Nr. Lyn Cup 2018

Kom til Nr Lyn Cup i 2018, det bliver supergodt.
Vi spiller indledende puljer og derefter opdeling til A + B finaler.
Derfor max 8 hold pr. gruppe. Max 6 spillere pr. hold.
Der er masser af spurtpræmier og medaljer til stævnet

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U8 Mixed 6 350 4 0
U9 Mixed 6 350 5 0
U10 Mixed 6 350 3 0
U14 Mixed 6 350 3 0
U16 Mixed 6 350 8 0
U7 Mixed 6 350 1 0
U8 Mixed 6 350 2 0
U10 Mixed 6 350 11 0
U11 Mixed 6 350 12 0
U12 Mixed 6 350 9 0
U14 Mixed 6 350 9 0
U15 Mixed 6 350 5 0
U19 Mixed 6 350 6 0
U9 Mixed 6 350 3 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U8 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse - Søby ottere 1 C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
HPTI's piger C Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Nr. Lyndelse - Søby Ottere C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U9 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fortuna Svendborg B Fortuna Svendborg
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Nr. Lyndelse Søby 2 C Nr. Lyndelse/Søby F.C.
Nr. Lyndelse Søby 1 C Nr. Lyndelse/Søby F.C.

U10 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U14 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KRFK 1 C Krfk
Lyn 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Lyn 2 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U16 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fraugde Ninjas C Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde Turtles C Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Vindinge B Vindinge BK Logo Vindinge BK
Nr. Lyn 3 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn 2 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Kirkeby IF Kirkeby Idrætsforening
Team Aarup B Aarup Boldklub

U7 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse /Søby fc B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U8 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Årslev C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Nr. Lyndelse B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U10 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nr Lyn All Stars B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Mølholm Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
ALLESTED 1 A allested
ALLESTED 2 allested
Gelsted G&IF C Gelsted G&IF
U10 Best of the best Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Årslev B2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev B1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Tommerup B Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
B1909 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909

U11 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyn 3 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Herrested-Ørbæk C Herrested-Ørbæk
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Aarslev B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Egebjerg B Egebjerg Fodbold
U11 Nr. Lyn 2 Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
U 11 Nr. Lyn 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
BBB 2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub

U12 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KB1919 C Kværndrup BK
Kirkeby IF Kirkeby Idrætsforening
SFB 1 B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
U12 Drengene 2 C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
SfB 2 C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Egebjerg 1 & Egebjerg 2 B Egebjerg Fodbold
U12 Drengene C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Årslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev 1 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub

U14 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Årslev 2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Kirkeby IF C Kirkeby Idrætsforening
KRFK B KRFK
Nr.Lyn 3 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyn 2 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyn 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
KMD2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KMD1 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U15 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse/Søby FC B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Lyn drengene B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Bulderbasserne B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Drengerøvene B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening

U19 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Due"s quintet B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Falkens Fanatiske Fightere 1 C
Falkens Fanatiske Fightere B
flødefars undersåtter C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Hjallese Allstars B -
KIE Allstars B

U9 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nr Lyn Crazy Reds B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Højby 1 Højby S&G Logo Højby S&G
Højby 2 Højby S&G Logo Højby S&G

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Nr. Lyndelse - Søby FC
Place
Carl Nielsen Hallen
Address
Lumbyvej 62
Postalcode
5792
City
Årslev
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview