Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2018

Dronningborg Boldklub arrangerer for 6. år i træk de åbne Randers Mesterskaber.

Mesterskaberne omfatter i 2018 aldersgrupperne fra U5 til U12 i både pige- og drengefodbold.

Vi niveau deler fra U7 5-mands og opefter.

 

Præmier

Store pokaler til alle deltagere
Kæmpe holdpokal til alle vindende hold i aldersgrupperne fra U7 (5-mands) til U12

 

NYT NYT NYT NYT NYT NYT NYT NYT NYT

• Pigefodbold fra U8 til U12.
• U7-drenge også som 5 mands (niveaudeling)
• U10-drenge også som 8 mands
• Vi er på Facebook – følg os


Sidste år havde vi præmier til en værdi på over 250.000 kr. (se pokalerne fra sidste år på Facebook)

 

 SPILLETID:
U5 - 1 x 10 min.
U6 - 1 x 10 min.
U7 - 1 x 10 min.
U7 5-mands 2 x 10 min.
U8 - 2 x 10 min.
U9 - 2 x 10 min.
U10 - 2 x 10 min.
U10 8-mands 2 x 15 min.
U11 - 2 x 15 min.
U12 - 2 x 15 min.

 

REGLER:
Der spilles efter DBU Jyllands regler – se også vores hjemmeside

 

KAMPE/RÆKKER:
Alle hold spiller min. 3-4 kampe.
I alle årgange med niveaudeling spilles der semifinale og finalekampe.
Vi håber, at det vil give nogle gode og jævnbyrdige kampe, hvor alle bliver udfordret – på flere niveauer.
Vi opfordrer derfor alle til at udvise fairplay og tilmelde sig i de rigtige rækker.
Vi forbeholder os dog retten til at slå niveaudelte rækker sammen ved for få tilmeldte.

 

TILMELDING:
Kom og vær med til at skabe nogle sjove og spændende dage for børnene.
Vi anbefaler hurtig tilmelding - dette efter først til mølle princippet. Tilmeldingen er først gældende når holdgebyret er indbetalt.

 

STÆVNETELT:
Vi tilbyder stort udvalg i mad og drikke. Der tages ikke mod dankort, men der vil kunne betales med Mobilepay.

 

Såfremt I har spørgsmål til stævnet er i velkommen til at kontakte de stævneansvarlige på aabnerandersmesterskaber@gmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 5 (3 mands) Mixed 5 400 Lørdag, den 2. juni 2017 8 0
U 6 (3 mands) Mixed 5 400 Søndag, den 3. juni 2017 13 0
U 7 (3 mands) Mixed 5 400 Lørdag, den 2. juni 2017 23 0
U 7 (5 mands) D Mixed 8 700 Søndag, den 3. juni 2017 4 0
U 7 (5 mands) D Mixed 8 700 Søndag, den 3. juni 2017 8 0
U 8 (5 mands) D Mixed 8 700 Lørdag, den 2. juni 2017 12 0
U 8 (5 mands) D Mixed 8 700 Lørdag, den 2. juni 2017 21 0
U 8 (5 mands) D Mixed 8 700 Lørdag, den 2. juni 2017 15 0
U 9 (5 mands) D Mixed 8 700 Søndag, den 3. juni 2017 15 0
U 9 (5 mands) D Mixed 8 700 Søndag, den 3. juni 2017 19 0
U 9 (5 mands) D Mixed 8 700 Søndag, den 3. juni 2017 17 1
U 10 (5 mands) D Mixed 8 700 Lørdag, den 2. juni 2017 1 0
U 10 (5 mands) D Mixed 8 700 Lørdag, den 2. juni 2017 4 0
U 10 (5 mands) D Mixed 8 700 Lørdag, den 2. juni 2017 7 0
U 10 (8 mands) D Mixed 11 900 Søndag, den 3. juni 2017 10 0
U 10 (8 mands) D Mixed 11 900 Søndag, den 3. juni 2017 11 0
U 11 (8 mands) D Mixed 11 900 Lørdag, den 2. juni 2017 11 0
U 11 (8 mands) D Mixed 11 900 Lørdag, den 2. juni 2017 14 0
U 11 (8 mands) D Mixed 11 900 Lørdag, den 2. juni 2017 10 0
U 12 (8 mands) D Mixed 11 900 Søndag, den 3. juni 2017 4 0
U 12 (8 mands) D Mixed 11 900 Søndag, den 3. juni 2017 6 0
U 12 (8 mands) D Mixed 11 900 Søndag, den 3. juni 2017 4 0
U 8 (5 mands) P Mixed 8 700 Lørdag, den 2. juni 2017 0 0
U 8 (5 mands) P Mixed 8 700 Lørdag, den 2. juni 2017 0 0
U 9 (5 mands) P Mixed 8 700 Søndag, den 3. juni 2017 0 0
U 9 (5 mands) P Mixed 8 700 Søndag, den 3. juni 2017 0 0
U 10 (5 mands) P Mixed 8 700 Lørdag, den 2. juni 2017 0 0
U 10 (5 mands) P Mixed 8 700 Lørdag, den 2. juni 2017 1 0
U 11 (8 mands) P Mixed 11 900 Lørdag, den 2. juni 2017 0 0
U 11 (8 mands) P Mixed 11 900 Lørdag, den 2. juni 2017 4 0
U 12 (8 mands) P Mixed 11 900 Søndag, den 3. juni 2017 1 0
U 12 (8 mands) P Mixed 11 900 Søndag, den 3. juni 2017 5 0

Signetud teams

U 5 (3 mands) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Vorup FB B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Helsted Fremad IF 1 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Æblerne
Bjerregrav Boldklub C Bjerregrav Boldklub Logo Bjerregrav Boldklub

U 6 (3 mands) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Dronningborg 1 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Dronningborg 2 Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad 1 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
HEI 1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Romalt 1 Romalt IF Logo Romalt IF
Romalt 2 Romalt IF Logo Romalt IF
Helsted Fremad IF 3 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 A Hobro IK Logo Hobro IK
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK
Romalt IF 3 Romalt IF Logo Romalt IF

U 7 (3 mands) 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Vorup FB 1 A Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Helsted Fremad IF 1 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3(U6) Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 4 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
DB1 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
DB2 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
DB3 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
IFA 1 B IF Alliancen Logo IF Alliancen
Solbjerg 1 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg 2 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Romalt if B Romalt IF Logo Romalt IF
IF Mols C IF Mols Logo IF Mols
DB4 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Randers Freja 1 B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Lystrup 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

U 7 (5 mands) D 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Ry 1 A Ry fodbold Logo Ry fodbold
Flekslog Horsens A Horsens KFUM Logo Horsens KFUM

U 7 (5 mands) D 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
HEI 1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
IFA 1 B IF Alliancen Logo IF Alliancen
Rosendal C IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Ry 2 C Ry fodbold Logo Ry fodbold
Dronningborg B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
HSK 1 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U 8 (5 mands) D 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
DB Fodbold A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Hobro Ik 1 A Hobro IK Logo Hobro IK
Skødstrup SF A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hatting-Torsted A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
VFF 1 A Viborg FF Logo Viborg FF
Vorup A Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Dronningborg Boldklub 2 A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Brabrand IF A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Gug 1 A Gug Boldklub Logo Gug Boldklub

U 8 (5 mands) D 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Randers Freja B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
DB Fodbold B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
TRIF B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
HOG 1 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet IF 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
RIF B Romalt IF Logo Romalt IF
FC Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
IK Rosendal B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK
Skødstrup SF 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
VFF 2 B Viborg FF Logo Viborg FF
TRIF B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Gug 2 B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
HSF 1 B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Alliancen B IF Alliancen Logo IF Alliancen

U 8 (5 mands) D 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
OMMERSYSSEL IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
DB Fodbold C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
HOG 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet IF 2 C Hornslet IF Logo Hornslet IF
RIF 1 C Romalt IF Logo Romalt IF
RIF 2 C Romalt IF Logo Romalt IF
FC Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
IK Rosendal 2 C IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Skødstrup SF 3 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Vorup FB C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Gug 3 C Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
HSF1 C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
HSF 2 C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
IF Alliancen C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Randers Freja C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U 9 (5 mands) D 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SF A1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Bangsbo Freja A Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Ikast FS 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
IFA U9A A IF Alliancen Logo IF Alliancen
Viborg Søndermarken 1 A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Overlund GF 1 A Overlund GF Logo Overlund GF
Overlund GF 2 A Overlund GF Logo Overlund GF
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Randers Freja A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
IK Rosendal 1 A IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
TJØRRING IF A Tjørring IF Logo Tjørring IF

U 9 (5 mands) D 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Skødstrup SF B1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Bangsbo Freja B Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja
Helsted Fremad IF 1 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
DB U9 B B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Ikast FS 2 B Ikast FS Logo Ikast FS
KB U9 B B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Viborg Søndermarken 2 B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Skødstrup SF B2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Randers Freja B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Rårup B Rårup GIF Logo Rårup GIF

U 9 (5 mands) D 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 3 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Skødstrup SF C1 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
DB U9 C C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
HSF C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Ikast FS 3 C Ikast FS Logo Ikast FS
KB U9 C C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Viborg Søndermarken 3 C Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 4 C Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
HOG 4 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 5 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Randers Freja C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
FC Horsens C FC Horsens Logo FC Horsens
HEI 2 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
IFA U9C C IF Alliancen Logo IF Alliancen
IK Rosendal 2 C IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Tjørring 3. C Tjørring IF Logo Tjørring IF

U 10 (5 mands) D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club

U 10 (5 mands) D 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
DB2 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Herning Fremad B Herning Fremad Logo Herning Fremad
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Kristrup Boldklub 1 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub

U 10 (5 mands) D 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
U10C C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
DB3 C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Herning Fremad C Herning Fremad Logo Herning Fremad
VRI U10 C C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aalborg KFUM 3 C Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Bjerregrav B Daps C Bjerregrav Boldklub Logo Bjerregrav Boldklub
Kristrup Boldklub 2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub

U 10 (8 mands) D 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
DB1 A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
HSF A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Aalborg KFUM A Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
VRI U10 A A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
GIF 1 A Grenaa IF Logo Grenaa IF
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
HEI A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U 10 (8 mands) D 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Solbjerg 1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
U10B B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Aalborg KFUM B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
IF Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
KLG 1 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG 2 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
GIF 2 C Grenaa IF Logo Grenaa IF
Hatting-Torsted B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens

U 11 (8 mands) D 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Randers Freja. A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Helsted Fremad IF A A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
SIK Viborg A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Silkeborg IF A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Tjørring IF A Tjørring IF Logo Tjørring IF
RK07 A Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
IF Lyseng A A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Viborg FF A Viborg FF Logo Viborg FF
HB A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
NBK/AIF A Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub

U 11 (8 mands) D 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Helsted Fremad IF B B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
SIK Viborg B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Silkeborg IF B Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
IF Lyseng B B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Håndbolddrengene B
Bredballe IF B Bredballe IF Logo Bredballe IF
VSK Aarhus B VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Lystrup IF U11 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
TRIF U 11 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Hif All Stars B Hornslet IF Logo Hornslet IF

U 11 (8 mands) D 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Randers Freja. C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
solbjerg 1 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
SIK Viborg C Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
HEI 3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
RK07 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
IF Lyseng C C IF Lyseng Logo IF Lyseng
DB U11 C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Viborg FF C Viborg FF Logo Viborg FF

U 12 (8 mands) D 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Vorup FB 1 A Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Herning Fremad A Herning Fremad Logo Herning Fremad
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U 12 (8 mands) D 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Hornset IF 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Herning Fremad B Herning Fremad Logo Herning Fremad
DB U12 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Gødvad GIF B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF

U 12 (8 mands) D 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Hornslet IF 2 C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Vorup FB 2 C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Randers Freja C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U 8 (5 mands) P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club

U 8 (5 mands) P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club

U 9 (5 mands) P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club

U 9 (5 mands) P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club

U 10 (5 mands) P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club

U 10 (5 mands) P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club

U 11 (8 mands) P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club

U 11 (8 mands) P 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag, den 2. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
IF Alliancen U11 IF Alliancen Logo IF Alliancen
Vorup FB C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Overlund GF B Overlund GF Logo Overlund GF

U 12 (8 mands) P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club

U 12 (8 mands) P 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, den 3. juni 2017

Teamname LVL Logo Club
DB B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
PFU05 B PFU05 Logo PFU05
ASA B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
ASA 1 B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
2. - June 3 2018

Organisation
Dronningborg Boldklub
Place
Dronningborg Stadion
Address
Udbyhøjvej 191
Postalcode
8930
City
Randers NØ
Sport
Soccer
Type
Unknown
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2018 map

Tournament overview