Greve Goal Show 2017

 Greve Goal Show er et stort indendørsstævne, vi spiller i 3 haller over weekenden.

U6 spiller 1/2 bane, mix hold er velkomne, ingen resultatregistrering.

U7 spiller 1/2 bane, drenge og piger, ingen resultatregistrering.

U8 til og med U9 spiller hel bane, med resultatregistrering.

U10 drenge spiller som noget nyt Futsal, med resultatregistrering.

U10 pige A spiller futsal, U10 pige B og C spiller traditionel indefodbold.

Stævneadministrationen forbeholder sig retten til at slå rækker sammen, eller splitte op såfremt antallet af tilmeldingerne taler herfor.

I rækker med resultatregistrering spilles der afsluttende slutspil i alle rækker.

Præmier til alle deltagende hold.

Program udsendes senest 1 uge efter deadline for tilmelding.

Husk ved tilmelding af indbetale holdgebyr til SparNord regnr:9006 kontonr:4586652341 med tydelig angivelse af indbetaler, række, niveau samt evt. holdnavn.

Det er vigtigt at understrege, at man først er endeligt tilmeldt når holdgebyret er tilgået stævnekontoen.

Vel mødt til et par glade dage i Greve Hallen.

 

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U6 Mixed 6 250 29 0
U7 Mixed 6 250 43 0
U8 Mixed 8 400 14 0
U8 Mixed 8 400 35 5
U9 Mixed 8 400 13 0
U9 Mixed 8 400 23 0
U10 Futsal Mixed 8 400 11 0
U10 Futsal Mixed 8 400 23 0
U7 pige Mixed 6 250 1 0
U8 pige Mixed 8 400 1 0
U8 pige Mixed 8 400 13 0
U9 pige Mixed 8 400 3 0
U9 pige Mixed 8 400 10 0
U10 pige Futsal Mixed 8 400 2 0
U10 pige Mixed 8 400 21 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyngby 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby 3 C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Greve Fodbold 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Vallensbæk IF 3 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
B.93 - 2 C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Karlslunde IF 2 Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Karlslunde IF 1 Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
B.93 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Løverne 2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Løverne 1 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk IF B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
RB1906-1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Greve Blå 1 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Blå 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
BSF 1 A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Kastrup 2 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Kastrup 1 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
HIK Mourinho B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
AIF 1 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIF 2 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
Vallensbæk IF 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

U7 39 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyngby 1 A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
KB C2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
kastrup boldklub 1 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
kastrup boldklub 2 C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
AB Tårnby 2770 C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Vallensbæk Pantere Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Leoparder Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Løver Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Tigere Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Greve hold blå 4 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve hold blå 3 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve hold blå 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve hold blå 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
KB7D Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB7D 2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Hvid - C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Hvid - B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Hvid - A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
AGF Blå B Aakanden GF Logo Aakanden GF
AGF Hvid B Aakanden GF Logo Aakanden GF
AB Tårnby 1 C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Brøndby 1 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby 2 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby 3 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby Pigerne Brøndby IF Logo Brøndby IF
Greve Pigerne Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Brøndby 4 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Nif Næstved IF Logo Næstved IF
Lyngby 3 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Køge Boldklub Ællingerne 1 Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge Boldklub Ællingerne 2 Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Kastrup u6 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Hvid - D Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Tøserne Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HG-1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG-2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Hellas A Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Køge Boldklub Ællingerne 3 Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Lyngby 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub

U8 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyngby 1 A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Fix 2 Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fremad Amager A Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
KB Real Madrid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HG 3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Brøndby Gul A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Karlslunde Vikings A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Glostrup FK 1 A Glostrup FK Logo Glostrup FK
HIF A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Brøndby A Brøndby IF Logo Brøndby IF

U8 20 confirmend signups, 5 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyngby 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Frederikssund FB C Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
HIK 3 Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Fix 1 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix 3 Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fremad Amager B Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Vestia B Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
Greve's Surprise Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Tune IF B Tune IF Logo Tune IF
Hundige BK Hundige Boldklub
Greve hvid falke. B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve hvid Løver. B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
BSF2 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF1 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Rørby/Værslev IF B Rørby/Værslev IF
Greve Blå Kometer Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HG 1 B
HG 2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Brøndby IF B Brøndby IF Logo Brøndby IF

U9 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hekla Kyoto A Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Emils drenge Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
karlslunde if 1 A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Roskilde KFUM A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
RB06 - 1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Tårnby FF A Tårnby FF Logo Tårnby FF
HFC 1 A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club

U9 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Køge 2 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge 3 C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
karlslunde if 1 B B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
karlslunde if 1 C B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Roskilde KFUM B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Lyngby 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Gundsømagle C Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Svogerslev rød B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev hvid B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
RB06 - 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB06 - 3 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Himmelev-Veddelev Boldklub 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
AIF 2 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIF 1 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Karlslunde IF 4 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Tårnby FF C Tårnby FF Logo Tårnby FF
Lyngby 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub

U10 Futsal 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Taastrup FC 1 A Taastrup FC Logo Taastrup FC
De sorte djævle A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Solrød FC 1 A Solrød FC Logo Solrød FC
Greve Hvid A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Blå A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Brøndbyernes IF Gul A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndbyernes IF Blå A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Farmor & Farfar A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Hyggeholdet A Gørløse SI

U10 Futsal 21 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Taastrup FC 2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
De gule djævle B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Solrød FC 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
GVI 2 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Greve B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Køge 1 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge 2 C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Holbæk B B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Ishøj BK C Ishøj Boldklub
KB B1 Tigrene B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB B1 Panterne B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Greve Hvid Jespers Dreamteam C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Blå Jespers udvalgte B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
De luxe drengene C Ishøj boldklub
Greve U10-C C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Mormor & Morfar B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Skovshoved Hvid B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
SIF Blå Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
CIK - Blå C Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
CIK - Hvid C Christianshavns IK Logo Christianshavns IK

U7 pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 pige 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold U8 - 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Team Blue SIF C Snekkersten Idræts Forening Logo Snekkersten Idræts Forening
Farums tigertøser B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Sengeløse 2009 B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Greve Fodbold B B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Sengeløse 09/10 C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
LSF Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Delfinerne B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Greve Fodbold 3 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U9 pige 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BSF U9 A A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve Fodbold U-9 A A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Brøndby if A Brøndby IF Logo Brøndby IF

U9 pige 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sundby supertøzer B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sengeløse 09/08 C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
HUI 1 C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Greve Fodbold U-9 C C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Roskilde Rødderne B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Roskilde Lynene B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Greve Fodbold U-9 B B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U10 pige Futsal 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brøndby 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby 1A A Brøndby IF Logo Brøndby IF

U10 pige 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hvalsø IF B Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
Vallensbæk U10 Piger 2 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Havdup C Havdrup GI Logo Havdrup GI
FB U10 B Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Guldpigerne fra Køge B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Greve A-Vask B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Little Miracles B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Bæsterne IF B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
AIF 1 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
Vallensbæk U10 Piger B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Roskildes Superpiger C Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Måløv Boldklub 1 B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Måløv Boldklub A B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Hornbæks Seje Tøser B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Lsf 2 C Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Lsf Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Greve Fodbold
Place
Greve Idræts Center
Address
Lillevangsvej 88
Postalcode
2670
City
Greve
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview