Din Bilpartner Cup, 2018, indendørsstævne, Høng

Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold indbyder herved til stort indendørs fodboldstævne i Høng Hallen. Der vil blive spillet i følgende rækker: Drenge U8-U17: Fredag aften, den 12. januar 2018 spilles i U17 Lørdag, den 13. januar 2018 spilles i U8, U11, U12b-c, U13a og U15 Søndag, den 14. januar 2018 spilles i U9, U10, U12a og U13b-c Pris for at deltage: For U8 og U9 kr. 350,00 Der er flotte statuetter i præmie til alle deltagere For U10 - U11 – U12b-c og U13b-c kr. 400,00 Der er flotte statuetter i præmie til nr. 1, 2, 3 og 4 i hver række Desuden er der præmie til rækkens bedste spiller For U12a og U13a og U15 kr. 450,00 Der er kontant kr. 1500,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række Der er kontant kr. 750,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række Der er kontant kr. 450,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller For U17 kr. 500,00 Der er kontant kr. 2500,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række Der er kontant kr. 1000,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række Der er kontant kr. 600,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller Tilmelding skal ske senest fredag, den 30. december 2017 via www.staevner.dk, alternativt per mail sn70@live.dk. Tilmeldingsgebyr indbetales samtidig med tilmelding på mobile pay 51660643 eller bankkonto: Regnr. 4406 Kontonr. 3515209700. Ved evt. spørgsmål kontakt venligst Søren Nielsen, 51660643. Vi forbeholder os retten til at aflyse enkelte rækker ved manglende holdtilmeldinger. Der må maks. benyttes 6 spillere per hold. Dog må der i U8 og U9 benyttes 7 spillere per hold. Vores stævne er et breddestævne, hvorfor der kun må benyttes spillere på a-niveau i rækkerne U12a, U13a, U15 og U17. Vi glæder os til at se jer til indendørs fodboldstævne i Høng Hallen. Med sportslig hilsen Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Mixed 7 350 Lørdag d. 13.1.18 9 0
U9 Mixed 7 350 Søndag d. 14.1.18 10 0
U10 Mixed 6 400 Søndag d. 14.1.18 12 1
U11 Mixed 6 400 Lørdag d. 13.1.18 4 0
U12BC Mixed 6 400 Lørdag d. 13.1.18 7 0
U12A Mixed 6 450 Søndag d. 14.1.18 8 0
U13A Mixed 6 450 Lørdag d. 13.1.18 8 0
U13BC Mixed 6 400 Søndag d. 14.1.18 2 0
U15 Mixed 6 450 Lørdag d. 13.1.18 12 0
U17 Mixed 6 500 Fredag d. 12.1.18 15 0

Signetud teams

U8 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 13.1.18

Teamname LVL Logo Club
Dianalunds Løver Dianalund IF Logo Dianalund IF
Dianalunds Tigre Dianalund IF Logo Dianalund IF
Lynge Broby 2 C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Lynge Broby 1 C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Gørlev
Slagelse B&I C Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
høng 2
høng 1
Gislinge Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub

U9 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 14.1.18

Teamname LVL Logo Club
Rørby-Hvidebæk IF C Hvidebæk IF Logo Hvidebæk IF
Slagelse B&I Rød B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Slagelse B&I Sort B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
høng 2
høng 1
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Raklev 1 C Raklev GI Logo Raklev GI

U10 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 14.1.18

Teamname LVL Logo Club
høng 2
Raklev
Vemmelev 2 B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Vemmelev 1 B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
fc storebælt
høng 1
Kenneth Drenge
RB1906 - 2 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 - 1 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Gislinge C Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub

U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 13.1.18

Teamname LVL Logo Club

U12BC 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 13.1.18

Teamname LVL Logo Club
Kalundborg 2
Kalundborg 1
høng 1
høng 2
Høng u11
Gørlev

U12A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 14.1.18

Teamname LVL Logo Club
Team Azul Næstved IF Logo Næstved IF
The Bombers
Kant by K A SBI Slagelse
høng 1
kalundborg

U13A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 13.1.18

Teamname LVL Logo Club
Raklev
høng 2
Goleador A
høng 1
Roskilde KFUM hvid KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM blå KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Røde Djævler A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF

U13BC 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 14.1.18

Teamname LVL Logo Club

U15 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 13.1.18

Teamname LVL Logo Club
Julles tromler A Næstved IF Logo Næstved IF
Den anonyme boldklub A
Team Sportigan A
The underdogs
høng 2
høng 1
Mullerups Dagpleje B Stillinge IF Logo Stillinge IF
Motech
Allroots Allstar A
Team Næver B

U17 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 12.1.18

Teamname LVL Logo Club
sportigan Høng
YNWA Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Gentlemen’s B
Gørlev Idrætsefterskole A
Haslev Idrætsefterskole A
Team Gurli B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Larsens drenge
Håndbolddrengene A
Team Skod B
El Mondas A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
ruder konges knægte B Ruder konges knægte

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
12. - January 14 2018

Organisation
Høng GF
Place
Høng Hallen
Address
Rosenvænget 23
Postalcode
4270
City
Høng
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview