Løve Cup 2017

B1903 inviterer til den traditionsrige Løve Cup i st. bededagsferien den 12.-14. maj på banerne ved Lyngbyvej 270 i Hellerup. Kom og vær med i et af de mest traditionsrige og veltilrettelagte stævner i København. Udover en masse glad og god fodbold håber vi igen i år at kunne tilbyde en billet til en FCK kamp i Parken, samt besøg af FCK spillere der skriver autografer og FCK Event-crew, der underholder. Tilmelding via staevner.dk senest 23. april 2017. Tilmelding er først gældende, når indbetaling er modtaget på reg.nr. 0111 og kontonr.: 8080245023 (angiv hold ID i overførelsen), og bekræftelse er modtaget fra B 1903. Præmier: Medaljer til alle spillere i 3-mandsrækkerne. I 5- og 8-mands rækkerne er der præmier til nr. 1-4. For yderligere informationer vedrørende Løve Cup henvises til www.b1903.dk eller loevecup@b1903.dk.

Foreign teams are welcome. Contact loevecup@b1903.dk for any questions.

Paymentinfo for foreign teams:

Adress: B1903, Lyngbyvej 270, 2900 Hellerup

Iban: DK5920008080245023

Swiftadr.: NDEADKKK

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9B (2008) - 5 mands Mixed 8 475 Lørdag 13. maj 42 4
U6 (2011) - 3 mands Mixed 5 350 Lørdag 13. maj 17 0
U8B (2009) - 5 mands Mixed 8 475 Fredag 12. maj 34 0
U10B (2007) - 8mands Mixed 11 575 Fredag 12. maj 19 0
U11A (2006) - 8mands Mixed 11 575 Lørdag 13. maj 9 0
U11B (2006) - 8mands Mixed 11 575 Lørdag 13. maj 13 0
U5 (2012) - 3 mands Mixed 5 350 Fredag 12. maj 7 0
U10A (2007) - 8mands Mixed 11 575 Fredag 12. maj 21 0
U9A (2008) - 5 mands Mixed 8 475 Lørdag 13. maj 26 0
U7 (2010) - 3 mands Mixed 5 350 Søndag 14. maj 29 0
U8A (2009) - 5 mands Mixed 8 475 Fredag 12. maj 19 0
U10A (2007) - 5mands Mixed 8 475 Søndag 14. maj 8 0
U10B (2007) - 5mands Mixed 8 475 Søndag 14. maj 19 0
U12A (2005) - 8mands Mixed 11 575 Søndag 14. maj 18 0
U12B (2005) - 8mands Mixed 11 575 Søndag 14. maj 17 0
U8C (2009) - 5mands Mixed 8 475 Fredag 12. maj 17 0
U9C (2008) - 5mands Mixed 8 475 Lørdag 13. maj 19 0
U10C (2007) - 5mands Mixed 8 475 Søndag 14. maj 12 0
U11C (2006) - 8mands Mixed 11 575 Lørdag 13. maj 2 0
U12C (2005) - 8mands Mixed 11 575 Søndag 14. maj 9 0

Signetud teams

U9B (2008) - 5 mands 24 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj

Teamname LVL Logo Club
Skjoldungerne 1 B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Skjoldungerne 2 B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
GVI 2 B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Lundegården B B Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
Karlslunde if 3 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
CIK1 B Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
Bsf B B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Lyngby 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
B.93 - B B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
farum 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
FC Holte Blå FC Holte Logo FC Holte
B1908 B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
HUI B3 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
FIF Hillerød FIF Hillerød Logo FIF Hillerød
HIK 08B1 B HIK
Karlslunde IF 4 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
RBK 1 B Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
HI Blå B Herlev IF Logo Herlev IF
BSV - B B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
AFK 2 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
B1903 Sort B B B1903 Logo B1903
A.G.F. Hvid B Aakanden GF Logo Aakanden GF
Hellas 2 B Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
VIF Grønt hold B Vanløse IF Logo Vanløse IF

U6 (2011) - 3 mands 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj

Teamname LVL Logo Club
Løveungerne Hvid Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne Hvid Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Hvb-United B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
B.93 Puslinge Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B.93 Puslinge 2 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
HIK Wenger Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HIK Klopp Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Banditterne B Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
B1903 - 2 B B1903 Logo B1903
B1903 - 1 B B1903 Logo B1903
B1903 3 B1903 Logo B1903
Hvb- drengene Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U8B (2009) - 5 mands 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj

Teamname LVL Logo Club
Fix 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
HUI B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Farum Tiger B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
GVI 2 B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
B1903 2 B B1903 Logo B1903
B1903 3 B B1903 Logo B1903
Valby Boldklub B Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
JB1 B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
AB2 B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Lyngby 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Haslev blå B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev grøn B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Vestia B Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
BSF B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Galacticos B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B93 - Ronaldo B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Tune IF B Tune IF Logo Tune IF
AFK B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
KB Barcelona B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Greve Blå Lyn B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Hekla B Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
HVS 09 B

U10B (2007) - 8mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj

Teamname LVL Logo Club
Valby Boldklub B Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
BK Frem B Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
Lyngby B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Holbæk B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Greve B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Husum Orange B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
Hornbæk B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
HUI B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
GVI Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Ølstykke B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Skjold HVID B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BSV B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Humlebæk BK B Humlebæk BK Logo Humlebæk BK
Skovshoved Grøn B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF

U11A (2006) - 8mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj

Teamname LVL Logo Club
Lyngby BK A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Vanløse A Vanløse IF Logo Vanløse IF
Bk Olympic Boldklubben Olympia Logo Boldklubben Olympia
B1903-1 B1903 Logo B1903
RB1906 A RB1906
KB A2-1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
B1903 U11-2A A B1903 Logo B1903

U11B (2006) - 8mands 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj

Teamname LVL Logo Club
Bk Olympic B Boldklubben Olympia Logo Boldklubben Olympia
LB07 B2 B LB07
LB07 B3 B LB07
LB07 B4 C LB07
BK Frem Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
SIF Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Lyngby BK B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
HIK B
KB A2-2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Husum Boldklub Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
B1903 U11-2 B B B1903 Logo B1903
Helsingør IF - 2006 B Helsingør IF Logo Helsingør IF

U5 (2012) - 3 mands 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj

Teamname LVL Logo Club
B1903 Hvid B B1903 Logo B1903
B1903 Sort B B1903 Logo B1903
B1903 Rød B B1903 Logo B1903
B1903 Gul B B1903 Logo B1903
B1903 Grøn B B1903 Logo B1903
B.93 2012 PMC Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U10A (2007) - 8mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj

Teamname LVL Logo Club
Roskilde KFUM Roskilde KFUM
HIK 07A A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Los Patos B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Tottis Vanløse drenge A Vanløse IF Logo Vanløse IF
Fix1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Lyngby A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
HUI A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Lyngby A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Vallensbæk IF 1 A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
BSV A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Rb 1906 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
B1903 A B1903 Logo B1903
B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Espergærde IF A Espergærde IF Logo Espergærde IF
SIF blå A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Helsingør IF - 2007 A Helsingør IF Logo Helsingør IF

U9A (2008) - 5 mands 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj

Teamname LVL Logo Club
Raklev GI A Raklev GI Logo Raklev GI
Karlslunde if 1 A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
CIK2 A Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
B.93 - A A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Farum 1 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
FC Holte FC Holte Logo FC Holte
B73 1 A Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
EIF 1 A Espergærde IF Logo Espergærde IF
B1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
GVI A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
BSV - A A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
AFK 1 A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
RB 1906 - 1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
B1903 Sort A A B1903 Logo B1903
A.G.F. Blå A Aakanden GF Logo Aakanden GF
Hellas 1 A Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U7 (2010) - 3 mands 21 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj

Teamname LVL Logo Club
AB B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Leoparderne B Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
KB U7A C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Skjoldrødderne B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
SIF RØD B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
SIF RØD2 B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
AIF Condi 2 Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIF Condi Albertslund IF Logo Albertslund IF
JB 2 Jægersborg
JB 1 Jægersborg
b93 - 2 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
b93 - 1 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
SIF Hvid hold 2 B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Skovshoved hold hvid A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Vemmelev C Vemmelev Fodboldklub Logo Vemmelev Fodboldklub
B1903 Løver B1903 Logo B1903
B1903 Puma B1903 Logo B1903
B1903 Tiger B1903 Logo B1903
B1903 Jaguar B1903 Logo B1903
B1903 Gepard B1903 Logo B1903
B1903 Panter B1903 Logo B1903

U8A (2009) - 5 mands 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj

Teamname LVL Logo Club
Hellas Neymar A Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Fix 1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
NFC Juventus A Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
GVI 1 A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Holbæk B&I A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
B1903 1 A B1903 Logo B1903
AB1 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Glostrup FK A Glostrup FK Logo Glostrup FK
RBK 1 A Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
KB-Suarez A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Galacticos A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B93 - Messi A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
AFK2 A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
KB Real Madrid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U10A (2007) - 5mands 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj

Teamname LVL Logo Club
GVi Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
KB Løverne A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Fix1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Blå A FC Tralleborg Logo FC Tralleborg
Nascimento A Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
LB07 A LB07
B1903 A B1903 Logo B1903
B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U10B (2007) - 5mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj

Teamname LVL Logo Club
De blå B Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
Smølferne B Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
Fix2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Lyngby B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
B1903 C1 C B1903 Logo B1903
Greve B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Röd B FC Tralleborg Logo FC Tralleborg
GVI Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
LB07 B LB07
B1903 - U10-2 T B B1903 Logo B1903
KB Panterne B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
B1903 U10-2 L B B1903 Logo B1903
B1903 U10-1 B B1903 Logo B1903
GVI 2 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Espergærde IF B Espergærde IF Logo Espergærde IF
Holbæk 8 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U12A (2005) - 8mands 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj

Teamname LVL Logo Club
FA2000 A FA 2000 Logo FA 2000
Kastrup A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
KB A2 (1) A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
LB07 S A LB07
Rønne ik 1 A RIK
BSV af 2016 (1) A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
GVI 1 A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Benløse IF A Benløse IF Logo Benløse IF
B.93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
IF Lödde A IF Lödde
B 1903 A B1903 Logo B1903
HIK HIK

U12B (2005) - 8mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj

Teamname LVL Logo Club
FA2000 B FA 2000 Logo FA 2000
KB A2 (2) B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Gadstrup B Gadstrup IF Logo Gadstrup IF
JA Auto B B1903 Logo B1903
Avarta B Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
SIF (MG) B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
GVI 2 B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
B93 Pelle 1 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B93 - Pelle 2 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
GVI B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK B B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
KB B1 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
BSV af 2016 B B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
AIK 65 B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65

U8C (2009) - 5mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj

Teamname LVL Logo Club
Albertslund IF 2 Albertslund IF Logo Albertslund IF
Albertslund IF 1 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
Fix 3 C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Lyngby 2 C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Holbæk B&I C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Tune IF 2 C Tune IF Logo Tune IF
B1903 4 C B1903 Logo B1903
Valby Boldklub 1 C Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
RBK 2 C Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
Hellas Messi C Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
BSF1 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
B93 - Suarez C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Greve Blå C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
JB C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Hekla C C Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla

U9C (2008) - 5mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj

Teamname LVL Logo Club
B93 De unge legesyge C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Lyngby 2 C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lundegården C C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
GVI Bayern München C Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
B73 2 C Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
BSF C1 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF C2 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
B73 3 C Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
Karlslunde IF 5 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
RBK 2 C Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
B1903 United 1 C
B1903 City 1 C B1903 Logo B1903
AFK 3 C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
A.G,F. Rød C Aakanden GF Logo Aakanden GF
A.G.F. Sort C Aakanden GF Logo Aakanden GF

U10C (2007) - 5mands 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj

Teamname LVL Logo Club
B93 De Legesyge C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
De lyseblå C Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
Fix3 C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Lyngby C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
B1903 C2 C B1903 Logo B1903
Vit C FC Tralleborg Logo FC Tralleborg
Gul C FC Tralleborg Logo FC Tralleborg
Ølstykke C Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
GVI 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Jægersborg C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
SIF rødderne C Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Helsingør IF - 2007 - 5mand C Helsingør IF Logo Helsingør IF

U11C (2006) - 8mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj

Teamname LVL Logo Club
B1903-3 RØD C B1903 Logo B1903
B1903-3 SORT C B1903 Logo B1903

U12C (2005) - 8mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj

Teamname LVL Logo Club
Rønne ik 2 C RIK
Lyngby 3 C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
FA 2000 C FA 2000 Logo FA 2000
KB B2 C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Rødovre 1 Boldklubben Rødovre Logo Boldklubben Rødovre
Tigerne C B1903 Logo B1903
Løverne C B1903 Logo B1903

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
12. - May 14 2017

Organisation
B1903
Place
B1903
Address
Lyngbyvej 270
Postalcode
2900
City
Hellerup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview