VESTI OLSEN & HANSEN CUP 2018

 

VESTI OLSEN & HANSEN CUP 2018

Kr. Eskilstrup og St. Merløse fodbold Indbyder til stort Indendørsstævne i
St. Merløse og Stestrup Hallerne
Den 16 til 18. februar 2018
FOR DRENGE fra U6 til U14, 32+ og 40+
Kom og vær med til at gøre det sjovt og spændende.
Der spilles i følgende rækker på BC niveau efter 2018 årgange:

Medaljer til alle hold i U6 - U7
Præmier til de 2/3 bedste hold i U8 - U14
Præmier til de 2/3 bedste hold i +32 og  +40 

Tilmelding kan ske på staevner.dk frem til den 4. februar 2018 (puljer kan lukkes tidligere): Tilmeldingsgebyret skal indbetales senest 4. februar 2018, konto nr. 0521 - 1032056. Tilmelding er først gældende efter indbetaling.
Programmet forventes lagt på staevner.dk den 9. februar 2018.

Ret til ændringer i spilledag forbeholdes.
Vi garanterer min. 3 kampe.

Holdgebyr:
U6-U14 kr. 350,-
32+ & 40+ kr. 500,-

                                                                                Spørgsmål:

                                       Sofus Krenn                                                            Ole Randbæk
                            Tlf. 20 66 77 72 efter kl. 17                                             Tlf. 20 13 94 78
                              sofuskrenn@yahoo.dk                                                  ol-r@get2net.dk
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-6 ½bane Mixed 8 350 Lørdag 4 0
U-7 ½bane Mixed 8 350 Lørdag 3 0
U-8 Mixed 8 350 Lørdag 17 0
U-9 Mixed 7 350 Lørdag 2 0
U-10 Mixed 7 350 Lørdag 3 0
U-11 Mixed 7 350 Søndag 18 0
U-12 Mixed 7 350 Søndag 3 0
U-13 Mixed 7 350 Søndag 9 0
U-14 Mixed 7 350 Søndag 17 0
+32 Mixed 7 500 Fredag 5 0
+40 Mixed 7 500 Fredag 6 0
U-6 ½bane Mixed 8 350 Lørdag 0 0
U-7 ½bane Mixed 8 350 Lørdag 0 0
U-8 Mixed 8 350 Lørdag 1 0
U-9 Mixed 7 350 Lørdag 0 0
U-10 Mixed 7 350 Lørdag 1 0
U-11 Mixed 7 350 Søndag 0 0
U-12 Mixed 7 350 Søndag 4 0
U-13 Mixed 7 350 Søndag 0 0
U-14 Mixed 7 350 Søndag 2 0
+28 Mixed 7 500 Fredag 0 0
+35 Mixed 7 500 Fredag 0 0

Signetud teams

U-6 ½bane 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Vor Frue IF U6 A Vor Frue IF Logo Vor Frue IF
RB1906 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Såby Fodbold C Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Lynge Broby C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF

U-7 ½bane 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Store Merløse fodbold B St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Mørkøv IF U6 B Mørkøv IF Logo Mørkøv IF
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred

U-8 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
TBK C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Allerød FK C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Dianalunds Løver B Dianalund IF Logo Dianalund IF
De Blå Lyn C FC Storebælt Logo FC Storebælt
HVB U8 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Såby Fodbold C Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Store Merløse fodbold B St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Karlslunde IF Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Lynge Broby C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Fårevejle B Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub
KFUM Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U-9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Såby Fodbold B Såby Fodbold Logo Såby Fodbold

U-10 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred
Store Merløse fodbold B St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
fc storebælt B

U-11 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ringsted Hvid B Ringsted
Store Merløse fodbold B St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Store Merløse fodbold C St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Næstved 10 B Næstved IF Logo Næstved IF
Vor Frue B Vor Frue IF Logo Vor Frue IF
BK Friheden 1 B Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
BK friheden 2 C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Store Merløse fodbold B St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Tuse fighters B Tuse IF Logo Tuse IF
Z-Multiservice B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Næstved IF C Næstved IF Logo Næstved IF
fc storebælt C
Næstved Grøn B Næstved IF Logo Næstved IF
Raklev B Raklev GI Logo Raklev GI
Ringsted Blå B Ringsted
Greve 2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Tølløse Boldklub C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U-12 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Store Merløse fodbold C St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
HG Drengene B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Academy A

U-13 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Young Guns B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Energi & Teknik C Tuse IF Fodbold
Tuse B Tuse IF Logo Tuse IF
Jernløse/Undløse BK 1 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse/Undløse BK 2 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Store Merløse fodbold C St. Merløse IF Logo St. Merløse IF

U-14 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Stenlille IF.1 C Stenlille IF Logo Stenlille IF
Holbæk HBogI C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Filur B
Gutterne B
Stenlille IF.2 C Stenlille IF Logo Stenlille IF
Tinas malerservice B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
RB 1906 Hvid
RB 1906 Sort
Kr. Eskilstrup B Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Kr. Eskilstrup A C Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Gundsø United 2 C Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Gundsø United 1 C Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF

+32 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
CG Tømrer Viby IF Logo Viby IF
Palle efter musen B Tårnby FF Logo Tårnby FF
"YNWA"
Salon birgit
Hyggeholdet C Stenlille IF Logo Stenlille IF

+40 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Grotesk Viby IF Logo Viby IF
KIF 2010 Trænerteam C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
KEB C Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Store Merløse Fodbold C St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
St. Merløse Wilrelin
Forældrene fra KIF 2010 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF

U-6 ½bane 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-7 ½bane 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-8 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Sorø Freja B Sorø IF Freja Logo Sorø IF Freja

U-9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-12 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Sorø Freja C Sorø IF Freja Logo Sorø IF Freja
Såby Fodbold C Saaby Fodbold Logo Saaby Fodbold
Tølløsepigerne B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse-tøsserne C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U-13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-14 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Såby Fodbold C Saaby Fodbold Logo Saaby Fodbold

+28 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

+35 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
16. - February 18 2018

Organisation
No Club
Place
Stestrup hallen
Address
Stestupvej 41
Postalcode
4360
City
Kr. Eskilstrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
VESTI OLSEN & HANSEN CUP 2018 map

Tournament overview