LGF Cup 2017

Lemvig GF er stolte af igen at byde velkommen til LGF Cup i Lemvig i dagene



27. - 29. januar 2017
 
 

LGF Cup er et større stævne, som har eksisteret i mange år. Vi lægger vægt på at deltagende hold skal matches bedst muligt og i flest mulige kampe. Sidste år deltog ca. 240 hold, så kom og deltag i dette stævne for hold på alle niveauer. Bemærk, vi har også et bredt tilbud til pigehold.

 

Sidste år måtte vi sætte flere hold på venteliste, så vent ikke for længe med din tilmelding! Vi trækker lod om en præmie blandt alle tilmeldte hold pr. 1. december 2016.


DER ER GARANTI FOR MINIMUM 4 KAMPE UNDER STÆVNET!


Der spilles efter DBU Jyllands regler for indendørs fodbold i rækkerne:

Piger: U7 - U18 (U7 og U8 spiller 3 mod 3 på oppustelige baner)

Drenge: U5 - U17 (U5, U6 og U7 spiller 3 mod 3 på oppustelige baner - U8 spiller 4 mod 4 med sænket overligger)

Max 5 spillere pr. hold i U5 til U7 i drenge og i U7 til U8 i piger

Max 6 spillere pr. hold i U8 til U17 i drenge og i U9 til U18 i piger



Rækkerne opdeles fra U9 og opefter som udgangspunkt i A, B og C niveau. Husk at angive reelt niveau ved tilmelding. Ved for få tilmeldinger i en række vil rækken enten udgå eller blive slået sammen med en anden række. Vi forbeholder os ret til at lukke for tilmeldinger i de enkelte rækker før tid.



Der er medaljer til alle spillere i rækkerne U5 til U8.



Der er personlige præmier til de bedste hold i hver række fra U9 og opefter. Præmier til max. 6 spillere.



Der kåres en cup-spiller i hver årgang fra U9 og opefter.



Startgebyret udgør 400 kr. pr. hold (200 kr. pr. hold for U5, U6, U7 og U8). Beløbet betales ved tilmelding eller senest 8. januar 2017 til reg.nr. 7730 og kontonr. 1059984. Skriv gerne række, holdnavn og kontaktperson. Tilmelding anses først for gældende når startgebyret er indbetalt.



Evt. spørgsmål på mail til lgfcup@lemviggf.dk
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 - drenge (2011) Mixed 3 200 Søndag 6 0
U7 - drenge (2010) Mixed 3 200 Søndag 10 0
U8 - drenge (2009) Mixed 4 200 Søndag 12 0
U9 - drenge A (2008) Mixed 4 400 Søndag 0 0
U11 - drenge A(2006) Mixed 4 400 Søndag 4 0
U11 - drenge B(2006) Mixed 4 400 Søndag 8 0
U11 - drenge C(2006) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 12 0
U12 - drenge A(2005) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U13 - drenge A(2004) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U13 - drenge B(2004) Mixed 4 400 Lørdag 8 0
U13 - drenge C(2004) Mixed 4 400 Lørdag 1 0
U14 - drenge A(2003) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 7 0
U15 - drenge A(2002) Mixed 4 400 Fredag 6 0
U15 - drenge B(2002) Mixed 4 400 Fredag 9 0
U15 - drenge C(2002) Mixed 4 400 Fredag 1 0
U14 - drenge C(2003) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 8 0
U17 - drenge (2000) Mixed 4 400 Fredag 10 0
U7 - piger (2010) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U8 - piger (2009) Mixed 3 200 Søndag 6 0
U9 - piger (2008) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U10 - piger (2007) Mixed 4 400 Søndag 7 0
U11 - piger A (2006) Mixed 4 400 Lørdag 5 0
U11 - piger C (2006) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 0 0
U12 - piger A (2005) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U12 - piger B (2005) Mixed 4 400 Lørdag 7 0
U14 - piger A (2003) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U14 - piger B (2003) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U14 - piger C (2002) Mixed 4 400 Søndag 7 0
U5 - drenge (2012) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U9 - drenge B (2008) Mixed 4 400 Søndag 13 0
U9 - drenge C (2008) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U10 - drenge A(2007) Mixed 4 400 Søndag 0 0
U10 - drenge B(2007) Mixed 4 400 Søndag 7 0
U10 - drenge C(2007) Mixed 4 400 Søndag 10 0
U12 - drenge B(2005) Mixed 4 400 Lørdag 5 0
U12 - drenge C(2005) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 8 0
U14 - drenge B(2003) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 12 0
U13 - drenge C(2004) Mixed 4 400 Lørdag 1 0
U11 - piger B (2006) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U12 - piger C (2005) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 0 0
U13 - piger A (2004) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U13 - piger B (2004) Mixed 4 400 Lørdag 10 0
U13 - piger C (2004) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U15 - piger A (2002) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 1 0
U15 - piger B (2002) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 4 0
U15 - piger C (2002) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 4 0
U18 - piger (99-00) Mixed 4 400 Fredag 4 0
U16 - drenge (2001) Mixed 4 400 Fredag 13 0
U16 - piger (2001) Mixed 4 400 Fredag 3 0

Signetud teams

U6 - drenge (2011) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre IF Harboøre IF Logo Harboøre IF
LGF 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
U6 SHN Ulfborg B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
RINGKØBING Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Thyborøn B Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
girl power Mejdal GIK Logo Mejdal GIK

U7 - drenge (2010) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Hjerm FIF C Hjerm FIF Logo Hjerm FIF
Harboøre IF Harboøre IF Logo Harboøre IF
De Grønne A Majdal Halgård
LGF 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
SHN/Ulfborg SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
rlk rlk
SB 1 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
SB 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
SB 3 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U8 - drenge (2009) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Resen-Humlum IF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Hjerm FIF C Hjerm FIF Logo Hjerm FIF
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
NSK C Naur Sir
Aulum IF C Aulum IF Logo Aulum IF
RIF B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
SHN/Ulfborg B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
LGF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Bremdal IK B Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub

U9 - drenge A (2008) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U11 - drenge A(2006) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Team High Five A
HBV sydthy A Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening

U11 - drenge B(2006) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Mejdal/Halgård 1 B Mejdal/Halgård
Lemvig GF U10 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer B1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U11 - drenge C(2006) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club
Borbjerg C Borbjerg GU Logo Borbjerg GU
Mejdal/Halgård 3 C Mejdal/Halgård
Harboøre/Thyborøn 2 Harboøre IF Logo Harboøre IF
Mejdal/Halgård 2 C Mejdal/Halgård
Thyholm IF C Thyholm IF Logo Thyholm IF
Team Ulfborg C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Harboøre/Thyborøn 1 C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Ringkøbing IF C Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Struer C1 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Måbjerg 3 C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U12 - drenge A(2005) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team Skoletube A
LGF1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ikast drengene 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast drengene 2 A Ikast FS Logo Ikast FS
Thisted FC X A Thisted FC Logo Thisted FC
Thisted FC Y A Thisted FC Logo Thisted FC

U13 - drenge A(2004) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
LGF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
FC Thy A Thisted FC Logo Thisted FC
Skive IK A Skive IK Logo Skive IK
Ringkøbing I.F.. A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF

U13 - drenge B(2004) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Team Tangen B Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
rlk B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U13 - drenge C(2004) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Struer 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U14 - drenge A(2003) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Barça A
V.I.K 1 A Vinderup IK Logo Vinderup IK
Team Nordvestjysk elservice A
Lemvig GF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U15 - drenge A(2002) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
LGF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
FSH 1 A Fs Holstebro
FSH2 Fs Holstebro
fætter Guffes drenge C
KHIF 1 A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF

U15 - drenge B(2002) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Spjald B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
5 jyder og 1 canadier B
lgf U14 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
KHIF 2 B Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Kjellerup if B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Harboøre IF B Harboøre IF Logo Harboøre IF

U15 - drenge C(2002) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
SHN/Ulfborg C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg

U14 - drenge C(2003) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
V.I.K 3 C Vinderup IK Logo Vinderup IK
Jürgen Klopp Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RLK 2 C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Lemvig GF 4 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer B. 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
SHN/Ulborg C

U17 - drenge (2000) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
BC Rovvig C
The Penetrators C
Staby Efterskole 1
Staby Efterskole 2
Børnecenter Vestervig 2 C
Fars Glade Grise C
Lomborg Idrætsefterskole
HHs drenge B

U7 - piger (2010) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U8 - piger (2009) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Rif B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
LGF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
MH's seje tøser C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
MH's frækkeste tøser C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK

U9 - piger (2008) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10 - piger (2007) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Mejdal Halgård C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
LGF 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klinkby C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Thisted FC - 1 Thisted FC Logo Thisted FC
Thisted FC - 2 Thisted FC Logo Thisted FC
Skjern GF B Skjern GF Logo Skjern GF

U11 - piger A (2006) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Thisted FC 1 A
Thisted FC 2 A
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Skjerntøserne A Skjern GF Logo Skjern GF
LGF Heta B

U11 - piger C (2006) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club

U12 - piger A (2005) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U12 - piger B (2005) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Struer Boldklub B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Harboøre IF B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Thisted FC 1 B Thisted FC Logo Thisted FC
Thisted FC 2 Thisted FC Logo Thisted FC
GNIF
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U14 - piger A (2003) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U14 - piger B (2003) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Mejrup U-13 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
:Stykke
LGF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U14 - piger C (2002) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Linde boldklub 1 C Linde BK Logo Linde BK
Linde Boldklub 2
LGF2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Citybois C Ørnhøj/Abildaa 1986

U5 - drenge (2012) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U9 - drenge B (2008) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Thisted FC B Thisted FC Logo Thisted FC
LGF 4 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejdal 1 B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Thisted fc U8 A Thisted FC Logo Thisted FC
Mejdal 3 B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Team Ulfborg C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
KHIF Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Struer B1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Mejdal 2 B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK

U9 - drenge C (2008) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Mejdal 3 C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Struer C1 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U10 - drenge A(2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10 - drenge B(2007) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer 1 A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer 2 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Lemvig GF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer 3 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Husby Murerforretning B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
HBV Heroes B Sydthy Håndbold

U10 - drenge C(2007) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Resen-Humlum IF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Thybrøn fritid 2 C thyborøn fritid
Thybrøn fritid 1 C thyborøn fritid
Mejdal C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
NSK C NSK
Tim C

U12 - drenge B(2005) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Mejdal-Halgård B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Koldby Hørdum IF B Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Salon lagunen B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Cool kids B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Team DAB B TIM GIF Logo TIM GIF

U12 - drenge C(2005) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club
Mejdal-Halgård C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Koldby Hørdum IF C Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
LGF2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Måbjerg C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Hjerm FIF C Hjerm FIF Logo Hjerm FIF
HI/TIF 1 C Harboøre IF Logo Harboøre IF
HI/TIF 2 C Harboøre IF Logo Harboøre IF

U14 - drenge B(2003) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
V.I.K 2 B Vinderup IK Logo Vinderup IK
Skjern GF B Skjern GF Logo Skjern GF
RLK 1 B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Blåbjerg United B
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer B. 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
SHN/Ulborg B

U13 - drenge C(2004) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hjerm FIF C Hjerm FIF Logo Hjerm FIF

U11 - piger B (2006) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U12 - piger C (2005) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club

U13 - piger A (2004) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U13 - piger B (2004) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Manchester United Skive IK Logo Skive IK
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
VIK B
Klitten 1 B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Klitten 2 B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
LGF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup u-12 B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U13 - piger C (2004) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Spjald Pigerne Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
FHIF C
Klitten C Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten

U15 - piger A (2002) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
8 D A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF

U15 - piger B (2002) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK
Spar Nords Piger B
LGF1 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Spjald B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening

U15 - piger C (2002) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Team Midtthy C Fs Midtthy
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
måbjerg u 15 piger C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U18 - piger (99-00) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Vestjysk Dream Team B
Lomborg Idrætsefterskole
HBJ projektudvikling A Hillerslev Sport

U16 - drenge (2001) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Real Mokaï B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Fluffy Boys B Eastside Viborg
Børnecenter Vestervig 1 C
SHN/Ulfborg B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Nemt Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Snejbjerg Fodbold B Snejbjerg SG&I Logo Snejbjerg SG&I

U16 - piger (2001) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Team AIF/KKIK B Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
LGF Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup GU B Mejrup GU Logo Mejrup GU

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - January 29 2017

Organisation
Lemvig Gymnastikforening
Place
Lemvig Idræts og Kulturcenter (evt haller i omegn)
Address
Christinelystvej 8
Postalcode
7620
City
Lemvig
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview