Silkeborg Mesterskabet 2017

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 Piger Mixed 5 325 5 0
U13 Piger Mixed 8 375 2 0
U5 Piger/Drenge sønd Mixed 3 275 0 0
U5 Piger/Drenge lørd Mixed 3 275 5 0
U6 Piger/Drenge sønd Mixed 3 275 3 0
U6 Piger/Drenge lørd Mixed 3 275 27 0
U8 Drenge søndag Mixed 5 325 7 0
U8 Drenge lørdag Mixed 5 325 26 0
U9 Drenge B Mixed 5 325 23 0
U9 Drenge A Mixed 5 325 16 1
U10 Drenge B Mixed 5 325 25 0
U10 Drenge A Mixed 5 325 12 0
U11 Drenge B Mixed 8 375 8 0
U11 Drenge A Mixed 8 375 10 0
U12 Drenge B Mixed 8 375 19 0
U12 Drenge A Mixed 8 375 11 0
U13 Drenge B Mixed 8 375 7 0
U13 Drenge A Mixed 8 375 3 0
U7 Piger søndag Mixed 3 275 1 0
U7 Piger lørdag Mixed 3 275 0 0
U8 Piger søndag Mixed 5 325 0 0
U8 Piger lørdag Mixed 5 325 5 0
U10 Piger Mixed 5 325 16 0
U11 Piger Mixed 8 375 15 0
U12 Piger Mixed 8 375 9 0
U7 Drenge søndag Mixed 3 275 11 0
U7 Drenge lørdag Mixed 3 275 22 0

Signetud teams

U9 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ry SK A Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
Gødvad GIF B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
ØBG, Balle B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Gl. Rye IF B Gl. Rye IF Logo Gl. Rye IF
Fårvang IF B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U5 Piger/Drenge sønd 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U5 Piger/Drenge lørd 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fårvang IF 1 B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
ØBG Buskelund 2 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 1 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Fårvang IF 2 B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Sejs/Svejbæk IF C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF

U6 Piger/Drenge sønd 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 Piger/Drenge lørd 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AGF U6 Århus GF Logo Århus GF
HA85 2 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 1 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Sorring Toustrup IF 2 B Sorring Toustrup Idræts Forening
Sorring Toustrup IF 1 B Sorring Toustrup Idræts Forening
ØBG Silkeborg B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Ikast KFUM 1 A
Galten fS 1 C Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Gl. Rye IF 2 B Gl. Rye IF Logo Gl. Rye IF
Gl. Rye IF 1 B Gl. Rye IF Logo Gl. Rye IF
Ikast KFUM 3 B
Sejs/Svejbæk IF 4 C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 3 Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 2 C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 1 C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
ØBG Buskelund B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Ikast KFUM 2 B
Ans IF 3 C Ans IF Logo Ans IF
Galten fS 2 C Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Ans IF 2 C Ans IF Logo Ans IF
Ans IF 1 C Ans IF Logo Ans IF
Ry Ry fodbold Logo Ry fodbold
Kjellerup IF 2 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Kjellerup IF 1 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Fårvang IF B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening

U8 Drenge søndag 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
IF Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Hornsyld IF B Hornsyld IF Logo Hornsyld IF
Herning Fremad C Herning Fremad Logo Herning Fremad
Helsted Fremad IF 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 1 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U8 Drenge lørdag 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ØBG Buskelund B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Ikast FS 3 B Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast FS 2 A Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast FS 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
Sorring/Toustrup IF B Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
ØBG Buskelund (U7) B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Viborg FF C Viborg FF Logo Viborg FF
Sejs/Svejbæk IF 5 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Grauballe UGF B Grauballe UGF Logo Grauballe UGF
Kjellerup IF 2 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
HA85 1 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Mariehøj IF B Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
HA85 3 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
ØBG Balle B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
ØBG Balle B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Fårvang IF B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Ry fodbold A Ry fodbold Logo Ry fodbold
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Sejs/Svejbæk IF 2 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 1 A Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Kjellerup IF 1 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Ans IF B Ans IF Logo Ans IF
Them GF1 A Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Them GF2 B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896

U9 Drenge B 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
GFG Voel B Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
ØBG Balle B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Aarhus Fremad 1 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Bryrup IF B Bryrup Idrætsforening Logo Bryrup Idrætsforening
Aarhus Fremad 2 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
AGF B Århus GF Logo Århus GF
ØBG Buskelund 2 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Fårvang IF C Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Hadsten SK B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
AIA Tranbjerg B IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
Ans IF 2 B Ans IF Logo Ans IF
Sorring/Toustrup IF C Sorring-Toustrup Idrætsforenin
Gjern IF B Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
Virklund B B Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
Ans IF 1 B Ans IF Logo Ans IF
HA85 - 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Them GF B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
IF Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lystrup IF 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Bjerringbro IF B Bjerringbro IF Logo Bjerringbro IF

U9 Drenge A 15 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
GFG Voel A Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
Viborg Sdrm. IK A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Give Fremad A Give Fremad Logo Give Fremad
AGF A Århus GF Logo Århus GF
ØBG Buskelund 1 A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Silkeborg IF A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Hadsten SK A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Løgstrup G&IF A Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
HA85 - 1 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Dronningborg B A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Ry Fodbold A Ry fodbold Logo Ry fodbold
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Ravnsbjerg if A Ravnsbjerg IF Logo Ravnsbjerg IF
Kjellerup IF B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Herning KFUM A Herning KFUM Logo Herning KFUM

U10 Drenge B 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nr. Snede GF B Nørre Snede Gymnastikforening Logo Nørre Snede Gymnastikforening
HA85.2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Sejs/Svejbæk IF 1 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 2 C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Mariehøj 1 C Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Videbæk IF B Videbæk Idrætsforening Logo Videbæk Idrætsforening
Sorring Toustrup IF 2 B Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
Sorring Toustrup IF 1 C Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
Gødvad GIF 1 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 C Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
VSK Aarhus B VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
ØBG Balle B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Sejs/Svejbæk IF 3 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
VSK Aarhus 2 B Vejlby IK Logo Vejlby IK
Herning Fremad B Herning Fremad Logo Herning Fremad
Gjern/Fårvang 2 B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Gjern/Fårvang 1 B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Brabrand if 2 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Ans IF 1 B Ans IF Logo Ans IF
ØBG Buskelund C ØBG Buskelund

U10 Drenge A 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Silkeborg IF 4 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
HA85.1 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Mariehøj 2 A Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Silkeborg IF 1 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Silkeborg IF 2 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Silkeborg IF 3 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Spjald IF A Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Hedensted IF A Hedensted IF Logo Hedensted IF
ØBG Buskelund A ØBG Buskelund

U11 Drenge B 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Mariehøj IF B Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Bredballe IF B
ØBG Silkeborg B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
IF Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Kjellerup IF B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Silkeborg KFUM 3 C Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
Silkeborg KFUM 2 Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM

U11 Drenge A 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Silkeborg IF 3 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Silkeborg IF 1 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Silkeborg IF 2 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Vinding SF A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Middelfart BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
AaB A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
VSK Aarhus A VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Horsens fS A Horsens FS Logo Horsens FS
Silkeborg KFUM 1 A Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM

U12 Drenge B 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brabrand IF B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Kolt/Hasselager IF B Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lisbjerg FC B Lisbjerg FC Logo Lisbjerg FC
Horn-Fårvang IF C Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
ØBG Silkeborg 2 ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Silkeborg IF B Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Virklund Boldklub B Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
Vejle Boldklub 2 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Kristrup B B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Snejbjerg SGI B Snejbjerg SG&I Logo Snejbjerg SG&I
Ans IF B Ans IF Logo Ans IF
Løgstrup G&IF B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng B B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Stautrup IF B Stautrup IF Logo Stautrup IF
VSK Aarhus 2 VSK Aarhus Logo VSK Aarhus

U12 Drenge A 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brabrand IF A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Ikast fs A Ikast FS Logo Ikast FS
VSK Aarhus A VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Silkeborg IF A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
ØBG Silkeborg A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Vejle Boldklub 1 A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Hammerum IF A Hammerum Idrætsforening Logo Hammerum Idrætsforening
Vinding SF A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng

U13 Drenge B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sorring/Voel B Sorring Toustrup Idrætsforening
FC Silkeborg 2 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Bjerringbro IF B Bjerringbro IF Logo Bjerringbro IF
Viborg Sdrm. IK B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Fårvang 2 B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening

U13 Drenge A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fårvang 1 A Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
FC Silkeborg 1 A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Hammel GF A Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening

U7 Piger søndag 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 Piger lørdag 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger søndag 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger lørdag 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
Gødvad GIF A Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
HA 85 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA 85 1 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Them GF B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896

U10 Piger 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gjessø UF B Gjessø UF
Virklund B A Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
Ikast KFUM A Ikast KFUM Fodbold Logo Ikast KFUM Fodbold
Skødstrup SF A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Vorup FB B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Team Viborg B Team Viborg Logo Team Viborg
Sorring/Toustrup IF 1 B Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
Mariehøj IF B Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Ans-pigerne B Ans IF Logo Ans IF
Bjerringbro IF B Bjerringbro IF Logo Bjerringbro IF
Gødvad GIF A Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
ØBG Buskelund 1 C ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Hammel GF B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Sorring/Toustrup IF 2 B Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF

U11 Piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HA85 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Gjern IF B Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
Tjørring IF A Tjørring IF Logo Tjørring IF
ASA Aarhus B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
Ry Fodbold A Ry fodbold Logo Ry fodbold
Sejs/Svejbæk IF A Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Gødvad U10-piger B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Skægkær IF Centrum B Skægkær IF Centrum

U12 Piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Foulum IF B Foulum IF
Gødvad GIF B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Kjellerup IF B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
ØBG Silkeborg B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
HA85 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Ry Fodbold A Ry fodbold Logo Ry fodbold
BMI B Beder-Malling Idrætsforening Logo Beder-Malling Idrætsforening
Sejs/Svejbæk IF B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF

U7 Drenge søndag 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KLG (Lind/Kollund) 2 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Horsens fS B Horsens FS Logo Horsens FS
Ikast KFUM B Ikast KFUM Fodbold Logo Ikast KFUM Fodbold
Them 4 B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Them 3 B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Ans IF Ans IF Logo Ans IF
Ans IF Ans IF Logo Ans IF
Them 2 B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Them 1 B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
KLG (Lind/Kollund) 1 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold

U7 Drenge lørdag 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Højslev Station IF B Højslev Station IF
Alliancen IF (U6) C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Fårvang IF B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
AGF U7 Århus GF Logo Århus GF
Sejs/Svejbæk IF 2 C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Fårvang IF 2 B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Sejs/Svejbæk IF 1 C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Mariehøj IF 3 Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Mariehøj IF 2 Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Mariehøj IF 1 Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Ikast FS 2 B Ikast FS Logo Ikast FS
Kjellerup IF 2 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Kjellerup IF 1 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Silkeborg KFUM 2 C Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
Silkeborg KFUM 1 B Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
Ikast FS 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
Gødvad GIF 3 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Gødvad GIF 1 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
GFG Voel B GFG Voel

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
3. - June 4 2017

Organisation
Horn-Fårvang Idrætsforening
Place
Fårvang Stadion
Address
Thorsøvej 17
Postalcode
8882
City
Fårvang
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview