Stryhns Cup 2017

Himmelev-Veddelev BK inviterer til Stryhn’s Cup i weekenden den 5.-6. august 2017. Medaljer til alle, samt pokaler til finalister eller puljevinder Tjek præsentationsvideoen fra tidligere Stryhns Cup https://www.youtube.com/watch?v=v0Q2l4akYbI Vi glæder os til at se jer Med sportslig hilsen Himmelev-Veddelev Boldklub Spørgsmål til cuppen kan mailes til tilmelding@hvb-fodbold.dk Følg os på https://www.facebook.com/StryhnsCup
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5/6 Mixed 3 250 Lørdag formiddag 2 0
U7 Mixed 3 250 Lørdag formiddag 7 0
U8 Mixed 5 250 Lørdag 9 0
U9 Mixed 5 300 Lørdag 20 0
U10 Mixed 5 300 Lørdag 8 0
U10 Mixed 5 300 Lørdag 12 0
U11 Mixed 8 300 Lørdag 4 0
U11 Mixed 8 300 Lørdag 7 0
U12 Mixed 8 400 Lørdag 2 0
U12 Mixed 8 400 Lørdag 6 0
U13 Mixed 8 400 Lørdag 2 0
U13 Mixed 8 400 Lørdag 2 0
U14 Mixed 11 450 Lørdag 2 0
U14 Mixed 11 450 Lørdag 5 0
U15 Mixed 11 450 Lørdag 1 0
U15 Mixed 11 450 Lørdag 1 0

Signetud teams

U5/6 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Hvb-rødderne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U7 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
RB1906 - 1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Hvb 2 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Sultne løver B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Hurtige løver C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Allerød FK A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Hvb 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB1906 - 2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U8 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB årgang 2010 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB årgang 2010 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB årgang 2010 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
BS72 A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Roskilde KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Svogerslev Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U9 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk B&I B3 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I B2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
KB Hvid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Himmelev-Veddelev BK 5 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB3 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB2 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Hellas A A Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Hellas C C Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Himmelev-Veddelev BK 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Glostrup FK A Glostrup FK Logo Glostrup FK
Himmelev-Veddelev BK 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Byens Tag A
B1903 1 A B1903 Logo B1903
Tune IF A Tune IF Logo Tune IF
Tune IF 2 C Tune IF Logo Tune IF

U10 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Team Nitro A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Himmelev-Veddelev Boldklub A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HI Hvid Herlev IF Logo Herlev IF
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U10 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Gundsø B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
RB1906 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HVB Grøn B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Sort C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Roskilde KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U11 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
RB 1906A A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U11 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB 1906C C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Roskilde KFUM U11 Blå B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM U11 Hvid B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Gundsølille B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
KB Tigrene B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U12 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB United A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U12 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
De gode C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
KFUM B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Holbæk 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HVB FC B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB City C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB U13A A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Benløse A Benløse IF Logo Benløse IF

U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team Kulek
HVB U13C C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U14 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Aif A Albertslund IF Logo Albertslund IF

U14 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Kvist & AB's disciple B Jyderup Boldklub Logo Jyderup Boldklub
Vallensbæk A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

U15 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB-1 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U15 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB-2 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
August 5 2017

Organisation
Himmelev-Veddelev Boldklub
Place
Himmelev-Veddelev Idrætspark
Address
Herregårdsvej 46
Postalcode
4000
City
Roskilde
Sport
Soccer
Type
Unknown
Stryhns Cup 2017 map

Tournament overview