Lunderskov Cup


Lunderskov Cup er det perfekte opstarts-stævne efter sommerferien. Brug stævnet til at få holdet spillet sammen, så i er klar til efterårssæsonen. Stævnet er et breddestævne, hvor vi dog ligger vægt på præcision i kampprogrammet og at alle hold for nogle jævnbyrdige træningskampe på nogle gode græsbaner med sorte dommere.


Vi glæder os til at se jer i Lunderskov i 2017.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U11 (2007)D Mixed 8 950 17 0
U12 (2006)D Mixed 8 950 13 0
U13 (2005)D Mixed 8 950 15 0
U14 (2004)D Mixed 11 950 12 0
U15 (2003)D Mixed 11 950 12 0
U17 (2001)D Mixed 11 950 7 0
U11 (2007)P Mixed 8 950 3 0
U12 (2006)P Mixed 8 950 9 0
U13 (2005)P Mixed 8 950 11 0
U15 (2003)P-8 Mixed 8 950 15 0
U15 (2003)P-11 Mixed 11 950 6 0
U16 (2002)P Mixed 8 950 0 0
U16 (2002)P Mixed 11 950 0 0
U18 (2000)P Mixed 8 950 0 0
U18 (2000)P Mixed 11 950 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U11 (2007)D 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sommersted if C Sommersted if
Høje Kolstrup B81 C Høje Kolstrup B81
EGIF 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
OKS Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
EGIF 1 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Christiansfeld IF B Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
Egtved IF C Egtved IF
Kolding IF Kolding IF Logo Kolding IF
Lunderskov Boldklub C lunderskov boldklub
U11 drengene B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
Skibet IF B Skibet IF Logo Skibet IF
Gladsaxe-Hero U11 hold 1 C Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub

U12 (2006)D 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BGIF 3 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Hero A A Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub
Hold B B Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub
Lunderskov 2 C Lunderskov Boldklub
Lunderskov 1 B Lunderskov Boldklub
Brande IF C Brande IF Logo Brande IF
Ammitsbøl SG&I 2 B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl SG&I 1 B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Rødekro IF B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
SUB Sønderborg SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg

U13 (2005)D 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Egtved If B Egtved IF
Egtved IF C Egtved IF
notmark C Notmark SU
HSUF C Hammelev SUF
Jelling 1
Jelling 2
LA Mini Stars C Lysabild SG Logo Lysabild SG
#no name C Bogense G & IF
Ind over til en nikker C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
B1903 C B1903 Logo B1903
GVI 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening

U14 (2004)D 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Lunderskov 2 C Lunderskov boldklub
Lunderskov 1 B Lunderskov boldklub
BNS Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
HSUF C Hammelev SUF
SGI/SSK 2 C SGI/SSK
SGI/SSK 1 A SGI/SSK
U14 drengene B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
Forever A Kolding IF Logo Kolding IF
Haslev A A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
HFK A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub

U15 (2003)D 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gråsten Boldklub C Gråsten Boldklub
HornbækSF A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
EIF/NSG 1 A Ejstrupholm IF Logo Ejstrupholm IF
EIF/NSG 2 C Ejstrupholm IF Logo Ejstrupholm IF
Ammitsbøl/Egtved 2 B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl/Egtved 1 B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
MFI Drengene A MFI
Otterup U15 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
BNS C Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
LA Stars C Lysabild SG Logo Lysabild SG
Ramløse C Ramløse IF

U17 (2001)D 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Drengerøv Tåsinge Forenede Boldklubber
BBB B
Gladsaxe Hero C Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub

U11 (2007)P 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
KB Kolding A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Hammelev SUF B Hammelev

U12 (2006)P 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
IF's tøser C if 92 esbjerg
VB A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Nbsif A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Bbl pigerne A Give fremad
Hammelv SUF C Hammelev
Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
#Stolpe ud B Bogense G & IF

U13 (2005)P 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
U13 pigerne B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
VB B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Lunderskov Boldklub C Lunderskov Boldklub
Team Sporti Tøserne C Tarp Boldklub
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
IF92 C Esbjerg IF 92
Ammitsbøl SG&I 1 C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Hammelev piger C Hammelev SUF
Ammitsbøl SG&I 2 C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold

U15 (2003)P-8 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Jelling FS C Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
KBK Pigerne B KBK Hillerød
BNS C Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
JyllingeFC powergirls B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
JyllingeFC dreamgirls B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
EGB Ejby ik
Dybbøl C Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Egtved IF C Egtved IF
U15 piger Lunderskov Boldklub
Ammitsbøl SG&I C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Girls in Black B Bogense G & IF

U15 (2003)P-11 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vorbasse-Hejnsvig C Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening
Jelling FS B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Hammelev C Hammelev SUF
Kolding Boldklub 1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub

U16 (2002)P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U16 (2002)P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U18 (2000)P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U18 (2000)P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Lunderskov Boldklub
Place
Lunderskov Boldklub
Address
Reinholdts bakke 49
Postalcode
6640
City
Lunderskov
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview