Sydbank Store Bededags Cup 2017

Næstved IF Fodbold inviterer til Sydbank Store Bededags Cup 2017. Fredag d. 12. maj • Lørdag d. 13. maj • Søndag d. 14. maj. Næstved IF Fodbold afholder igen i år den traditionsrige Sydbank Store Bededags Cup 2017, hvor der spilles fodbold alle dagene i Store Bededagsferien. Der spilles lige fra 3-mands til 11-mands fodbold og nogle 5-mands samt 8- og 11-mands rækkerne er inddelt i forskellige niveauer. Der er i år pige række i U13 ligesom pigerne selvfølgelig er meget velkommen til at deltage i rækkerne for drenge/mixede hold. Fra U7 til U13 afsluttes gruppespillet med semifinaler og finale eller finalerunde, alt afhængig af antallet af deltagende hold i rækken. Hver klub må højest have 2 hold i samme niveau (A, B, C) tilmeldt pr. årgang. Præmier: I rækkerne U6 - U8 er der præmier til alle spillerne I de øvrige rækker er der præmier til nr. 1 & 2. Betaling: Tilmeldingen er først gældende, når betaling er modtaget. Bank: Sydbank Reg.nr.: 6060 Kontornr.: 5556772 Husk at anføre holdnavn, klub og række, når du betaler, så vi kan identificere betalingen. PROGRAM: http://cup123.dk/staevne-system-holdsport/Vis-staevner/?tournamentid=8275
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 / 2011 3-mands Mixed 5 350 Lørdag 13. maj 2017 23 0
U7 / 2010 5-mands Mixed 8 450 Søndag 14. maj 2017 25 5
U8 / 2009 5-mands Mixed 8 450 Lørdag 13. maj 2017 20 1
U8 / 2009 5-mands Mixed 8 450 Lørdag 13. maj 2017 23 4
U8 / 2009 5-mands Mixed 8 450 Lørdag 13. maj 2017 21 1
U9 / 2008 5-mands Mixed 8 450 Fredag 12. maj 2017 20 2
U9 / 2008 5-mands Mixed 8 450 Fredag 12. maj 2017 21 1
U9 / 2008 5-mands Mixed 8 450 Fredag 12. maj 2017 23 0
U10 / 2007 8-mands Mixed 11 550 Søndag 14. maj 2017 19 0
U10 / 2007 5-mands Mixed 8 450 Søndag 14. maj 2017 13 3
U10 / 2007 5-mands Mixed 8 450 Søndag 14. maj 2017 13 1
U11 / 2006 8-mands Mixed 11 550 Fredag 12. maj 2017 18 0
U11 / 2006 8-mands Mixed 11 550 Fredag 12. maj 2017 10 0
U11 / 2006 8-mands Mixed 11 550 Fredag 12. maj 2017 13 1
U12 / 2005 8-mands Mixed 11 550 Lørdag 13. maj 2017 20 0
U12 / 2005 8-mands Mixed 11 550 Lørdag 13. maj 2017 15 3
U12 / 2005 8-mands Mixed 11 550 Lørdag 13. maj 2017 15 0
U13 / 2004 11-mands Mixed 14 700 Søndag 14. maj 2017 12 6
U13 / 2004 11-mands Mixed 14 700 Søndag 14. maj 2017 6 2
U13P / 2004 8-mands Mixed 11 550 Søndag 14. maj 2017 6 0
U13P / 2004 11-mands Mixed 14 700 Søndag 14. maj 2017 4 0

Signetud teams

U6 / 2011 3-mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
VIF C Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
TOF Team Rustik C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Herfølge Boldklub 1 B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Herfølge Boldklub 2 Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Sørbymagle IF Sørbymagle idrætsforening Logo Sørbymagle idrætsforening
Næstved Sort Næstved IF Logo Næstved IF
HG hvid Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG blå Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG grøn Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG rød Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Ringsted IF B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Fuglebjerg IF C Fuglebjerg IF Logo Fuglebjerg IF
Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Næstved Grøn Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved Hvid Næstved IF Logo Næstved IF

U7 / 2010 5-mands 16 confirmend signups, 5 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
KB U7A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HGB Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Slagelse B&I Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Hg 1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG-2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
BSF 1 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Fuglebjerg IF C Fuglebjerg IF Logo Fuglebjerg IF
Nif 3 Næstved IF Logo Næstved IF
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Nif 1 Næstved IF Logo Næstved IF
Nif 2 Næstved IF Logo Næstved IF
Store Merløse/Kværkeby St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Haslev 3 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 2 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 1 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club

U8 / 2009 5-mands 15 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
HG 1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK 2 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
BK Avarta A Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
SFB A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
NFC Bayern M A Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Himmelev-Veddelev BK 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Solrød FC 3 A Solrød FC Logo Solrød FC
Suså If 1 A Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
SBI A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Ledøje-Smørum Fodbold 1 A Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Brøndby - Blå A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby - Gul A Brøndby IF Logo Brøndby IF
KB Real Madrid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HIK 2 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U8 / 2009 5-mands 16 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
HG 2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
NFC Barcalona B Nykøbing Falster Alliancen Logo Nykøbing Falster Alliancen
NFC Real Madrid B Nykøbing Falster Alliancen Logo Nykøbing Falster Alliancen
Vallensbæk IF B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Himmelev-Veddelev BK 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Greve Hvid B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Blanco B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Næstved Hvid B Næstved IF Logo Næstved IF
Sørbymagle IF B Sørbymagle idrætsforening Logo Sørbymagle idrætsforening
Vemmelev Fodbold B Vemmelev Fodboldklub Logo Vemmelev Fodboldklub
Herfølge Boldklub B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
HG 4 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
KB Barcelona B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HIK 3 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Holmegaard GB B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub

U8 / 2009 5-mands 15 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
HG 3 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
TOF Team Rustik C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Faxe ladeplads 2010 C Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Solrød FC 2 C Solrød FC Logo Solrød FC
Vallensbæk IF C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
VIF 1 C Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
Vordingborg IF C Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
Næstved Grøn C Næstved IF Logo Næstved IF
Suså If 2 C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
SBI - C C Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Ledøje-Smørum Fodbold 2 C Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
HIK 5 C Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HIK 4 C Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Vemmelev U7 1 C Vemmelev Fodboldklub Logo Vemmelev Fodboldklub
SB 50 C SB50 Fodbold Logo SB50 Fodbold

U9 / 2008 5-mands 16 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
SBI A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Tårnby FF A Tårnby FF Logo Tårnby FF
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Roskilde KFUM A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
BK Friheden A Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Svendborg A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Vallensbæk A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
AB Tårnby rød A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
HFC A A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Holbæk A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
KB1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Ringsted - BLÅ A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Næstved Hvid A Næstved IF Logo Næstved IF
Brøndbyernes IF Gul A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndbyernes IF Blå A Brøndby IF Logo Brøndby IF

U9 / 2008 5-mands 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
SBI B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
B73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Roskilde KFUM B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
FK Blå B FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
BK Friheden B Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
HG Næstved El-Service B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Q-Auto B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
AB Tårnby grøn B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Holbæk B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HFC B B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
KB2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Ringsted - HVID B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Næstved Grøn B Næstved IF Logo Næstved IF
Køge 1 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub

U9 / 2008 5-mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
FC Lejre C FC Lejre Logo FC Lejre
Tårnby FF C Tårnby FF Logo Tårnby FF
Holmegaard GB C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
SBI 3 C Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
FK Hvid C FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
BK Friheden C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Vallensbæk C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
HFC E C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
HFC D C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Ringsted - GUL C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Næstved Rød C Næstved IF Logo Næstved IF
Køge 2 C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
HG kontrast C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Speak Media C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Montage & Sikring C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U10 / 2007 8-mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
HIK 07A A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
FA 2000 A FA 2000 Logo FA 2000
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
KB A1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Ringsted IF A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Nykøbing FC A Nykøbing Falster Alliancen Logo Nykøbing Falster Alliancen
Slagelse BI U10 A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Tuse IF A Tuse IF Logo Tuse IF
Team Pato A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Frederiksberg boldklub A Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Næstved Hvid A Næstved IF Logo Næstved IF
Løverne A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Store Merløse Fodbold A St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Præstø IF A Præstø IF Logo Præstø IF

U10 / 2007 5-mands 9 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
Haslev FC B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Ringsted IF B Ringsted IF Logo Ringsted IF
HG 1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
SBI u10-5 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Køge 1 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
HUI B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
FC Lejre 07 Skjoldungerne B FC Lejre Logo FC Lejre
Kemi drengene B Borup IF Logo Borup IF
Næstved Grøn B Næstved IF Logo Næstved IF

U10 / 2007 5-mands 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
SB&I U10 C Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Haslev FC 3 C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
HG 2 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Rishøj Boldklub C Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Køge 2 C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Ringsted IF C Ringsted IF Logo Ringsted IF
FC Lejre 07 Skjoldungerne II C FC Lejre Logo FC Lejre
Næstved Rød C Næstved IF Logo Næstved IF
Brøndby C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Præstø IF C Præstø IF Logo Præstø IF

U11 / 2006 8-mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
Herfølge Boldklub A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Fremad Valby A Fremad Valby Logo Fremad Valby
AB A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Vanløse A Vanløse IF Logo Vanløse IF
Næstved A Næstved IF Logo Næstved IF
HG´s drenge A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
DB A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Frederikssund A Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Lyngby BK - Team Maradona A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby BK - Team Cruyff A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
B1903 A B1903 Logo B1903
B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B93 1 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Greve Fodbold U11/1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U11 / 2006 8-mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Fremad Valby B Fremad Valby Logo Fremad Valby
Fremad Amager B B Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
SFB B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Brøndby 2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Næstved B Næstved IF Logo Næstved IF
Lyngby BK - Team Pelé B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Holmegaard GB B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
NYKØBING FC B Nykøbing Falster Alliancen Logo Nykøbing Falster Alliancen
Slagelse B&I B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF

U11 / 2006 8-mands 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Fredag 12. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
HG Blå C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Hvid C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Solrød FC C Solrød FC Logo Solrød FC
Herfølge Boldklub C Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Skælskør B&I C Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Næstved C Næstved IF Logo Næstved IF
Team AS C Slaglille-Bjernede GI
NYKØBING FC C Nykøbing Falster Alliancen Logo Nykøbing Falster Alliancen
AIK 65 C Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Holmegaard GB C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub

U12 / 2005 8-mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
Himmelev-Veddelev BK A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Nykøbing FC A A Nykøbing Falster Alliancen Logo Nykøbing Falster Alliancen
Næstved IF A Næstved IF Logo Næstved IF
FC Roskilde A FC Roskilde Logo FC Roskilde
B 1903 A B1903 Logo B1903
Brøndby IF U12-2 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Roskilde KFUM 1 A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
HG1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
LSF1 A Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
AB A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Herfølge BK A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Bk Frem A Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
FB A1 A Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
SBI A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF

U12 / 2005 8-mands 10 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
BK Skjold 2.05 Rød B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Næstved IF B Næstved IF Logo Næstved IF
Roskilde KFUM 2 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Brøndby IF U12-3 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Fremad Valby B Fremad Valby Logo Fremad Valby
LSF2 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Høng Hvid B Høng GF Logo Høng GF
NFC-2 B Nykøbing Falster Alliancen Logo Nykøbing Falster Alliancen
Greve Fodbold B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
SBI B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF

U12 / 2005 8-mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
FC Nakskov C Nakskov Boldklub Logo Nakskov Boldklub
FC Nakskov C Nakskov Boldklub Logo Nakskov Boldklub
VSB-1 C Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
BK Skjold 2.05 Hvid C Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Næstved IF C Næstved IF Logo Næstved IF
FK Sydsjælland C FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Langebæk Alliancen C Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
Fremad Valby C Fremad Valby Logo Fremad Valby
HG2 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Herfølge BK C Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub

U13 / 2004 11-mands 6 confirmend signups, 6 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
FA2000 A FA 2000 Logo FA 2000
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
FC Roskilde A FC Roskilde Logo FC Roskilde
B 73 Slagelse (A) A B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Næstved IF A Næstved IF Logo Næstved IF
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U13 / 2004 11-mands 4 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
KB B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
B 73 Slagelse (B) B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Næstved IF B Næstved IF Logo Næstved IF
Ørslev B Ørslev GIF Logo Ørslev GIF

U13P / 2004 8-mands 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
HGB B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Greves Uforlignelige Piger A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Lynge-Broby B Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HIK, U12 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U13P / 2004 11-mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 14. maj 2017

Teamname LVL Logo Club
Team Odense Q A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Næstved IF A Næstved IF Logo Næstved IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
12. - May 14 2017

Organisation
Næstved IF
Place
Næstved IF Fodbold
Address
Rolighedsvej 25
Postalcode
4700
City
Næstved
Sport
Soccer
Type
Unknown
Sydbank Store Bededags Cup 2017 map

Tournament overview