LGF Cup 2018

Lemvig GF er stolte af igen at byde velkommen til traditionsrige LGF Cup i Lemvig i dagene



26. - 28. januar 2018
 
 

LGF Cup er et større stævne, som har eksisteret i mange år. Vi lægger vægt på at deltagende hold skal matches bedst muligt og i flest mulige kampe. Sidste år deltog mere end 220 hold, så kom og deltag i dette stævne for hold på alle niveauer. Bemærk, vi har også et bredt tilbud til pigehold.

 

Sidste år måtte vi sætte flere hold på venteliste, så vent ikke for længe med din tilmelding!

 

Alle finalerunder afvikles som udgangspunkt i Lemvig Idræts- og Kulturcenter i festlige rammer med lys og musik. Disse kampe livestreames via Facebook.


DER ER GARANTI FOR MINIMUM 4 KAMPE UNDER STÆVNET!


Der spilles efter DBU Jyllands regler for indendørs fodbold i rækkerne:

Piger: U7 - U18 (U7 og U8 spiller 3 mod 3)

Drenge: U5 - U17 (U5, U6 og U7 spiller 3 mod 3 - U8 spiller 4 mod 4 med sænket overligger)

Max 5 spillere pr. hold i U5 til U7 i drenge og i U7 til U8 i piger

Max 6 spillere pr. hold i U8 til U17 i drenge og i U9 til U18 i piger

 

Vi tilbyder i år U19 drenge. Rækken gennemføres kun, hvis min. 8 hold deltager.



Rækkerne opdeles fra U9 og opefter som udgangspunkt i A, B og C niveau. Husk at angive reelt niveau ved tilmelding. Ved for få tilmeldinger i en række vil rækken enten udgå eller blive slået sammen med en anden række. Vi forbeholder os ret til at lukke for tilmeldinger i de enkelte rækker før tid.



Der er medaljer til alle spillere i rækkerne U5 til U8.



Der er personlige præmier til de bedste hold i hver række fra U9 og opefter. Præmier til max. 6 spillere.



Der kåres en cup-spiller i hver årgang fra U9 og opefter.



Startgebyret udgør 400 kr. pr. hold (200 kr. pr. hold for U5, U6, U7 og U8). Beløbet betales ved tilmelding eller senest 3. januar 2018 til reg.nr. 7730 og kontonr. 1059984. Skriv gerne række, holdnavn og kontaktperson. Tilmelding anses først for gældende når startgebyret er indbetalt.



Evt. spørgsmål på mail til lgfcup@lemviggf.dk
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U16 - drenge (2002) Mixed 4 400 Fredag 14 0
U18 - piger (00-01) Mixed 4 400 Fredag 7 0
U15 - piger C (2003) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 10 0
U15 - piger B (2003) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 6 0
U15 - piger A (2003) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 1 0
U13 - piger C (2005) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U13 - piger B (2005) Mixed 4 400 Lørdag 1 0
U13 - piger A (2005) Mixed 4 400 Lørdag 2 2
U12 - piger C (2006) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 1 0
U11 - piger B (2007) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U13 - drenge C(2005) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U14 - drenge B(2004) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 6 0
U12 - drenge C(2006) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 7 0
U12 - drenge B(2006) Mixed 4 400 Lørdag 7 0
U10 - drenge C(2008) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U10 - drenge B(2008) Mixed 4 400 Søndag 9 0
U10 - drenge A(2008) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U9 - drenge C (2009) Mixed 4 400 Søndag 8 0
U9 - drenge B (2009) Mixed 4 400 Søndag 13 0
U5 - drenge (2013) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U14 - piger C (2004) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U14 - piger B (2004) Mixed 4 400 Søndag 4 0
U14 - piger A (2004) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U12 - piger B (2006) Mixed 4 400 Lørdag 5 0
U12 - piger A (2006) Mixed 4 400 Lørdag 3 0
U11 - piger C (2007) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 0 0
U11 - piger A (2007) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U10 - piger (2008) Mixed 4 400 Søndag 4 0
U9 - piger (2009) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U8 - piger (2010) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U7 - piger (2011) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U17 - drenge (2001) Mixed 4 400 Fredag 4 0
U14 - drenge C(2004) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 4 0
U15 - drenge C(2003) Mixed 4 400 Fredag 0 0
U15 - drenge B(2003) Mixed 4 400 Fredag 4 0
U15 - drenge A(2003) Mixed 4 400 Fredag 2 0
U14 - drenge A(2004) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 3 0
U13 - drenge C(2005) Mixed 4 400 Lørdag 12 0
U13 - drenge B(2005) Mixed 4 400 Lørdag 7 0
U13 - drenge A(2005) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U12 - drenge A(2006) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U11 - drenge C(2007) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 8 1
U11 - drenge B(2007) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U11 - drenge A(2007) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U9 - drenge A (2009) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U8 - drenge (2010) Mixed 4 200 Søndag 11 0
U7 - drenge (2011) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U6 - drenge (2012) Mixed 3 200 Søndag 6 0
U16 - piger (2002) Mixed 4 400 Fredag 6 0
U19 - drenge (99-00) Mixed 4 400 Fredag 13 0

Signetud teams

U16 - drenge (2002) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
FSH A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Harboøre/Thyborøn IF 1 B
Harboøre/Thyborøn IF 2 B
Lem Boldklub B Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
The Underdogs C
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Æ’ smeds drenge A
RLK 2 C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Man's Not Hot C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U18 - piger (00-01) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Ukendt A Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
Højer A Højer Idrætsforening Logo Højer Idrætsforening
Lægård Legends B IL
Vedersø Idrætsefterskole A
Lomborg Efterskole B Lomborg Gymnastik- og idrætsefterskole
Team Nuggle A Skyum Idrætsefterskole Logo Skyum Idrætsefterskole

U15 - piger C (2003) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
okspiger 1 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Lemvig Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Bording IF C Bording IF Logo Bording IF
RG. Seasight fenders C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Harboøre/Thyborøn IF C
Linde B C Linde BK Logo Linde BK
Team Cake Lovers C Thisted FC Logo Thisted FC
FS Midtthy C FS Midtthy

U15 - piger B (2003) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Spjald If B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Vildbjerg SF B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Mejrup u15 nr1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup u15 hold2 Mejrup GU Logo Mejrup GU

U15 - piger A (2003) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Team glad for mad A

U13 - piger C (2005) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
OKS C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Harbøre/Thyborøn IF C
Måbjerg IF 1 C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Måbjerg IF 2 C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U13 - piger B (2005) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U13 - piger A (2005) 0 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U12 - piger C (2006) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U11 - piger B (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U13 - drenge C(2005) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U14 - drenge B(2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Malermester Larsen B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup GU 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U12 - drenge C(2006) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre/Thyborøn IF C
RHIF Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Mejdal/Halgård 2 C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Thyboerne C Nors Boldklubs Logo Nors Boldklubs
NSK 1 C
NSK 2 C
Måbjergs seje drenge C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U12 - drenge B(2006) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Ringkøbing IF 2 B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Mejdal/Halgård 1 B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Borbjerg B
Måbjerg Drengene B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
BK Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Thyboerne B Nors Boldklubs Logo Nors Boldklubs
Team DAB B TIM GIF Logo TIM GIF

U10 - drenge C(2008) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer 3 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
buf erne C Bøvling Ungdomsforening Logo Bøvling Ungdomsforening

U10 - drenge B(2008) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Viborg FF B Viborg FF Logo Viborg FF
Tim gif 1 B
Spjald if B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Thisted FC B Thisted FC Logo Thisted FC
Mejdal -Halgård B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK

U10 - drenge A(2008) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U9 - drenge C (2009) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Holstebro Boldklub C Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
SHN/Ulfborg 2 C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
RHIF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Vildbjerg C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Bremdal IK B Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub

U9 - drenge B (2009) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ikast FS B B Ikast FS Logo Ikast FS
NSK B Naur-Sir-Krunderup
LGF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ikast FS B2 B Ikast FS Logo Ikast FS
Ringkøbing IF B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
SHN/Ulfborg 1 B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Holstebro Boldklub 1 B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Real Boys (U8)
Vildbjerg B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Thisted FC B Thisted FC Logo Thisted FC

U5 - drenge (2013) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U14 - piger C (2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Bording IF C Bording IF Logo Bording IF
Harboøre/Thyborøn IF C
FHIF C Feldborg

U14 - piger B (2004) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Lemvig GF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U14 - piger A (2004) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
FC Thy A FC Thy Piger

U12 - piger B (2006) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Skjern GF B Skjern GF Logo Skjern GF
Spjald IF B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Mejrup GU 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup GU 3 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Skjern GF U11 B Skjern GF Logo Skjern GF

U12 - piger A (2006) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Thisted FC 1 Thisted FC Logo Thisted FC
Thisted FC 2 Thisted FC Logo Thisted FC
Mejrup GU 1 A Mejrup GU Logo Mejrup GU

U11 - piger C (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club

U11 - piger A (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U10 - piger (2008) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Overlund GF A
Borbjerg C
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Vinderup B Vinderup IK Logo Vinderup IK

U9 - piger (2009) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig
RHIF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
De seje Snejbjerg tøser B Snejbjerg SG&I Logo Snejbjerg SG&I

U8 - piger (2010) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U7 - piger (2011) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U17 - drenge (2001) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Bjergby FC B
Vedersø Idrætsefterskole A
Lomborg Efterskole B Lomborg Gymnastik- og idrætsefterskole

U14 - drenge C(2004) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup GU2 C Mejrup GU Logo Mejrup GU
LGF U13 1 C
LGF U13 2 C

U15 - drenge C(2003) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U15 - drenge B(2003) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
De Pinke Ponyer B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Thyboerne B Nors Boldklubs Logo Nors Boldklubs
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U15 - drenge A(2003) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Zupelux A Thisted FC Logo Thisted FC
lemvig A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U14 - drenge A(2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Feriepartner Vejlby Klit A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Sport24 Holstebro A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Madsen Optik A

U13 - drenge C(2005) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
LGF2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Harboøre/Thyborøn IF 1 C
Harboøre/Thyborøn IF 2 C
RHIF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
youngboys C Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
f.c. rindum C Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
LGF4 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Mejrup GU B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U13 - drenge B(2005) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
LGF B B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
hakkerboys B Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
TH boys B TIM GIF Logo TIM GIF
Hjerm FIF B Hjerm FIF Logo Hjerm FIF
BK Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Rm feminino B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Mejrup Mejrup GU Logo Mejrup GU

U13 - drenge A(2005) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
LGF1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Thisted FC A Thisted FC Logo Thisted FC

U12 - drenge A(2006) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Ringkøbing IF 1 A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Team kokholmbyg - Skoda holstebro A Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Herning Fremad A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Bagges Boys A
Sydthy Autoværksted Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening

U11 - drenge C(2007) 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig 3 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Harboøre/Thyborøn IF 1 C
Harboøre/Thyborøn IF 2 C
RHIF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
GNIF C Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening

U11 - drenge B(2007) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
FC HoTiHeTo 1 B TIM GIF Logo TIM GIF
FC HoTiHeTo 2 C TIM GIF Logo TIM GIF
LGF2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer Boldklub B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U11 - drenge A(2007) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
FC Skildpadderne A Thisted FC Logo Thisted FC
LGF1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Skjern Bank A
Team X Pro B Team X
Spjald IF A Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening

U9 - drenge A (2009) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
rindum su A Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Ikast FS A Ikast FS Logo Ikast FS
Vildbjerg SF A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Holstebro Frugtlager A

U8 - drenge (2010) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
NSK C Naur-Sir-Krunderup
SHN/ULFBORG SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Real Boys
Struer Boldklub C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Snejbjerg C Snejbjerg SG&I Logo Snejbjerg SG&I
MH 2010

U7 - drenge (2011) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U6 - drenge (2012) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Skive IK Resen B Skive
Bremdal IK Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
Skive IK Resen 2 Skive
Drengene fra Måbjerghus C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U16 - piger (2002) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Bording IF B Bording IF Logo Bording IF
Spar Nords Piger B
Roslev 1 B Roslev IK Logo Roslev IK
Roslev 2 B Roslev IK Logo Roslev IK
Lemvig U15 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RLK Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U19 - drenge (99-00) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Greuther Fürth A
Stay in school Bobo B
Gerber&Søn A/S B
Banditterne B
Fars glade grise B
Lemvig GF B
De Kålhøgen Stuepiger A
HFB A
FC Panna A
Team Interfjord
pandaerne B Skyum Idrætsefterskole Logo Skyum Idrætsefterskole

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
26. - January 28 2018

Organisation
Lemvig Gymnastikforening
Place
Lemvig Idræts og Kulturcenter (evt haller i omegn)
Address
Christinelystvej 8
Postalcode
7620
City
Lemvig
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview