Bramdrupdam Cup 2017

Så byder Bramdrupdam GIF endnu engang velkommen til indendørs fodbold i Bramdrupdam Hallerne. År efter år oplever vi udsolgte rækker, så skynd jer at melde til. Bemærk venligst følgende : U8 spiller med målmand. Der må max benyttes 2 udskiftere, uanset række og niveau. I U6 har vi plads til 10 hold. I U7 har vi plads til 20 hold. I alle andre drengerækker, er der plads til 10 hold pr niveau. I pigerækkerne, er der plads til 8 hold i hvert niveau. I tilfælde af, at der er rækker / niveauer der ikke er udsolgt, kan der åbnes op for yderligere hold i andre rækker / niveauer - benyt derfor gerne muligheden for venteliste, hvis jeres række skulle være fyldt op. Ligeledes forbeholder vi os muligheden for, at slå rækker sammen ved for få tilmeldinger. Vi glæder os til at se jer i Bramdrupdam
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 Drenge A Mixed 6 450 12. November 12 0
U9 Piger B&C Mixed 6 450 18. November 7 0
U9 Drenge A Mixed 6 450 11. November 12 0
U8 MIX B Mixed 7 450 11. November 12 0
U8 MIX A Mixed 7 450 11. November 6 0
U7 Mixed 5 350 11. November 32 0
U13 Piger A&B Mixed 6 450 18. November 3 0
U13 Drenge C Mixed 6 450 19. November 7 0
U13 Drenge B Mixed 6 450 19. November 6 0
U13 Drenge A Mixed 6 450 19. November 5 0
U12 Piger B&C Mixed 6 450 18. November 19 0
U12 Piger A&B Mixed 6 450 18. November 12 0
U12 Drenge B Mixed 6 450 19. November 16 0
U12 Drenge A Mixed 6 450 19. November 1 0
U11 Piger A&B Mixed 6 450 18. November 1 0
U11 Drenge C Mixed 6 450 12. November 12 0
U11 Drenge B Mixed 6 450 12. November 13 0
U10 Piger B&C Mixed 6 450 18. November 10 0
U10 Piger A&B Mixed 6 450 18. November 5 0
U10 Drenge B Mixed 6 450 12. November 17 0
Oldboys - Herrer Mixed 6 400 10. November 10 0
Senior - Herrer Mixed 6 400 10. November 7 0
U13 Piger B&C Mixed 6 450 18. November 9 0
U12 Drenge C Mixed 6 450 19. November 12 0
U11 Piger B&C Mixed 6 450 18. November 8 0
U11 Drenge A Mixed 6 450 12. November 7 0
U10 Drenge C Mixed 6 450 12. November 14 0
U9 Piger A&B Mixed 6 450 18. November 4 0
U9 Drenge C Mixed 6 450 11. November 13 0
U9 Drenge B Mixed 6 450 11. November 19 0
U8 MIX C Mixed 7 450 11. November 9 0
U6 Mixed 5 350 11. November 8 0
Oldgirls - Kvinder Mixed 6 400 10. November 7 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0
Senior - Kvinder Mixed 6 400 10. November 11 0

Signetud teams

U10 Drenge A 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November

Teamname LVL Logo Club
Seest 3 A Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
EGIF 1 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Lunderskov A Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Team Nykredit A
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
BGIF A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De seje drenge A Billund IF Logo Billund IF
FC Horsens 3 A FC Horsens Logo FC Horsens

U9 Piger B&C 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18. November

Teamname LVL Logo Club
VB Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Løjt piger C Løjt IF Logo Løjt IF
BGIF 1 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Seest B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub

U9 Drenge A 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. November

Teamname LVL Logo Club
Kolding B 1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Erritsø GIF 2 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
LokalBolig Vejle A
efb 2 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
efb 1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
BGIF A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
F.C. Powerhosting A
Vamdrup IF A Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Bredballe IF - A A Bredballe IF Logo Bredballe IF

U8 MIX B 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. November

Teamname LVL Logo Club
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Vonsild FK B Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
HFK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Højgaard Installation B
Skibet IF B Skibet IF Logo Skibet IF
KIF B Kolding IF Logo Kolding IF
HFK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
BGIF 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Askov malt B Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening

U8 MIX A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. November

Teamname LVL Logo Club
Kolding Boldklub A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
FC 2 A FC Horsens Logo FC Horsens
FC1 A FC Horsens Logo FC Horsens
Dalby GF A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Nbsif A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Sanderum Boldklub 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U7 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. November

Teamname LVL Logo Club
Seest 2 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest 1 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Harte B Harte G&IF Logo Harte G&IF
NBSIF 2 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 1 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Erritsø GIF 1 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Varde if 3 Varde IF Logo Varde IF
BGIF 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Vonsild FK 1 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Bjert 3 Bjert IF Logo Bjert IF
Bjert 2 Bjert IF Logo Bjert IF
Bjert 1 B Bjert IF Logo Bjert IF
Seest 3 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Ødis IF U7 C Ødis IF
Lunderskov Boldklub 1 C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Dalby GF 3 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Harte 2 B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Vonsild FK 2 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Varde if 2 Varde IF Logo Varde IF
Varde if 1 Varde IF Logo Varde IF

U13 Piger A&B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18. November

Teamname LVL Logo Club
Team Poulsen A

U13 Drenge C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
SSIF C Smidstrup-Skærup Idrætsforening Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening
De Seje Hedenstedgutter C
FC Kolding Nord C2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord C1 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Vejle FC C Vejle Fodbold Club Logo Vejle Fodbold Club

U13 Drenge B 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
TP-Montage B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
FC Kolding Nord B4 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord B3 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord B2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord B1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
pixum B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber

U13 Drenge A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
FC Kolding Nord A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
KARSBERG rekruttering og headhunting A Kolding IF Logo Kolding IF

U12 Piger B&C 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18. November

Teamname LVL Logo Club
KB-U11 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Skibet seje sild B Skibet IF Logo Skibet IF
SMH Rideudstyr Vejle B
Fc Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
Sønderborg Fremad 2 B Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
Skibets Seje Sild Hvid B Skibet IF Logo Skibet IF
FC Kolding Nord 3 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
LB Krigerne B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Dalby GF 3 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U12 Piger A&B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18. November

Teamname LVL Logo Club
FJ Pigerne A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Fc Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
Hørup UI B Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Sønderborg Fremad 1 A Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
Skibets Seje Sild Rød A Skibet IF Logo Skibet IF
FC Kolding Nord 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalum Pigerne A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalby GF A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U12 Drenge B 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
Hatting-Torsted 3 Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Team Linde+Larsen B
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
HFK piger B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
BGIF 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 3 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Spangsbjerg IF 1 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
KeyMate B
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibet B Skibet IF Logo Skibet IF
Vonsild FK B Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Hatting-Torsted 2 Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 1 Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U12 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger A&B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18. November

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge C 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November

Teamname LVL Logo Club
Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
XpressBudet.dk C Hedensted IF Logo Hedensted IF
FC kolding Nord C kolding nord
lunderskov C lunderskovboldklub
Ødis IF U11 C Ødis IF
Munkevænget FI C Munkevænget FI
NORDEA C Skibet IF Logo Skibet IF
NBSIF C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Vejle FC C Vejle Fodbold Club Logo Vejle Fodbold Club

U11 Drenge B 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November

Teamname LVL Logo Club
FC Skillz B
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
FC kolding nord orange B kolding nord
Jamen - er det ikke Futsall? B
NBK/AIF 2 B Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
CMA BYG B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
HFK Rød B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK Grøn B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Team Restudy B
FC kolding Nord sort B
Dansk Entreprenørservice & Bjarne Malers drenge B

U10 Piger B&C 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18. November

Teamname LVL Logo Club
Harte U10 B Harte G&IF Logo Harte G&IF
MG&BK B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dalby 3 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Lunderskov 1 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Skibets Seje Sild B Skibet IF Logo Skibet IF
Lunderskov 2 C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Egen UI C Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
BPI C BPI

U10 Piger A&B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18. November

Teamname LVL Logo Club
Dalby 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
BGIF Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
VB 1 A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Kolding Boldklub A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Nbsif A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U10 Drenge B 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November

Teamname LVL Logo Club
Harte 1 B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Vejle Boldklub B2 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Vejle Boldklub B1 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Jelling FS B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
NBSIF 2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Vamdrup if 1 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Seest 2 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest 1 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Lunderskov 1 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
NBSIF B B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

Oldboys - Herrer 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. November

Teamname LVL Logo Club
AV Vejle 2 B
AV Vejle 1 B
DM Greenkeeping B
BGIF All Stars C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF Old Stars C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De talentløse
Kåæfuém II B Kolding KFUM Logo Kolding KFUM
“Alkoholdet” C
BarmaveLogen C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

Senior - Herrer 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. November

Teamname LVL Logo Club
Fugls stjerner B Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
FC International B
Las cervezas B Daugård Idrætsforening Logo Daugård Idrætsforening
KARSBERG rekruttering og headhunting B

U13 Piger B&C 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18. November

Teamname LVL Logo Club
kolding nord sort C
Kolding nord lime C
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
FC Kolding Nord 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Munkevængets FI C Munkevængets FI
HFK B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
FC Horsens superstars B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens - Winners. FC Horsens Logo FC Horsens

U12 Drenge C 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. November

Teamname LVL Logo Club
Team Gudenå C Øster Nykirke Idrætsforening Logo Øster Nykirke Idrætsforening
BGIF6 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
cif 2 C Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
Cif 1 C Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
DalbyGF 1 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
BGIF 5 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 4 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Løjt IF Løjt IF Logo Løjt IF
Sille & Silas Børnetøj C Hedensted IF Logo Hedensted IF
NBSIF 3 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
BPI C BPI

U11 Piger B&C 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18. November

Teamname LVL Logo Club
Vamdrups piger B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Harte U11 B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Sønderborg Fremad C Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
Grindsted GIF C Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Grindsted GIF 2 C Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF
FC Kolding Nord B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U11 Drenge A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November

Teamname LVL Logo Club
FC kolding Nord sort A kolding nord
NBK/AIF A Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Palles Bageri A Skibet IF Logo Skibet IF
NBSIF 1 A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Næsby BK A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U10 Drenge C 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12. November

Teamname LVL Logo Club
Harte 2 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
EGIF 1 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Vejle Boldklub C1 C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
BPI 1 C BPI
Jelling FS B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
BPI II C BPI
Fredericia FF C Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
FC Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
BGIF C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Vamdrup if 2 C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
NBSIF C C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U9 Piger A&B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
VB 1 A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Nbsif A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U9 Drenge C 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. November

Teamname LVL Logo Club
Bredballe IF - C2 C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Dalby GF 1 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Erritsø GIF 1 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
BGIF RØD C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF GUL C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Ammitsbøl U9 C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Erritsø GIF 4 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Egebjerg U9 Drenge C Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Bredballe IF - C1 C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Kolding B 4 Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kolding B 3 C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U9 Drenge B 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. November

Teamname LVL Logo Club
Kolding B 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Seest B 1 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest B 2 Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Vonsild FK Sort B Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK Orange C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Wild Boys B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
AVGIF B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Erritsø GIF 3 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
DBU Fodboldskole Lindved B Lindved Gymnastikforening Logo Lindved Gymnastikforening
KIF B Kolding IF Logo Kolding IF
efb 3 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Bredballe IF - B B Bredballe IF Logo Bredballe IF
NBSIF U9 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U8 MIX C 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. November

Teamname LVL Logo Club
Tørring/Ølholm C Tørring IF Logo Tørring IF
FC 3 C FC Horsens Logo FC Horsens
VB Piger C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Harte if C Harte G&IF Logo Harte G&IF
Vejen SF Vejen SF Logo Vejen SF
Dalby Piger 1 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby Piger 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
BGIF 3 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U6 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. November

Teamname LVL Logo Club
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
BGIF 1 piger C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 piger C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Seest Boldklub Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
BGIF u6 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Ammitsbøls dream team C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Pyramide Drengene C FC Horsens Logo FC Horsens

Oldgirls - Kvinder 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. November

Teamname LVL Logo Club
Legenderne C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
BGIF 1 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Øster Starup Vester Nebel Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Oldgirls United B
Bjert Oldgirls Bjert Oldgirls

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Senior - Kvinder 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. November

Teamname LVL Logo Club
SIF Jep jep Skodborg Idrætsforening Logo Skodborg Idrætsforening
Lillemor på banen B Brande IF Logo Brande IF
Kortklubben A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
10. - November 19 2017

Organisation
Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Place
Bramdrupdam sports- og møde center
Address
Bramdrupskovvej 110
Postalcode
6000
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview