Aluline Indendørs Cup 2016

Tølløse Bold Klub afholder stort Indendørsstævne 2016. Stævnet bliver spillet i weekenden 25.-26.-27. november 2016. Stævnet spilles i Tølløse Hallen på Midtsjælland med god vejforbindelse tæt på motorvejen.Der vil være rig mulighed for at købe mad og drikke i Hallen. PRAKTISK INFO: Der er begrænsning på antal hold i hver årgang og vi bruger princippet "først til mølle". STED: Tølløse Hallen, Sportsvej 3, 4340 Tølløse. KONTAKTPERSON: Ulla Bj. Christiansen 6023 1734 eller Anja Stiil på 2878 2807. Der kan også sendes mail på : tbkinfo1924@gmail.com TURNERINGSFORM: Alle kampe er af 7 minutters varighed og vi garanterer minimum 4 kampe pr. hold. TILMELDINGS- OG BETALINGSFRIST: Senest 11/11-2016 eller når årgang er fyldt op. Betaling ved tilmelding på regnr. 1551 - kontonr. 3229 18 31 92 Eller Mobile Pay på 2878 2807. Skriv venligt holdnavn og række. Prisen er ens for alle hold 360 kr. FORVENTET PROGRAM: Lørdag 26/11-2016: U7 Dreng/Pige – U8 Drenge – U12 Drenge – U13 Piger – U16 Piger – U16 Drenge Søndag 27/11-2016: U9 Drenge – U10 Drenge – U11 Piger – U11 Drenge – U13 Drenge – U15 Piger – U15 Drenge Der spilles i nævnte rækkefølge.
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 Pige og Dreng Mixed 7 3 0
U11 Piger Mixed 6 0 0
U13 Piger Mixed 6 8 0
U15 Piger Mixed 6 0 0
U16 Piger Mixed 6 3 0
U8 Drenge Mixed 7 1 0
U9 Drenge Mixed 7 4 0
U10 Drenge Mixed 7 7 0
U11 Drenge Mixed 6 2 0
U12 Drenge Mixed 6 4 0
U13 Drenge Mixed 6 10 0
U14 Drenge Mixed 6 0 0
U15 Drenge Mixed 6 13 0
U16 Drenge Mixed 6 10 0

Signetud teams

U7 Pige og Dreng 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tuse IF B Tuse IF Logo Tuse IF

U11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tbktoser 2 B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tuse C Tuse
Lakridserne B
Lynge-Broby Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Næstved B Næstved IF Logo Næstved IF
Lynge-Broby Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
TBK tøser 1 B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U16 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tølløse TBK B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Kirke Hyllinge B Kirke Hyllinge

U8 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kirke Hyllinge 1 B Kirke Hyllinge

U9 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tølløse C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Ringsted IF - HVID B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted IF - BLÅ B Ringsted IF Logo Ringsted IF
HFC C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club

U10 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De røde sole C Solrød FC Logo Solrød FC
St. Merløse B St. Merløse
Team Attack B Tuse IF Logo Tuse IF
Havdrup Havdrup GI Logo Havdrup GI
Kirke Hyllinge 2 B Kirke Hyllinge
Kirke Hyllinge 1 B Kirke Hyllinge

U11 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Havdrup Gul C Havdrup GI Logo Havdrup GI
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI

U12 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Holbæk Sportsakademi B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Tåstrup FC C Taastrup FC Logo Taastrup FC
St. Merløse B St. Merløse
Tølløse B Tølløse

U13 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nr. Jernløse Dyreklinik A
DLT B kværkeby
Næverdrengene B Næstved IF Logo Næstved IF
TBK C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Team Tolvdag C Undløse Boldklub
Team Bøgelund C Undløse Boldklub
Herfølge B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub

U14 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Grønlænderne B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Lodbyg Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
FHF Grøn B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid C Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Vestegnens frække drenge C
Skovvejen Hvid B
Skovvejen Grå B
Green Team B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Roskilde Racing Center B
Dream Team B
Gurli gris & Venner 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Gurli gris & Venner 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Roars Drenge B Roskilde

U16 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Køge FC 2 B Køge FC Logo Køge FC
Køge FC 1 B Køge FC Logo Køge FC
Team Mælkesnit C Vipperød BK Logo Vipperød BK
Skillz That Killz C Vipperød BK Logo Vipperød BK
Osted Antik B FC Lejre Logo FC Lejre
Dream team B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
25. - November 27 2016

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse Hallen
Address
Sportsvej 3
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview