TPI REMA1000 CUP 2017

KOM TIL ODENSE d. 13-15 plus 20-22 januar 2017.
Vær med i en af Danmarks største klub arrangementer.
Stævnet med de mange stolte traditioner.

De sidste 3 år har mere end 400 hold fra hele landet deltaget
Sidste år var rekord år med 460 hold

Tak for den store interesse
Der er enkelte ledige pladser til første weekend.
Der er også stadigvæk åben for tilmelding til weekende 2. 


HUSK NU!! at angive alle kontakt oplysninger ved tilmelding 

I rækkerne U8 drenge + drenge/piger U9-U15 går alle hold videre til A+B gruppe/slut-spil!!
Vi starter med kvalifikations puljer, så angiv niveau.
Vi tager selvfølgelig hensyn til indplacering af hold med stor afstand til Odense
.
Alle kan i A+B gruppe/slut-spillet SELV afgøre deres skæbne

Facts:
• FYNS største åbne stævne
• Flotte præmier til alle finale hold.
• Der spilles i 2 sammenhængene haller

• Stævnet afvikles over 2 weekender.
• Alle årgange færdig spilles samme dag.
• Spilledato og ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange.
• Mulighed for overnatning og bespisning
Medaljer til alle i årgangene U5,U6,U7,U8 og U9
INGEN spilledato'er konflikter med DBU-Fyn stævner!! - så tilmeld jer
• Der spilles efter egne regler, bl.a. må der max bruges en kvartals/dispensationsspiller pr. hold

Overnatning og bespisning:

Der er gode muligheder for overnatning og bespisning.
Så lav en fodbold tur ud af det og kom og besøg os.
Vi har en super kunstoft bane iforbindelse med anlægget som må benyttes til træning og kampe.

Inden længe kommer der mere info på vores hjemmeside:
• Stævne regler
• Muligheder for overnatning og bespisning
• Afviklingsplan for alle årgange med spilledato og ca. tidspunkt
• Se resultater og billeder fra tidligere år
På vores hjemmeside ligger også en skabelon/beskrivelse af A-B gruppe/slut-spillet.

Kontakt:
Uffe Strunk - 60672245 – TPICUP17@gmail.com 

Prisen pr. hold er 325 kr.
3 mands cup kun 200 kr. pr. hold (slik og medaljer til alle)
Kontonr.:3578-0016884251 (Giro 0016884251)
Mobilpay via 60672245  

HUSK nu at angive klub og årgang eller id nr. ved elektronisk betaling.
Mulighed for at betale ved ankomst (Kontant, Dankort og MobilPay)

VÆR DOG OPMÆRKSOM PÅ AT U17 & U19 DRENGE
SKAL BETALE SENEST 6/1-2017!!
Dette er for at undgå hold som bare udebliver til STOR gene for både os og de andre hold. Det er et KRAV at der er angivet et telefon nummer som benyttes

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U17 drenge Mixed 6 325 39 0
U10 piger Mixed 6 325 5 0
U19 drenge Mixed 6 325 13 0
U8 drenge (5 mands) Mixed 7 325 35 0
U12 drenge Mixed 6 325 34 0
U13 drenge Mixed 6 325 32 1
U5 drenge (3 mands) Mixed 5 200 5 0
U6 drenge (3 mands) Mixed 5 200 21 0
U7 drenge (3 mands) Mixed 5 200 36 0
U7 piger ( 3 mands) Mixed 5 200 0 0
U8 piger (3 mands) Mixed 5 200 7 0
U11 drenge Mixed 6 325 28 0
U14 drenge Mixed 6 325 32 3
U9 piger (5 mands) Mixed 7 325 9 0
U11 piger Mixed 6 325 13 1
U16 piger Mixed 6 325 14 0
U18 piger Mixed 6 325 0 0
U10 drenge Mixed 6 325 30 0
U13 piger Mixed 6 325 13 0
U14 piger Mixed 6 325 8 0
U15 piger Mixed 6 325 3 0
U15 drenge Mixed 6 325 40 0
U9 drenge (5 mands) Mixed 7 325 45 0
U12 piger Mixed 6 325 28 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U17 drenge 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gentofte FC 1 A -
Bad Losers Privat
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Morud IF 2 C Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Søndersø drengene B Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
SIE's drenge A
FC KEMU privat
Under uret B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dream Magic B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Afdeling A B Privat
Gentofte FC 4 B
Dansk Brænder Service
Morud IF 1 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Aarup Boldklub C Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
Gentofte FC 2 A -
Gentofte FC 3 B -
3 And a fat Man A
Sønderborg Ungdomsskole privat
Tsunami A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Papastathopoulos B Korup Skole
Assens FC A Assens IF Logo Assens IF
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U10 piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Søhus/Stige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
TPI tøserne B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Fjordager IF C Fjordager IF Logo Fjordager IF

U19 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Yeder Yeder A
Bajsere B
BBB B BBB
Øen A
Albani 1337 A
Jyvaskyla FC
CF NYF A
Hjortebjergs drenge A

U8 drenge (5 mands) 32 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Brenderup IF B Brenderup IF Logo Brenderup IF
Otterup C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Fraugde 2 Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
MORUD 1 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
MORUD 2 C Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
BaggesBoys A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Allesø C Allesø Fodbold
Erritsø GIF 1 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Dalum 3 C Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Middelfart 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Herlufsholm 1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
SFB Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
67 B.67 Logo B.67
OB 2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Herlufsholm 2 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Højby A Højby S&G Logo Højby S&G
SUB Sønderborg B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Fraugde 1 A Fraugde
Glamsbjerg if C Glamsbjerg IF
Pdif B PDIF

U12 drenge 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fjordager If A Fjordager IF Logo Fjordager IF
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dennis s drenge B Korup IF Logo Korup IF
Mg&bk B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Mg&bkII B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Bk. Syd. Sort C Bk.Sydlangeland
Morud gutterne A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Franks Drenge. A Korup IF Logo Korup IF
BBB1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Årslev 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Søhus Stige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Dahl&co A Privat
Tarup Isenkram A
Paper Consult A
Bk. Syd. Grøn C Bk.Sydlangeland
Gentofte FC A -
Munkebo BK U12 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF

U13 drenge 28 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gentofte FC 1 A -
Otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup 2 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Allesø A Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
White Stripes A
Blue Stripes A
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Kerteminde BK A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Næsby 2 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Søndersø BK 2 B Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
OB2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Søndersø BK 1 B Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
Gentofte FC 2 B -
K PÅ MÅL privat
Munkebo BK U13 (2) B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo BK U13 (1) A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Sanderum Boldklub A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Middelfart 1 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
OB1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Middelfart 2 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Framework A Næstved IF Logo Næstved IF

U5 drenge (3 mands) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fraugde B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
SUB Ullerslev SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev

U6 drenge (3 mands) 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Søhus stige C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
U6 Otterup C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
OB 1 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 Dalum IF Logo Dalum IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sanderum BK 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum BK 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OKS 1 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OB 2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
SUB Ullerslev SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U7 drenge (3 mands) 35 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Næsby 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
OB1 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB4 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Søhus stige C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 7 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
OB2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB3 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB5 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Brenderup Brenderup
Dalum IF 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 4 Dalum IF Logo Dalum IF
Fraugde 1 B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
OKS OKS
B.67 1 B.67 Logo B.67
B.67 2 B.67 Logo B.67
SB 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
SB 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Dalum IF 5 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 6 Dalum IF Logo Dalum IF
Korup 1 C Korup IF Logo Korup IF
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Korup 2 C Korup IF Logo Korup IF
Glamsbjerg if C Glamsbjerg IF
SUB Ullerslev SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev

U7 piger ( 3 mands) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 piger (3 mands) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Lillebælt tøserne C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Nr. Lyndelse/Søby 1 C Nr. Lyndelse/Søby F.C.
Nr. Lyndelse/Søby 2 C Nr. Lyndelse/Søby F.C.
Knud Gade Vejle B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U11 drenge 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BBB 3 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Søhus Stige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Langeskov IF 1 B Langeskov IF Logo Langeskov IF
Langeskov IF 2 B Langeskov IF Logo Langeskov IF
Allesø A Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Hutlihutterne A
allesø 2 A Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Morud drengene A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
B 67 U11 A B.67 Logo B.67
Dalum All Stars A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Legenderne A Dalum IF Logo Dalum IF
BBB 2 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF
Skårup if C Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
Ubberud A Ubberud IF Logo Ubberud IF
Gentofte FC 1 A -
Gentofte FC 3 C -
Gentofte FC 2 B -

U14 drenge 29 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gentofte FC 2 B -
fjordager 2 B fjordager
Korup IF 3 B Korup IF Logo Korup IF
fjordager 1 A fjordager
fjordager 3 A fjordager
OKS Sort A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Blå B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Stribet A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Marienlyst 1 A Marienlyst Logo Marienlyst
Marienlyst 2 A Marienlyst Logo Marienlyst
Marienlyst 3 B Marienlyst Logo Marienlyst
Korup IF 1 B Korup IF Logo Korup IF
Korup IF 2 B Korup IF Logo Korup IF
Middelfart 3 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 2 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 1 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
SUB Sønderborg 2 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB Sønderborg 1 A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Morud IF B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Fraulo og venner Privat
Dream team A -
TPI 6 C
TPI 7 C
TPI 1 A
TPI 2 A
TPI 3 B
TPI 4 B
TPI 5 B
Gentofte FC 1 A -

U9 piger (5 mands) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
F16 pigerne C Kirkeby Idrætsforening
TPI tøserne B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
MG&BK C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
DALUM 1 Dalum IF Logo Dalum IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U11 piger 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HPTI B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Sanderum Boldklub B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TPI Rød A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum Pigerne A Dalum IF Logo Dalum IF
Marienlyst A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
TPI Hvid B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Golden Girlz B Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
F16 pigerne 1 C Kirkeby IF
F16 pigerne 2 C Kirkeby IF
de sejeste tøser B Ubberud IF Logo Ubberud IF

U16 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TPI Rød A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI Hvid B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Middelfart A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Revisionsselskabet af 1986 ApS A Team Q Odense
Team Odense Q A Team Odense Q
KR 70 B Boldklubben KR 70
Stenstrup 1 B Stenstrup IF
Stenstrup 2 B Stenstrup IF
Jesper´s Tøser A PRIVAT
KR 70 2 B Boldklubben KR 70
KoldingQ A KoldingQ
Blue Birds A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U18 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 drenge 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Fc langhår C Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Oks 4 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Lumby IF 88 C Lumby IF 88
Oks 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Ubberud IF C Ubberud IF Logo Ubberud IF
BM1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Sanderum Boldklub 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 3 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Næsby Boldklub - Orange B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby Boldklub - Blå A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
SFB Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
OB 2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF
Skårup if C Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
Rolfsted A Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
Oks 1 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
KB's Drenge B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KB's Helte C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U13 piger 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BM A B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM B C Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Fangells fighters B Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
BechGranit.dk A FC Horsens Logo FC Horsens
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Næsby Queens B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Fighter Girls B Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
BM u12 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Sanderum Boldklub C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Strib IF A Strib IF Logo Strib IF
TPI hvid A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI rød C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening

U14 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Odense Q 2 A Marienlyst Logo Marienlyst
Løjt IF A Løjt IF Logo Løjt IF
Team Odense Q A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Middelfart A Middelfart G&BK
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Løjt IF 2 B Løjt IF Logo Løjt IF
Jerne IF A Esbjerg
Ubberud C Ubberud IF Logo Ubberud IF

U15 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kronisk Krampe B -oks sfb årslev
Bornhøft's disciple B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Team Odense Q B Team Odense Q
De grønne slagtere A
Næsby 5 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Team H. B
Oks 3 B oks
Næsby B A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
SB Drengene A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Blue Birds United C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Oks1 A oks
Oks 2 A oks
Næsby A A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 8 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 7 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
marienlyst boldklub A Marienlyst Logo Marienlyst
HULK A privat
Tramper FC A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U9 drenge (5 mands) 40 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
BM 2 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM 3 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Otterup 2 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Brylle BK C Brylle Boldklub
Svendborg A S.f.B
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Team AS A Team AS
OKS Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
allested A Allested U & I
Fraugde 1 B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
A-coiffure A Privat
Lemming IF 1 B Lemming IF Logo Lemming IF
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 3 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Søhus/Stige Boldklub C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Sanderum 2 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Morud IF B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Ubberud 2 C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Ubberud 1 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Lemming IF 2 B Lemming IF Logo Lemming IF
Dalum 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
De Seje Drenge A Billund IF
Årslev boldklub A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Lumby IF 88 C Lumby IF 88
Vindinge A Vindinge BK Logo Vindinge BK
Otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
fc horsens1 B FC Horsens Logo FC Horsens
fc horsens2 C FC Horsens Logo FC Horsens
Ubberup 3 A Ubberud IF Logo Ubberud IF
Gislev årgang 2008 C Gislev IF

U12 piger 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
DIF piger 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
DIF piger 2 C Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
HFK 1 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
U12 pigerne C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
U12 piger de seje B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Søhus/Stige C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
OKS C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
TPI U11 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
HFK 2 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
F16 pigerne C Kirkeby IF
TPI C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Tarup Paarup IF
Place
Paarup Hallerne
Address
Paarupvej 21
Postalcode
5210
City
Odense NV
Sport
Soccer
Type
IndoorCup
TPI REMA1000 CUP 2017 map

Tournament overview