Tresu CUP

 

Bjert IF og Tresu Group inviterer igen til det traditionsrige indendørs fodboldstævne Tresu Cup. Stævnet er som altid kendetegnet ved flotte præmier, finaleindløb og speak. Vi glæder os til at tage imod jer på Stenderuphalvøen ved Kolding.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
Mix U5 Mixed 4 350 1 0
Piger U 9 Mixed 6 550 2 0
Piger U 10 Mixed 6 550 2 0
Piger U 12 Mixed 6 550 0 0
Drenge U13 Mixed 6 550 1 0
Drenge U14 Mixed 6 550 2 0
Piger U11 Mixed 6 550 0 0
Piger U13 Mixed 6 550 1 0
Mix U6 Mixed 4 350 3 0
Mix U7 Mixed 4 350 7 0
Drenge U8 Mixed 6 550 8 0
Drenge U9 Mixed 6 550 13 0
Drenge U10 Mixed 6 550 26 0
Drenge U11 Mixed 6 550 7 1
Drenge U12 Mixed 6 550 13 0
Piger U14 Mixed 6 550 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

Mix U5 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hover 1 Hover IF

Piger U 9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vonsild FK Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub

Piger U 10 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vonsild FK Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF

Piger U 12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Mix U6 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ødsted Tømrer og Snedkerforretning B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
BGIF Piger Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert piger B Bjert IF Logo Bjert IF

Mix U7 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lunderskov Boldklub 1 C Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Lunderskov Boldklub
Seest C Seest Boldklub
Bjert 2 B Bjert IF Logo Bjert IF
Bjert 1 B Bjert IF Logo Bjert IF

Drenge U8 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HFK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Bjert IF C Bjert IF Logo Bjert IF
Vonsild FK C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
NBSIF 2 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 1 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Vonsild FK 2 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
SUPER C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

Drenge U9 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vonsild FK 1 B Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Vonsild FK 2 C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
BGIF C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

Drenge U10 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
nbsif 3 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Lunderskov Boldklub 3 Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 1 Lunderskov Boldklub
Strib 3 B Strib IF Logo Strib IF
KB-U11 Piger B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Seest1 B Seest boldklub
Starup U10 B Starup UIF Logo Starup UIF
Seest3 C Seest boldklub
Seest2 C Seest boldklub
Dalby GF C Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF B Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Den lille salon B
Strib 2 C Strib IF Logo Strib IF
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
nbsif 2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Vonsild FK 2 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 1 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Årslev B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
nbsif 4 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

Drenge U11 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hotdogs 2 C Bjert IF Logo Bjert IF
Hotdogs 1 B Bjert IF Logo Bjert IF
NBSIF
VIF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Ødis if 2 C Ødis if
Ødis if 1 C Ødis if

Drenge U12 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hatting-Torsted 1 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Vennerne B
HKUF C Harreslev-Kobbermølle UF
VIF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Håndværkerne B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
EGIF 1 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
EGIF 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
EGIF 3 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
EGIF 4 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF

Piger U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Bjert IF
Place
Bjert Hallen
Address
Engløkke 7
Postalcode
6091
City
Bjert
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview