Høje Kolstrup Stævne 2016

Høje Kolstrup Boldklub, Aabenraa afholder indendørs fodboldstævne for drenge og piger i rækkerne U6-U12.


Det foregår i vores hal Agoraen i weekenden 19-20. november 2016.


Der vil være personlig præmie til alle i rækkerne U6 og U7. Fra U8 til U12 vil der være præmie til nr. 1 og nr. 2.
Derudover vil der undervejs i rækkerne U8 til U12 være spurtpræmier for flotte mål, gode redninger og fine detaljer.
Der vil være en lille forfriskning til alle spillere og trænere. :-)


VI garantere alle minimum 3 kampe, og der spilles efter DBU Jyllands regler.


Kampprogram bliver sendt ud pr. mail en uge inden stævnet.

Holdgebyret overføres til følgende konto: Reg. nr: 3590 Konto nr: 4390497933 senest den 16. november. Der kan også betales kontakt eller via mobilepay ved ankomst til stævnet.


Spilledagene er fastlagte, men spilletidspunkter er ind til nu vejledende, og vi forbeholder os ret til ændringer og evt. sammenlægning af rækker hvis nødvendigt.

VED TILMELDING ANGIVES GERNE NIVEAU. VED NOK TILMELDTE I RÆKKERNE NIVEAUOPDELER VI.


NB: Ved udeblivelse eller afbud mindre end 14 dage forinden, betales holdgebyret stadig.


VI GLÆDER OS TIL AT TAGE I MOD JER!


Stævneansvarlig: Line Bruhn Jørgensen - 61435338.
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U6 - mix Mixed 5 270 6 0
U7 - mix Mixed 5 270 8 0
U8 piger Mixed 7 270 0 0
U9 piger Mixed 7 270 5 0
U10 piger Mixed 7 270 0 0
U11 piger Mixed 7 270 1 0
U12 piger Mixed 7 270 4 0
U8 drenge Mixed 7 270 11 2
U9 drenge Mixed 7 270 11 1
U10 drenge Mixed 7 270 14 0
U11 drenge Mixed 7 270 1 0
U12 drenge Mixed 7 270 7 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 - mix 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AaBK 1 Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
HKB
Rødekro IF 2 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 1 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
AaBK 2 Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
HKB 2 Høje Kolstrup B81 Logo Høje Kolstrup B81

U7 - mix 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AaBK 1 Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
HKB 2 Høje Kolstrup
HKB 1 Høje Kolstrup
Rødekro IF Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Løjt piger 2 C Løjt IF Logo Løjt IF
Løjt piger 1 C Løjt IF Logo Løjt IF
AaBK 2 Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS

U8 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ensted IF
Egen UI Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
AaBK 1 Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
Tinglev IF Tinglev IF
Fremads tøser C Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad

U10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HKB C Høje Kolstrup B81 Logo Høje Kolstrup B81

U12 piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hørup UI Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
AaBK 1 Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
HKB 1 Høje Kolstrup B81 Logo Høje Kolstrup B81
HKB 2 Høje Kolstrup B81 Logo Høje Kolstrup B81

U8 drenge 6 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Løjt B Løjt If U8
HKB C
Erritsø GIF 2 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 1 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Dybbøl IU B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Broager UI Broager UI Logo Broager UI

U9 drenge 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SUB 1 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 2 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Løjt if 1 B Løjt IF Logo Løjt IF
Løjt if 2 C Løjt IF Logo Løjt IF
AaBK 2 C Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
AaBK 1 A Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
Rødekro IF 3 C Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Rødekro If A Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
U9 ØIF B ØIF

U10 drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Broager UI B Broager UI Logo Broager UI
Starup UIF 2 B Starup UIF Logo Starup UIF
Starup UIF 1 A Starup UIF Logo Starup UIF
Rødekro IF 2 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
AaBK 1 B Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
HKB 2 C Høje Kolstrup B81 Logo Høje Kolstrup B81
HKB 1 A
AaBK 2 A Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
Ulvene C Øsby
AaBK 3 A Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
Rødekro IF A Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
EIF C Ensted IF

U11 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vamdrup IF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Løjt 2 B Løjt IF Logo Løjt IF
Felsted IF 2 C
Felsted IF 1 C

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
No Club
Place
Agora
Address
Nyløkke 2
Postalcode
6200
City
Aabenraa
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview