1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Benløse 1 B Benløse IF Logo Benløse IF

U8 drenge - 5 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Benløse 2 C Benløse IF Logo Benløse IF
Bjæverskov 1 C IF Frem Bjæverskov Logo IF Frem Bjæverskov
Rørvig IF U8 C Rørvig IF Logo Rørvig IF

U8 piger - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 piger - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 piger - 5 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brøndby if C Brøndby IF Logo Brøndby IF

U9 drenge - 5 mands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Holbæk A2 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Drengene fra Slagelse B Slagelse B&I
B1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager

U9 drenge - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 drenge - 5 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Holbæk C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Rørvig IF U9 C Rørvig IF Logo Rørvig IF

U10 drenge - 5 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Busquets A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Iniesta A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold

U10 drenge - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 drenge - 5 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ølstykke C Ølstykke FC Logo Ølstykke FC

U10 piger - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 piger - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 piger - 5 mands 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tuse 2 C Tuse IF Logo Tuse IF
Tuse 1 C Tuse IF Logo Tuse IF
KHI 2 C Kirke Helsinge Idrætsforening Logo Kirke Helsinge Idrætsforening
KHI 1 C Kirke Helsinge Idrætsforening Logo Kirke Helsinge Idrætsforening
Rørvig IF Piger C Rørvig IF Logo Rørvig IF

U11 drenge - 5 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B1903 A B1903 Logo B1903

U11 drenge - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 drenge - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 piger - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 piger - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 piger - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 drenge - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 drenge - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Holbæk B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U9 drenge - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 drenge - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Slagelse 1 A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF

U10 drenge - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ølstykke B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC

U10 drenge - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Undløse BK C Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901

U11 drenge - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B1903 A B1903 Logo B1903

U11 drenge - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U11 drenge - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
GFBK U11 Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub

U12 drenge - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U12 drenge - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bagsværd 1 B Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub

U12 drenge - 8 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
EFB C Esbjerg Fb
GFBK U12 C Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub
Bagsværd 2 C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub

U12 piger - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 piger - 8 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tuse B Tuse IF Logo Tuse IF
2005 Pigerne B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub

U12 piger - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Tuse IF
Place
Tuse Idrætsanlæg
Address
Tuse Byvej 8
Postalcode
4300
City
Holbæk
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview