REMA 1000 SIF Cup

Strib IF byder igen velkommen til vores traditionsrige indestævne i Strib Fritidscenter den 13 - 15 Januar. Stævnet afvikles i 2 haller hvilket garanterer afvikling inden for 3 timer. Vi garanterer mange kampe og super god stemning. FBU dommere i alle rækker sikrer en fair sportslig afvikling. Præmier til de 3 bedste. Fælles indløb til præmieoverrækkelse med høj musik, røgmaskine og lysshow. Er der hold nok tilmeldt vil der være indledende puljer efterfulgt af niveau opdelte A, B, C puljer. På storskærm i hallens cafeteria vil alle puljer blive live opdateret. Der er en pose med frugt, slik, chips osv til ALLE deltagere Tilmeldingsgebyr 375 kr per hold indbetales på 0756-3223334406 med tydelig angivelse af klubnavn og række man ønsker at deltage i. Har du spørgsmål kan du kontakte Thomas på 51 42 12 20 eller Morten på 40 18 77 52 Vi glæder os til at byde masser af piger, drenge, trænere og forældre velkommen til REMA 1000 SIF Cup
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U15 drenge Mixed 7 375 Fredag aften 13 0
U15 piger Mixed 7 375 Fredag aften 12 0
U14 drenge Mixed 7 375 Lørdag 13 0
U14 piger Mixed 7 375 Fredag aften 7 0
U13 drenge Mixed 7 375 Søndag 11 0
U12 drenge Mixed 7 375 Søndag 31 0
U11 drenge Mixed 7 375 Søndag 28 0
U11 piger Mixed 7 375 Søndag 9 0
U10 drenge Mixed 7 375 Lørdag 42 0
U10 piger Mixed 7 375 Søndag 11 0
U13 piger Mixed 7 375 Lørdag 5 0

Signetud teams

U15 drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Minions A
Nybolig Hedensted B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Strib IF 1 B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 3 B Strib IF Logo Strib IF
Sparekassen Kronjylland, Kolding A
Henriks Tøser B FC Horsens Logo FC Horsens
Næsby B A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Tramper FC A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
FCM DRENGENE A FCM (privat)
Næsby A A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
u15 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Ammitsbøl/Egtved A Egtved IF Logo Egtved IF

U15 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Odense Grillen A Team Odense Q
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Team KQ A
skills that kills A Varde IF Logo Varde IF
Stjernerne A Varde IF Logo Varde IF
A/S Revision Hatting B
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U14 drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Alarm Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø 1 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø 2 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Strib 2 B Strib IF Logo Strib IF
Strib 3 B Strib IF Logo Strib IF
KRFK B KRFK Logo KRFK
sportmaster/Tømrerfirma Heine Skovgård B
B 1913 u14 C Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
OKS Blå B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Stribet B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Din Frisør B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
VSF1 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U14 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Strib B Strib IF Logo Strib IF
CIF II C Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
CIF B Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
Løjt IF A Løjt IF Logo Løjt IF
Kolding B A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kolster pigerne A Strib IF Logo Strib IF

U13 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Automatic syd eltavler B
Strib IF 1 B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 B Strib IF Logo Strib IF
Team 1 B
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
B 1913 U13 C Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
Vamdrup 2 C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Vamdrup 1 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Sanderum 4 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Smash Machines A

U12 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Gislev 1 B Gislev IF Logo Gislev IF
Gislev 2 B Gislev IF Logo Gislev IF
Ikast drengene 3 C IFS
TP-Montage B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Strib IF 1 A Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 B Strib IF Logo Strib IF
Stensballe A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Otterup B&IK sort C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Skeby C Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening
Årslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev 1 A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
TEAM 1401 B Skibet IF Logo Skibet IF
SIK05 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
B 1913 u12 C Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
EGB B Brenderup IF Logo Brenderup IF
mot A
OB & ik B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Jerne IF C Jerne IF Logo Jerne IF
Vamdrup IF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF

U11 drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Middelfart B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Vinding Drengene B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Strib 3 C Strib IF Logo Strib IF
Strib 2 B Strib IF Logo Strib IF
Strib 1 A Strib IF Logo Strib IF
Gutterne C Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening
BBB 2 - U11 B B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
vejle fc C Vejle Fodbold Club Logo Vejle Fodbold Club
BBB 1 - U11 B B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Moruds drenge C Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Fjordager 1 A Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager 2 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Dalby 3 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Bolig Beton B

U11 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
BGIF 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
ubberud IF B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Strib B Strib IF Logo Strib IF
Marienlyst A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
TPI Rød A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI Hvid A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
HPTI B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening

U10 drenge 35 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Sanderum BK 2 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum BK 1 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
nord advertising A/S 1 B Stautrup IF Logo Stautrup IF
nord advertising A/S 2 C Stautrup IF Logo Stautrup IF
Sanderum BK 3 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Skibet C2 C Skibet IF Logo Skibet IF
Hedensted IF 4 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Skibet C1 C Skibet IF Logo Skibet IF
Skibet B1 B Skibet IF Logo Skibet IF
Hedensted IF 3 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hedensted IF 1 A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Vamdrup IF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Stensballe 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Strib IF C Strib IF Logo Strib IF
Oks 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted A Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
Dalum IF B B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF A A Dalum IF Logo Dalum IF
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
Ravn Arkitektur A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Rolfsted B B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
Erritsø GIF 1 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Næsby Boldklub B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby Boldklub - Orange A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby Boldklub - Blå A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum C C Dalum IF Logo Dalum IF
Oks 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
BBB 4 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 3 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Skibet B2 B Skibet IF Logo Skibet IF

U10 piger 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hedensted IF Hedensted IF Logo Hedensted IF
ubberud IF B Ubberud IF Logo Ubberud IF
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Fjordager IF C Fjordager IF Logo Fjordager IF
Strib IF 3 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Billund 1 B Billund IF Logo Billund IF
KB Kolding Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KBQ- U10 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U13 piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Store No 1b A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
HairControl A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
13. - January 15 2017

Organisation
Strib IF
Place
Strib Fritids & Aktivitetscenter
Address
Ny Billeshavevej 1
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview