Daglibrugsen cup Harboøre 2016

DAGLIBRUGSEN CUP HARBOØRE 2016 STORT INDENDØRS FODBOLDSTÆVNE FOR U6-U 12 DRENGE SAMT U 11 - U 12 PIGER 18 - 20 NOVEMBER 2016 SPILLERÆKKER DRENGE: U6 ( MIX) 3:3 PÅ TVÆRS U7 3:3 PÅ TVÆRS U8 3:3 U9 4:4 U10 4:4 U11 4:4 U12 4:4 PIGER: U11 4:4 U12 4:4 SPILLERÆKKERNE OPDELES I A,B OG C VED MINIMUM 8 HOLD I HVER RÆKKE, VED MINDRE KØRES DER 2 SLUTSPIL PRÆMIER I U6 OG U7 DR ER DER MEDALJER TIL ALLE SPILLERE + 1 POSE HYGGE TIL HVERT HOLD I U8 TIL U12 ER DER MEDALJER OG PERSONLIGE PRÆMIER TIL NR 1,2 OG 3 I ALLE RÆKKER DER ER MAX PRÆMIER TIL 6 SPILLERE PR. HOLD TILMELDING TILMELDING FOREGÅR PÅ STÆVNER.DK ALTERNATIVT KAN DU SENDE EN E-MAIL TIL baldi2811@gmail.com ANGIV VENLIGST HOLDETS NIVEAU VED TILMELDING HOLDGEBYR U 6-8 200 KR PR HOLD U 9 -U12 400 KR PR HOLD HOLDGEBYRET OVERFØRES TIL KONTO 7737 1082601 EVT SPØRGSMÅL MOGENS 24821845 Program skal hentes på www.harboøreif.dk fra d 14 nov kl 20

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
u6 - Drenge Mixed 3 200 0 0
u7 - Drenge Mixed 3 200 10 0
u8 - Drenge Mixed 3 200 4 0
u9 - Drenge Mixed 4 400 14 0
u10 - Drenge Mixed 4 400 10 0
u11 - Drenge Mixed 4 400 18 0
u12 - Drenge Mixed 4 400 10 0
u11 - Piger Mixed 4 400 0 0
u12 - piger Mixed 4 400 4 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

u6 - Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

u7 - Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tif Thyborøn IF
MH 2010 A Mejdal-Halgård
FC fri
Hit 2 B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Hif 1 B Harboøre IF Logo Harboøre IF
SHN/Ulfborg B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Dronningborg bk B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
rlk Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF

u8 - Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Holstebro
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Rlk Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF

u9 - Drenge 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HB A Holstebro Boldklub
Tif C Thyborøn IF
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 4 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
KHIF A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Thisted FC 2 B Thisted FC Logo Thisted FC
Thisted FC B Thisted FC Logo Thisted FC
Struer C C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Mejrup 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup 1 A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Struer B1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Hif C Harboøre IF Logo Harboøre IF

u10 - Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lgf B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
U10 Houlind EL
HBV Heroes B HBV Sydthy
Hif C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Spjald IF Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Struer 3 B Struer Boldklub
Struer 2 B Struer Boldklub
Husby Murerforretning B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Mejdal C

u11 - Drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
RIF3 C Ringkøbing IF
Lgf 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Måbjerg 3 C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
RIF2 B Ringkøbing IF
RIF1 A Ringkøbing IF
HBV sydthy A Hurup
HBV sydthy 2 B Hurup
Struer C1 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer B1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
U11 B Houlind EL (U10-drenge)
Bagges Boys B
Måbjerg IF 1 B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Hif/tif 2 C
Hif/tif2 C
Borbjerg B Borbjerg GU

u12 - Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Skoletube A
Lgf 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Salon lagunen B
Rlk C
Cool kids B Holstebro Boldklub
Herning Fremad B Herning Fremad Logo Herning Fremad
Hif/tif2 C
Hif/tif 1 C

u11 - Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

u12 - piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Rlk B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
heta pigerne B
Hif B Harboøre IF Logo Harboøre IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Harboøre IF
Place
harboøre centeret
Address
lemvigvej 9
Postalcode
7673
City
harboøre
Sport
Soccer
Type
IndoorCup
Daglibrugsen cup Harboøre 2016 map

Tournament overview