Sanderum Cup B/C stævne

 Alle aldre spiller i 2 timer og 30 minutter. 

Der er lige mange kampe til alle hold, og matchning er i fokus. Efter de indledende puljer deles alle hold op i nye puljer, med udgangspunkt i resultaterne fra første runde.

Når puljerne er færdigspillet, vil der være præmieoverrækkelse og frugt til alle hold.

Vi spiller i følgende tidsrum;

Lørdag 2. december

0800-1030 U8

1030-1300 U5/U6/U7

1300-1530 U9

1530-1800 U10

Søndag 3. december

0800-1030 U11

1030-1300 U12

1300-1530 U13

1530-1800 U10/U11 og U12/13 piger

Velmødt

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U5-6-7 mix Mixed 5 100 16 0
U8 drenge Mixed 7 220 10 0
U9 drenge Mixed 7 220 12 0
U10 drenge Mixed 6 220 11 0
U11 drenge Mixed 6 220 22 0
U12 drenge Mixed 6 220 26 0
U13 drenge Mixed 6 220 18 0
U10/11 piger Mixed 6 220 14 0
U12/13 piger Mixed 6 220 6 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U5-6-7 mix 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Erritsø u7 3 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø u7 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø u7 1 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø u6 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalum 1 U7 B Dalum 1 U7
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum U6 2 B Sanderum U6 2
Sanderum U6 1 B Sanderum U6 1
Næsby 2 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 1 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Sanderum 2 C Sanderum U7 2
Sanderum 1 B Sanderum U7 1
Dalum 2 U7 B Dalum 2 U7

U8 drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BBB B
Næsby C
OB C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Nr. Lyndelse B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum 2
Sanderum 1 B Sanderum 1

U9 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
OB 3 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Rolfsted IF B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
OB 1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Otterup Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Søhus Stige BK C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U10 drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Søhus Stige Boldklub B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Langeskov 1 B Langeskov IF Logo Langeskov IF
BBB2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Langeskov 2 C Langeskov IF Logo Langeskov IF
B1909 2 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Vojens BI B Vojens B&IK Logo Vojens B&IK
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 4 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U11 drenge 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Erritsø GIF C C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF B B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Skeby GF 2 C Skeby GF
Skeby GF 1 C Skeby GF
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF
Silkeborg IF B
Silkeborg IF 2 B
BBB 1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum Sort C Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Rød B Dalum IF Logo Dalum IF
Højby C Højby S&G Logo Højby S&G
Højby 2 B Højby S&G Logo Højby S&G
OKS blå C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Rød B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 4 B Sanderum 4
Sanderum 3 B Sanderum 3
Sanderum 1 B Sanderum 1
Sanderum 2 B Sanderum 2
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U12 drenge 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse Drengene 2 C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
SKR17 2 B KRFK/Skeby GF
SKR17 1 B KRFK/Skeby GF
SFB B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Fjordager 2 C Fjordager IF Logo Fjordager IF
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF
Silkeborg IF B Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
B.67 Odense B B.67 Logo B.67
Nr. Lyndelse Drengene C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
TPI - 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
tpi-2 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
tpi-1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Erritsø C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø b B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
DLO Rengøringsservice B Team DLO-Rengøring
Håndværkerne B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Erritsø C1 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø b1 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Legenderne 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Legenderne B Dalum IF Logo Dalum IF
Fjordager 1 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
SFB 3 C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SFB 2 C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber

U13 drenge 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
THE BULLDOGS C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
SKR17 B KRFK/Skeby GF
EGB B Ejby IK
BK.Syd 2 C BK. Sydlangeland
Bk.Syd1 B BK. Sydlangeland
OB & ik Stribet C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Sanderum 1 B Sanderum 1
Sanderum 2 B Sanderum 2
Sanderum 3 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Vamdrup IF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
The Kings B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
The hotdogs C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U10/11 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skeby GF C Skeby GF
VSF-2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Søhus Stige 2 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige 1 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
VSF-1 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Sanderum B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
VSF-3 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Egebjerg Fodbold Y C Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
Egebjerg Fodbold X C Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
Årslev C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Otterup B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Egebjerg Fodbold Y C Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold

U12/13 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sanderum B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Tarup/Paarup IF (4) C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tarup/Paarup IF (3) B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
KRFK KRFK

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Sanderum Boldklub
Place
FKS-Hallen
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview