REMA 1000 Mini SIF Cup 2018

 Strib IF byder igen velkommen til vores traditionsrige indestævne i Strib fritidscenter den 3. Og 4. Februar 2018. Stævnet afvikles i to haller hvilket sikrer hurtig afvikling inden for ca. 3 timer. Indledende puljer hvorefter der inddeles i A, B, C, og D slutspil, hvilket giver garanti for at minimum halvdelen af kampene spilles mod modstandere på samme niveau. Pokaler til ALLE spillere. Fælles indløb til præmieoverrækkelse med høj musik, røgmaskine og lysshow. Der er en pose med frugt, slik og chips m.m til ALLE deltagere. Tilmeldingsgebyr kr. 250,- for U5, U6 og U7 samt kr. 350,- for U8 og U9. Indbetaling til 0756-3223334406 med tydelig angivelse af klubnavn og den række man ønsker at deltage i. Har du spørgsmå kan du kontakte Thomas på 51 42 12 20 eller Morten på 40 18 77 52. Vi glæder os til at byde masser af piger, drenge, trænere og forældre velkommen til REMA1000 Mini Sifcup 2018. 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U5 Mix Mixed 5 250 4 0
U6 Mix Mixed 5 250 21 2
U7 Piger Mixed 5 250 5 0
U7 Drenge Mixed 5 250 47 2
U8 Drenge Mixed 8 350 46 0
U8 Piger Mixed 8 350 0 0
U9 Piger Mixed 8 350 14 0
U9 Drenge Mixed 8 350 62 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U5 Mix 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Grejs-Dalen C Grejs IF

U6 Mix 18 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
1 hold C Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub
3 hold C Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub
Middelfart 3 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Ødsted Tømrer og Snedkerforretning B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
BPI C BPI
Middelfart 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 1 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dalby 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Gårslev GF B Gårslev GF
Erritsø u6 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø u6 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Strib2 Strib IF Logo Strib IF
Strib1 Strib IF Logo Strib IF
Grejs-Dalen C Grejs IF
2 hold Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub
Seest 1 C Seest Boldklub
Seest 2 C Seest Boldklub

U7 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bjert 2 B Bjert IF Logo Bjert IF
Bjert 1 B Bjert IF Logo Bjert IF
Varde if varde if
BGIF Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U7 Drenge 32 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LB 1 B Lunderskov Boldklub
Svendborg C S.f.B
Svendborg B S.f.B
Dalby GF 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
LB 2 B Lunderskov Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Juulsen Og jensen Mini C Skodborg Idrætsforening
BPI C BPI
Gelsted G&IF C Gelsted G&IF
Bjert 2 B Bjert IF Logo Bjert IF
Bjert 1 B Bjert IF Logo Bjert IF
Seest 2 C Seest Boldklub
Seest 1 C Seest Boldklub
Erritsø u7 3 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø u7 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø u7 1 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Strib IF 3 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Marienlyst 1 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 3 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 4 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Varde 1. varde if
Varde 2. varde if
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
MG&BK1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK3 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK4 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U8 Drenge 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
NIK 12 C Nørre Aaby IK
BM A Marienlyst Logo Marienlyst
BM A Marienlyst Logo Marienlyst
BM 3 B Marienlyst Logo Marienlyst
Bredballe IF 2 C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe IF 1 A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Dalum IF 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
BBB2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Brenderup C Brenderup
Dalum IF 1 C Dalum IF Logo Dalum IF
Tved BK Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Juulsen Og jensen C Skodborg Idrætsforening
MG&BK C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Gårslev GF B Gårslev GF
Strib IF Strib IF Logo Strib IF
Fodboldgutterne fra Årslev C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
NIK 11 C Nørre Aaby IK
MG&BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Ammitsbøl 1 B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl 2 B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold

U8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Strib IF A Strib IF Logo Strib IF
Ry 2 B Ry Fodbold
Ry 1 B Ry Fodbold
middelfart C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Skodborg IF C Skodborg Idrætsforening
Vinding SF 1 Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Marienlyst u9 piger B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Vinding SF 2 Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U9 Drenge 46 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SF 3 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Fredericia kfum 2 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
OB 4 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Bm2 Marienlyst Logo Marienlyst
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dalum Rød A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Hvid B Dalum IF Logo Dalum IF
Vonsild 2 B Vonsild
Dalum Sort Dalum IF Logo Dalum IF
Skodborg IF B Skodborg Idrætsforening
S.F.B B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
S.F.B C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
BM Marienlyst Logo Marienlyst
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
BM 1 Marienlyst Logo Marienlyst
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Skødstrup SF A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
MG & BK B Mg og bk
Erritsø GIF 4 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Aarslev C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Skødstrup SF 2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Korup-Ubberud 1 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Rødding IF U9 C C Rødding IF
Rolfsted IF B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
SfB 1 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SFB B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
MG og BK 1 B MG & BK
Erritsø GIF 3 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 1 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Vonsild FK C Vonsild
Kfum 1 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Kfum 2 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Skt.Klemens C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Ebberup C Ebberup IF
Sanderum 4 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Fredericia kfum 1 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Strib IF
Place
Strib Fritids og Aktivitetscenter
Address
Ny Billeshavevej 1 - 3
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview