Regstrup ny auto cup 2017

Kom til bredde stævne i Jernløse og Undløse, hvor der er plads til alle. Jernløse boldklub har igen i år fornøjelsen af, at indbyde til indestævne. På grund af stor tilslutning tidligere, har vi valgt at afholde det I 2 haller. Stævnet er for hold på B/C niveau. Dette bedes venligst respekteret! • Alle hold garanteres min. 4 kampe • Der uddeles scoringspræmier • Der spilles efter SBU's regler for indefodbold • Max. antal spiller jf. DBU sjællands regler for indendørs fodbold • Der er medaljer til alle op til U12, i ældre årgange er der præmier til nummer 1.2.3. • Slutspil fra U10 og opefter • De ældste rækker vil der så vidt muligt, være sort dommer på. • Tilmeldingsgebyr bedes betalt hurtigst muligt efter tilmelding og senest 12 november på konto 2281-8977467293 • Program udkommer senest 19 november 2017 Vi glæder os til at se jer
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 halv bane Mixed 7 300 Lørdag formiddag 0 0
U7 halv bane Mixed 7 300 Lørdag formiddag 5 0
U8 Mixed 8 350 Lørdag formiddag 7 0
U9 Mixed 8 400 Søndag formiddag 0 0
U10 Mixed 7 400 Søndag formiddag 4 0
U10 pige Mixed 7 400 Lørdag formiddag 1 0
U11 Mixed 7 400 Søndag eftermiddag 8 1
U12 Mixed 7 400 Lørdag eftermiddag 9 1
U12 pige Mixed 7 400 Lørdag formiddag 10 0
U13 Mixed 7 400 Søndag eftermiddag 12 1
U14 Mixed 7 400 Lørdag eftermiddag 8 0
U15 Mixed 7 400 Søndag eftermiddag 4 0
U16 Mixed 7 400 Lørdag aften 7 0
U17 Mixed 7 400 Søndag aften 7 0
U8 pige Mixed 8 350 Lørdag formiddag 0 0

Signetud teams

U6 halv bane 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U7 halv bane 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Undløse BK C Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
Hørve IF C Hørve IF Logo Hørve IF
Tuse IF C Tuse IF Logo Tuse IF
Banditterne C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber

U8 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Jernløse Boldklub 2 Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse Boldklub C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
BS72 B Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Nif B Næstved IF Logo Næstved IF
Gundsølille C Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre

U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U10 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Undløse BK B Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
Jernløse 1 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
FK Sydsjælland 05 B FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05

U10 pige 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Jernløse C Jernløse

U11 7 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Ringsted Pink B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted blå B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted hvid B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Holbæk 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Undløse BK C Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
Undløse BK C Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
Holbæk B B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U12 7 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Vipperød BK B Vipperød BK Logo Vipperød BK
JMA2006 C Jyderup Boldklub Logo Jyderup Boldklub
Jernløse 2 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 1 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 3 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Holbæk B&I C2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U12 pige 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Bjergby IF C Bjergby IF Logo Bjergby IF
Bjergby if 2 B Bjergby IF Logo Bjergby IF
Guldpigerne B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Dragør BK 2 C Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør BK 1 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
T.O.F B Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Jernløse 3 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 1 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub

U13 11 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk Sportsakademi B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
J.A AUTO B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Tuse1 B Tuse IF Logo Tuse IF
Vstgn B
Vestegnen B
Suså IF C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Suså IF C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
U13 B Slagelse FH Logo Slagelse FH
Dan's Drenge C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Morten's Drenge C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Team Tuse B Tuse IF Logo Tuse IF

U14 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
TEAM V. C
KGB B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
RB 1906 Hvid B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Sort B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Undløse bk B Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
Jernløse bk B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Tinas Malerservice
Gutterne B

U15 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Næver forever B Næstved IF Logo Næstved IF
Undløse bk B Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
Jernløse B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Team Næver B

U16 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
3 kampe og i bad B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Jernløse bk 1 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse bk 2 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse bk 3 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse bk 4 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Roskilde Racing Center
Listorps IF B Listorps IF

U17 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag aften

Teamname LVL Logo Club
Jernløse 1 Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Alkoholdet C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub

U8 pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
25. - November 26 2017

Organisation
Jernløse Boldklub
Place
Jernløse hallen
Address
Gl skovvel 150
Postalcode
4420
City
Regstrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Regstrup ny auto cup 2017 map

Tournament overview