RB Julecup 2016

Tilmeldingfrist er d. 09.12.16 Tilmelding på rb1906@rb1906.dk Betaling; SparNord 9309-4574713329, husk holdnavn/årgang Tilmelding er først endelig når betaling er indgået på vor bankkonto. Se stævneindbydelsepåwww.rb1906.dk
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
u 10 Piger Mixed 7 400 28.12 11 0
u 12 Piger Mixed 7 400 27.12 18 1
u 14 Piger Mixed 7 400 28.12 16 0
u 16 Piger Mixed 7 500 30.12 13 0
Kvinder Mixed 7 700 28.12 10 2
u 5 Drenge Mixed 6 300 29.12 7 0
u 6 Drenge Mixed 6 300 29.12 11 0
u 7 Drenge Mixed 6 300 29.12 20 0
u 8 Drenge Mixed 8 400 27.12 4 0
u 9 Drenge Mixed 8 400 30.12 16 2
u10 Drenge Mixed 7 400 29.12 19 0
u 11 Drenge Mixed 7 400 27.12 20 0
u 12 Drenge Mixed 7 400 30.12 18 0
u 13 Drenge Mixed 7 400 28.12 20 3
u 14 Drenge Mixed 7 500 28.12 16 0
u 15 Drenge Mixed 7 500 29.12 29 2
u 16 Drenge Mixed 7 500 30.12 16 0
u 17 Drenge Mixed 7 500 29.12 20 0
u 19 Drenge Mixed 7 500 30.12 7 0
Herre senior Mixed 7 800 27.12 46 0
u 14 Drenge Mixed 7 400 28.12 19 1
u13 Drenge Mixed 7 400 28.12 16 1
u 12 Drenge Mixed 7 400 30.12 33 3
u 11 Drenge Mixed 7 400 27.12 31 0
u 10 Drenge Mixed 7 400 29.12 41 1
u9 Drenge Mixed 8 400 30.12 21 0
u 8 Drenge Mixed 8 400 27.12 34 0

Signetud teams

u 10 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
HIK Piger U10 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Tølløse-pigerne B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Vestegnens piger A
AIF 1 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
Far´s piger B
Måløv Boldklub A Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Farum BK A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

u 12 Piger 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
Lynge-Broby Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Hornbæk Supergirls A Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Hornbæk Dreamgirls A Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Ringsted Ringsted Pigefodbold Logo Ringsted Pigefodbold
Team Lewél A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Vindinge IF C Vindinge IF Logo Vindinge IF
B1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
HG B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Fremad Valby U12 Piger A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Fremad Valby U12 Piger C Fremad Valby Logo Fremad Valby
Svogerslev Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
HGI B Hillerød G&IF Logo Hillerød G&IF
FC Damsø B FC Damsø Logo FC Damsø
Jule pigerne
Haslev FC 1 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
B93 København A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

u 14 Piger 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
Næstved IF A Næstved IF Logo Næstved IF
Hvidovre A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
FC Damsø U14 2 B FC Damsø Logo FC Damsø
FC Damsø U 14 A FC Damsø Logo FC Damsø
AFK 1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
AFK 2 Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
MBL A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
EIF 1 A Espergærde IF Logo Espergærde IF
EIF 2 A Espergærde IF Logo Espergærde IF
Fordi vi kan A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Pink Power B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Kattinge Caravan B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
HIK-1 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HIK-2 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
The Moltereees B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold

u 16 Piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
DPU-Tøserne A Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Racoon-tøserne B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Tølløse B Tølløse
Ringsted Ringsted Pigefodbold Logo Ringsted Pigefodbold
SB Gul A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Pigerne A
MBL
Netto-Tøserne B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Knord A
Slagelse pigerne B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Fk U 16 piger B FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Raketterne A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold

Kvinder 4 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
Team Nybolig v/Nygaard B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Allerød FK A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Team Nybolig v/Dalsgaard B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Danske Care A Skibby IK Logo Skibby IK

u 5 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KIF united C Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
BSF B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
RB1906 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Ishøj B Ishøj Boldklub Logo Ishøj Boldklub
Svogerslev C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Kværkeby I.F. C Kværkeby IF Logo Kværkeby IF

u 6 Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
Havdrup Fodbold 1 B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Kværkebys Fremtid Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
AIF 1 A Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIF 2 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
Ringsted 1 C Ringsted IF Logo Ringsted IF
BSF 2 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 1 A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
RB1906-2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906-1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Svogerslev C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

u 7 Drenge 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
HVB 1 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Kværkeby Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
Havdrup Havdrup GI Logo Havdrup GI
De røde lyn B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
RB1906 1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
De røde lyn 2 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
KFUM Roskilde Blå B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM Roskilde Hvid B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Nif Næstved IF Logo Næstved IF
RB1906 2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
BSF 2 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 1 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Ringsted 1 C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted 2 C Ringsted IF Logo Ringsted IF
G77 drengene 1 C Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
G77 drengene 2 C Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
BSF 3 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Karlslunde IF C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF

u 8 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
KB Real Madrid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Tune IF A Tune IF Logo Tune IF

u 9 Drenge 11 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
RB06 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
KB 2 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Ringsted IF A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Team Nitro A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Raklev A Raklev GI Logo Raklev GI
Næstved Hvid A Næstved IF Logo Næstved IF
Solrød FC 1 A Solrød FC Logo Solrød FC
Barcelona A
Svogerslev hvid Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev rød Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Roskilde KFUM A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

u10 Drenge 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
Brøndby IF 2 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby IF 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
NFC A Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen
B1903 U10-1 A B1903 Logo B1903
Espergærde IF 1 A Espergærde IF Logo Espergærde IF
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Farmor & Farfar A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Team Pato A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Køge BK 1 A Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Team Patito B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
VSB A Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Slagelse B&I A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Holbæk B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
SIF Blå A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
BSV A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
RB 1906 Ronaldo A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Espergærde IF A2 A Espergærde IF Logo Espergærde IF

u 11 Drenge 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
Kong Arthurs riddere A
Team Klubien A
HVB-A A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Ipswich A
Næstved boys A Næstved IF Logo Næstved IF
Jogabonito Academy A
Næstved drengene A Næstved IF Logo Næstved IF
Frederikssund FB 1 A Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
De hvide djævle KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
RB 1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Dream Tean A
De hvide djævle KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Newells Oldboys A
Velez Sarsfield A
Team dbu A
FHF stribet A Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt

u 12 Drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
Roskilde KFUM hvid KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM stribede KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Nr. Jernløse Dyreklinik A
Team Vest A
Olivers Garage A
Team Gryffindor A
Team Emre Mor A
HIk A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HB05 A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Mortens Drenge A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Velez Sarsfield A
Farum Boldklub 1 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
FHF A Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt

u 13 Drenge 15 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
HVB1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
ATH A
Clean UP A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
2620 køge
Dark Horse A FC Roskilde Logo FC Roskilde
VSTGN A
HB2 A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
HB1 A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Solrød FC A Solrød FC Logo Solrød FC
White Ops A
White Lions A
RGI 04 A Raklev GI Logo Raklev GI
FCR 1 A FC Roskilde Logo FC Roskilde
HUI rød A
Framework A Næstved IF Logo Næstved IF

u 14 Drenge 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
McDonalds Roskilde FC Roskilde Logo FC Roskilde
Team Sportigan A
Team Iskold FC Roskilde Logo FC Roskilde
Lyngby 1 A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Sif B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
V.Lindenberg A
V.Lindenberg A
TeknoBoys A
Team Aumento A
Team CPH A
FCC A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Los Blancos A
Roskilde Racing Center
Team Guaraná A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

u 15 Drenge 24 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
RB 1906 2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 3 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
FC Spirillerne A
HBK A HB Køge Logo HB Køge
Team Sport Invaders A
Oreo ballers A
Milan2500 A
Nybolig Erhverv København A FA 2000 Logo FA 2000
Gladsaxe Stars A
RB 1906 4 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Rødvig B Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Team H. B
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
FC Andersen A
VSTGN A
De sidste B
Bryggeri Skovlyst B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
RH-Byg A Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Grønlænderne B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Rangers B
Reunion FC A
RB 1906 1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
De sammenbragte
Roskilde Racing Center B

u 16 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
Håndbolddrengene A
Morfars disciple A
sportigan Høng
bussen A O.P. GaMeRBoYs
Møns Entreprenørfirma.
Black Swans C
Team Easy On A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Sportigan Brønshøj A
Home Asnæs
AB Forever A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
To ryk og en aflevering Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Kløveren B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

u 17 Drenge 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
Boldklubben 1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Team Punktum A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Morfars disciple C
HSA A
HTL BYG APS A
Team 00x A FC Holte Logo FC Holte
Møns Entreprenørfirma.
The Golden Wizards A Næstved IF Logo Næstved IF
KBH Baal B
Kfum 11 A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Fc Gummiben A
mts A FC Roskilde Logo FC Roskilde
FC Dyssen A B1903 Logo B1903
SØS A
sportigan Brønshøj A
Home Asnæs
VATOS FC A
To ryk og en aflevering Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

u 19 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
Al shabab C Roskilde boldklub
Forza VB B Vipperød BK Logo Vipperød BK

Herre senior 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
Ellengaard og de 7 fordærvede B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Bredgade14.dk B HB
Vestegnen B
Al shabab A Roskilde boldklub
Rondon AS A
Vordingborg Red Eyes C Jungshoved IF Logo Jungshoved IF
Team Underdogs A
GP Nordic
Havecentret Hobbyland C Vor Frue IF Logo Vor Frue IF
Oreo A
KFUMS hænge røve C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
De hvide djævle C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
De hvide djævle C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

u 14 Drenge 14 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
FHF Grøn B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Green Team B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
B.93 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Blåbjerg B Blåbjerg Fodbold Logo Blåbjerg Fodbold
Mortens Drenge B
KFUM03 Roskilde B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
HG drengene B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
VSTGN A
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
KFUM03 Roskilde 2 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
syd vest drengene C rebaat
Moffe.dk B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

u13 Drenge 14 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
RB Hvid C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB Blå C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Olivers Garage B
De Sorte Djævle B Næstved IF Logo Næstved IF
Langebæk Alliancen Blå B Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
Blåbjerg B Blåbjerg Fodbold Logo Blåbjerg Fodbold
BFB 3 C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Brøndby 3 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
TBK B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Brøndby 2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
HUI blå B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
DLT 2 B Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
DLT B Kværkeby IF Logo Kværkeby IF

u 12 Drenge 27 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
Roskilde KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Svogerslev 1 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Roskilde KFUM blå KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
RB 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 4 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
farum 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Team vstgn B
BFB 2 C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
BFB 1 C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
FHF 2 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FFB's Jogabonito drenge B Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Farum 1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Vestegnen B
Team Schwartz B
KBK sort / hvid B
Turbo drengene B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HIK B B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Vallensbæk 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
RB 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 5 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Fejerdrengene C Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
Farum Boldklub 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

u 11 Drenge 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
Raklev 1 B Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev 2 C Raklev GI Logo Raklev GI
Høng GF B Høng GF Logo Høng GF
Høng GF Høng GF Logo Høng GF
HVB-United B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB-Barcelona B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB-Liverpool C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB-City C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Frederikssund FB 2 B Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Rødby C Rødby Boldklub Logo Rødby Boldklub
HG Hvid B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Havdrup Havdrup GI Logo Havdrup GI
Holmegaard Rød B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard Sort B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HG Blå B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
RB1906 B1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Karlslunde IF B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
FHF hvid B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF grøn B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Cowboys C FC Lejre Logo FC Lejre
Indians C FC Lejre Logo FC Lejre
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Cool Kids B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Holbæks drenge B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Begynderne C kølvermarkens fb
Karlslunde IF 2 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

u 10 Drenge 36 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
NFC B Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen
Vor Frue B Vor Frue IF Logo Vor Frue IF
Espergærde IF 2 B Espergærde IF Logo Espergærde IF
Gundsølille B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæks Drenge B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Greve B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Team B93 Patos Unidos B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
HVB BLÅ B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB GRØN B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB RØD B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Svogerslev Hvid C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Greve Blå B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
KE Skilte B Næstved IF Logo Næstved IF
GVI 2 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Mormor & Morfar B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
GVI 3 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
VSB B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Team Maidane B Næstved IF Logo Næstved IF
Havdrup Havdrup GI Logo Havdrup GI
Skovshoved Grøn B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
De luxe drengene C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Havdrup Gul Havdrup GI Logo Havdrup GI
Hvalsø Drengene C Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
SIF Hvid B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Bsv B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
RB 1906 Suarez C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Bale C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Messi B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Store merløse fodbold St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Rødby C Rødby Boldklub Logo Rødby Boldklub
Espergærde IF B2 C Espergærde IF Logo Espergærde IF
Bjæverskov Superstars B IF Frem Bjæverskov Logo IF Frem Bjæverskov
AIF Hvid B Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIF Rød B Albertslund IF Logo Albertslund IF

u9 Drenge 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
Karlslunde IF 4 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Himmelev-Veddelev Boldklub B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Karlslunde IF 3 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
RB06 - B B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906-3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
B73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
karlslunde if 5 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Næstved Grøn B Næstved IF Logo Næstved IF
HIK 08 B1 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
AIF 2 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIF 1 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
TFC Drenge C Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
AB Tårnby grøn B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Solrød FC 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
AB Tårnby Sort C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Himmelev-Veddelev Boldklub 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

u 8 Drenge 30 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
KB Barcelona B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Havdrup Fodbold B Havdrup GI Logo Havdrup GI
AB Tårnby Gul C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
RB 1906 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Køge Boldklub 1 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
AB Tårnby Rød B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Køge Boldklub 4 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
HIK Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Svogerslev 2 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 1 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Bk Hellas B Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
FHF Hvid B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Grøn B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
NFC 2 B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 1 B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Greve Blå B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Fix 1 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix 3 C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Holbæk B&I - Blå B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Byens Tag B
Greve Blå Lyn B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Holbæk B&I - Hvid B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Himmelev-Veddelev BK 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 30 2016

Organisation
Roskilde BK af 1906
Place
Roskilde Kongrescenter
Address
Møllehusvej 15
Postalcode
4000
City
Roskilde
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
RB Julecup 2016 map

Tournament overview