TPI REMA1000 CUP 2018

KOM TIL ODENSE d. 12-14 plus 19-21 januar 2018.
Vær med i en af Danmarks største klub arrangementer.
Stævnet med de mange stolte traditioner.

PS: Der er stadigvæk mange række med åbne pladser.
Men er rækken lukket så kommer I på venteliste og vil få pladsen tilbudt hvis muligheden opstår
.

De sidste 4 år har mere end 400 hold fra hele landet deltaget
2016 var rekord år med 460 hold

HUSK NU!! at angive alle kontakt oplysninger ved tilmelding 

I rækkerne U8 drenge + drenge/piger U9-U15 går alle hold videre til A+B gruppe/slut-spil hvis nok tilmeldt!!
Vi starter med kvalifikations puljer, så angiv niveau.
Vi tager selvfølgelig hensyn til indplacering af hold med stor afstand til Odense
.
Alle kan i A+B gruppe/slut-spillet SELV afgøre deres skæbne

Facts:
• FYNS største åbne stævne
• Flotte præmier til alle finale hold.
• Der spilles i 2 sammenhængene haller

• Stævnet afvikles over 2 weekender.
• Alle årgange færdig spilles samme dag.
• Spilledato og ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange.
• Mulighed for overnatning og bespisning
Medaljer til alle i årgangene U5,U6,U7,U8 og U9
INGEN spilledato'er konflikter med DBU-Fyn stævner!! - så tilmeld jer
• Der spilles efter egne regler, bl.a. må der max bruges en kvartals/dispensationsspiller pr. hold

Overnatning og bespisning:

Der er gode muligheder for overnatning og bespisning.
Så lav en fodbold tur ud af det og kom og besøg os.
Vi har en super kunstoft bane iforbindelse med anlægget som må benyttes til træning og kampe.

Inden længe kommer der mere info på vores hjemmeside:
• Stævne regler
• Muligheder for overnatning og bespisning
• Afviklingsplan for alle årgange med spilledato og ca. tidspunkt
• Se resultater og billeder fra tidligere år
På vores hjemmeside ligger også en skabelon/beskrivelse af A-B gruppe/slut-spillet.

Kontakt:
Uffe Strunk - 60672245 – TPICUP18@gmail.com 

Prisen pr. hold er 325 kr.
3 mands cup kun 200 kr. pr. hold (slik og medaljer til alle)
Kontonr.:3578-0016884251
Mobilpay via 60672245  

HUSK nu at angive klub og årgang eller id nr. ved elektronisk betaling.
Mulighed for at betale ved ankomst (Kontant, Dankort og MobilPay)

VÆR DOG OPMÆRKSOM PÅ AT U17 & U19 DRENGE
SKAL BETALE SENEST 1/1-2018 ELLER
 VED TILMEDLING!

Dette er for at undgå hold som bare udebliver til STOR gene for både os og de andre hold. Det er et KRAV at der er angivet et telefon nummer som benyttes

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U12 piger Mixed 6 325 Lør. d. 13 kl. 12-16 18 0
U11 piger Mixed 6 325 Lør. d. 13 kl. 11-15 13 0
U10 piger Mixed 6 325 Lør. d. 13 kl. 10-14 18 2
U9 piger (5 mands) Mixed 7 325 Lør. d. 13 kl. 09-13 8 2
U9 drenge (5 mands) Mixed 7 325 Søn d. 21 kl. 13-18 50 0
U15 drenge Mixed 6 325 Lør. d. 13 kl. 15-23 28 2
U15 piger Mixed 6 325 Fre d. 19 kl. 20-24 7 0
U14 piger Mixed 6 325 Fre d. 19 kl. 19-23 11 0
U13 piger Mixed 6 325 Fre. d. 19 kl. 18-21 10 0
U10 drenge Mixed 6 325 Lør d. 20 kl. 09-14 47 1
U18 piger Mixed 6 325 Lør d. 20 kl. 19-24 6 0
U16 piger Mixed 6 325 Lør d. 20 kl. 18-22 4 0
U14 drenge Mixed 6 325 Lør. d. 13 kl. 14-21 33 0
U11 drenge Mixed 6 325 Lør. d. 20 kl. 11-16 34 1
U8 piger (3 mands) Mixed 5 200 Søn. d. 21 kl. 11-15 2 0
U7 piger ( 3 mands) Mixed 5 200 Søn. d. 21 kl. 11-15 0 0
U7 drenge (3 mands) Mixed 5 200 Søn. d. 21 kl. 11-15 37 0
U6 drenge (3 mands) Mixed 5 200 Søn. d. 21 kl. 09-13 22 0
U5 drenge (3 mands) Mixed 5 200 Søn. d. 21 kl. 09-13 0 0
U13 drenge Mixed 6 325 Søn. d. 14 kl. 13-19 36 0
U12 drenge Mixed 6 325 Lør d. 20 kl. 14-20 32 0
U8 drenge (5 mands) Mixed 7 325 Søn. d. 14 kl. 09-15 25 0
U19 drenge Mixed 6 325 Fre. d. 12 kl. 20-24 15 0
U17 drenge Mixed 6 325 Fre. d. 12 kl. 18-22 38 0

Signetud teams

U12 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d. 13 kl. 12-16

Teamname LVL Logo Club
TPI Rød A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI Hvid B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Årslev 2 Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Søhus Stige 1 C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige 2 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
BM White B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM Black A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
OKS-pigerne C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Allesø C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Sølvsteen Autoteknik B FC Horsens Logo FC Horsens
Dalum Pigerne A Dalum IF Logo Dalum IF

U11 piger 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d. 13 kl. 11-15

Teamname LVL Logo Club
Vamdrups piger B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Tåsinge A Tåsinge f.b.
Otterup Pigerne B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Fortuna Svendborg B Fortuna Svendborg Logo Fortuna Svendborg
Søhus Stige 1 C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
fjordager if B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Årslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev 1 A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Allesø C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Sanderum C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Skeby GF C Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening

U10 piger 12 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lør. d. 13 kl. 10-14

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF B Dalum IF Logo Dalum IF
OTTERUP 2 A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
TPI tøserne B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
MG&BK C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Marienlyst Gunners C Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Tpi pigerne B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OTTERUP 1 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Søhus Stige C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Marienlyst United B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
EGB B EGB
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U9 piger (5 mands) 6 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lør. d. 13 kl. 09-13

Teamname LVL Logo Club
TPI C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Skt. Klemens Pigerne B Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Vinding SF B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
middelfart C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Næsby 2 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U9 drenge (5 mands) 43 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn d. 21 kl. 13-18

Teamname LVL Logo Club
Fraugde 2 B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 1 Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Allesø 1 B Allesø Fodbold
Dalum Sort B Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Kfum 1 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Morud B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Nyborg 3 C Nyborg
Tved 2 C Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Allesø 2 C Allesø Fodbold
Korup-Ubberud 2 C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Korup-Ubberud 1 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
OB 4 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
SfB A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Nyborg Nyborg
Sanderum 4 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
SUB Sønderborg B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
LokalBolig Vejle 2 A
LokalBolig Vejle 1 A
Dalum Hvid A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Rød A Dalum IF Logo Dalum IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Søhus Stige 2 Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Tved 1 B Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
B 67 B B.67 Logo B.67
Hg 1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Søhus Stige Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Hg 2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Nyborg 2 Nyborg
Kerteminde A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Brenderup IF B Brenderup IF Logo Brenderup IF

U15 drenge 24 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lør. d. 13 kl. 15-23

Teamname LVL Logo Club
Korup 1 B Korup IF Logo Korup IF
Korup 2 Korup IF Logo Korup IF
Korup 3 Korup IF Logo Korup IF
Sukkerdåserne B Horsens FS Logo Horsens FS
OB2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 1 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
VB Nyborg 3 B Nyborg G&IF Logo Nyborg G&IF
VB Nyborg 1 A Nyborg G&IF Logo Nyborg G&IF
VB Nyborg 2 B Nyborg G&IF Logo Nyborg G&IF
Fogeden Kommer A
Hold 4 A
Nr. Lyndelse/Søby FC 2 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse/Søby FC 1 A Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
KR 70 2 B Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
KR 70 B Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
Aarup A Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 7 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Diablos FC A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U15 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre d. 19 kl. 20-24

Teamname LVL Logo Club
Næsby BK A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TOQ Marienlyst 1 A Marienlyst Logo Marienlyst
TOQ Marienlyst 2 A Marienlyst Logo Marienlyst
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby BK 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U14 piger 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre d. 19 kl. 19-23

Teamname LVL Logo Club
BM-piger "hold hvid" Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Årslev A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Årslev Boldklub 2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
BM piger - "hold blå" A Marienlyst Logo Marienlyst
BM-piger "hold rød" Marienlyst Logo Marienlyst
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BechGranit.dk A FC Horsens Logo FC Horsens

U13 piger 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre. d. 19 kl. 18-21

Teamname LVL Logo Club
TPI Rød A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
KRFK B KRFK Logo KRFK
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
F16 B Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Tarup/Paarup IF (4) C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tarup/Paarup IF (3) B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI Hvid C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
BM Red/White B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Sanderum 1 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U10 drenge 40 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 20 kl. 09-14

Teamname LVL Logo Club
HPTI 1 B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Næsby BK 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby BK 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby BK 3 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
HPTI 2 B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
BBB 3 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum IF 4 C Dalum IF Logo Dalum IF
ALLESTED 2 B allested
allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Tommerup B Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
ALLESTED 1 A allested
Korup-Ubberud 1 A Ubberud IF Logo Ubberud IF
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Korup-Ubberud 3 C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Korup-Ubberud 2 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Næsby BK 4 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
fc storebælt B
Brylle C Brylle Boldklub Logo Brylle Boldklub
BM 2 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Fjordager 3 C Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager 2 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager 1 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
B 67 C B.67 Logo B.67
Søhus Stige Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
BM 3 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Otterup 2 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Dalum 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
BBB 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub

U18 piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 20 kl. 19-24

Teamname LVL Logo Club
MG & BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
EGB2 B EGB
Team Odense Q A
EGB1 B EGB

U16 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 20 kl. 18-22

Teamname LVL Logo Club
Single Ladies A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U14 drenge 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d. 13 kl. 14-21

Teamname LVL Logo Club
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
middelfart A mgogbk
middelfart A mgogbk
Blue army A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Blue Birds A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
sanderum 2 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Team JABB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Team Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
KRFK B KRFK Logo KRFK
Filistrøse minoriteter juniors A
Årslev A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Team InCom/netIP A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Skårup 2 Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
Sanderum 3 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Næsby 2 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 4 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
FC Underdogs Privat
Skårup 1 Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
fc Rødderne A
Team PlayStation A
KMD1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KMD2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U11 drenge 28 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lør. d. 20 kl. 11-16

Teamname LVL Logo Club
Munkebo BK B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalby if B Dalby IF Logo Dalby IF
Morud B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
BBB 2 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum IF Rød A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF Sort A Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum Boldklub 3 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Vinding SF 2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Odense KFUM 2 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM 1 B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
TPI 5 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Korup/ubberud B Korup IF Logo Korup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OKS STRIBET B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS BLÅ A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS RØD A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Næsby 3 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Vinding SF 1 A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Oks c C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U8 piger (3 mands) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d. 21 kl. 11-15

Teamname LVL Logo Club
TPI B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI tøserne C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U7 piger ( 3 mands) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d. 21 kl. 11-15

Teamname LVL Logo Club

U7 drenge (3 mands) 33 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d. 21 kl. 11-15

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 4 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 5 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Bogense 2 C Bogense G & IF Logo Bogense G & IF
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Bogense 1 C Bogense G & IF Logo Bogense G & IF
OB 6 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OKS 1 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup Boldklub Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
BBB - hold 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB - hold 2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB - hold 3 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Næsby 1 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
SUB Ullerslev B SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Nr.Lyndelse/Søby Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 7 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
MG&BK2 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dalum 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF

U6 drenge (3 mands) 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d. 21 kl. 09-13

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Fraugde Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
SUB Ullerslev B SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
Kerteminde BK - U5 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OB 1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Middelfart 1 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Middelfart 1 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Allested C Allested U & I Logo Allested U & I
Otterup Boldklub Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Dalum U5 - hold 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum U5 - hold 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum U5 - hold 3 C Dalum IF Logo Dalum IF

U5 drenge (3 mands) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d. 21 kl. 09-13

Teamname LVL Logo Club

U13 drenge 27 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d. 14 kl. 13-19

Teamname LVL Logo Club
The Knights C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
The Kings C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
The hotdogs C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Skiller kongerne B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
The Dream team A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Paper Consult 1
Paper Consult 2
Paper Consult 3
Dalum IF 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Morud 1 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Årslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
car4flex privat
Skårup U13 C Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
Otterup Stibet B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
SKR17 2 B Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening
SKR17 1 B Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Morud 2 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Otterup Sort B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Gutterne A
Årslev 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub

U12 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 20 kl. 14-20

Teamname LVL Logo Club
Team Licens B
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF
Blå ugler A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Legenderne A Dalum IF Logo Dalum IF
Vikingerne B Dalum IF Logo Dalum IF
BM 3 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
BBB 1 A
SFB 3 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SFB 2 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SFB 1 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
DLO Rengøringsservice B Team DLO-Rengøring
FIF Fjordager IF Logo Fjordager IF
Morud IF 1 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Morud IF 2 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
De hvide løver fra Thurø A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Team Sputnik A
BM 1 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM 2 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst

U8 drenge (5 mands) 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d. 14 kl. 09-15

Teamname LVL Logo Club
Fraugde GIF B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BM2 B Marienlyst Logo Marienlyst
Dalum IF 1 C Dalum IF Logo Dalum IF
OB3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Søndersø 2 C Søndersø Boldklun
Søndersø 1 B Søndersø Boldklun
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Vi er hvide vi er blå vi er ikke til at slå Ringe B Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub
Næsby 3 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Korup B Korup IF Logo Korup IF
Lind drengene A Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
RB 27 DE STY'R Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub
Dalum IF 2 C Dalum IF Logo Dalum IF
BM1 B Marienlyst Logo Marienlyst
Otterup U8 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK

U19 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre. d. 12 kl. 20-24

Teamname LVL Logo Club
PDIF pdif
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebos talenter B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Hjerup FC A
30!! C
Schillings Tropper A
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Boldmongolerne B
Sparekassen Kronjylland A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U17 drenge 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre. d. 12 kl. 18-22

Teamname LVL Logo Club
MS10´s Drenge A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Mighty mkg A
Sønderborg Ungdomsskole privat
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
EZE
Skibhusdrengene A Marienlyst Logo Marienlyst
Munkebo BK B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
FC Bazooka B
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Onde krager A
næsby4 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Morud IF1 C Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Morud IF2 C Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
depotet Vestfyn A privat
FREJA DRENGENE A Horsens Freja Logo Horsens Freja
Nyborg Gymnasium A Nyborg G&IF Logo Nyborg G&IF
Strib Idrætefterskole C

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
19. - January 21 2018

Organisation
Tarup Paarup IF
Place
Paarup Hallerne
Address
Paarupvej 21
Postalcode
5210
City
Odense NV
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
TPI REMA1000 CUP 2018 map

Tournament overview