Super Brugsen Cup 2018

Tølløse Boldklub inviteter til

SUPER BRUGSEN Cup 2018


Indendørs stævne - med flotte præmier (3. og 4 marts 2018)
Super Brugsen Cup er et indendørsstævne, som afvikles i Tølløse hallen
• Alle hold er garanteret mindst 4 kampe
• Der er ikke niveaudeling mellem puljerne
• POKALER til ALLE i U7 og til finalehold op til U13
• Personlige præmier i rækkerne fra u14 - U18

 


RÆKKEOVERSIGT

Lørdagd. 3 marts                                                                        Søndag d. 4 marts

U7 Mix række U9 Drenge
U8 Drenge U10 Drenge
U11 Drenge U12 Drenge
U13  Drenge U12 Piger
U15 Drenge U14 Piger
U16 Drenge U14 Drenge
U18 Piger  

Der spilles i nævnte rækkefølge. 

 


• Tilmelding kan ske på staevner.dk frem til den 20. februar 2018 (pulje kan lukkes tidligere)

LINK: http://staevner.dk/staevne/13876/super-brugsen-cup-2018.aspx

• Tilmeldingsgebyret på kr. 350,00 pr. hold skal indbetales senest 20. februar 2018, til konto nr. 1551 – 3229 183192. Tilmelding er først gældende efter indbetaling.
• Programmet forventes sendt pr. mail til de tilmeldte hold d. 27 februar 2018.
• Adresse: Tølløsehallen, Sportsvej 2, 4340 Tølløse
• Evt. spørgsmål vedrørende Super Brugsen Cup kan rettes til E-mail: SBCuptbk@gmail.com eller til Ulla Bj. Christiansen på mobil 2048 7846 mellem 19-20.

 

Type the text here

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U7 mixed dreng/Pige Mixed 8 350 15 0
U 8 Drenge Mixed 8 350 12 0
U11 Drenge Mixed 8 350 9 0
U13 Drenge Mixed 7 350 9 0
U15 Drenge Mixed 7 350 7 0
U16 Drenge Mixed 7 350 7 0
U18 Piger Mixed 7 350 1 0
U9 Drenge Mixed 8 350 7 0
U10 Drenge Mixed 8 350 7 0
U12 Drenge Mixed 7 350 3 0
U12 Piger Mixed 8 350 2 0
U14 Piger Mixed 7 350 1 0
U14 Drenge Mixed 7 350 13 0
U16 Piger Mixed 7 350 2 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U7 mixed dreng/Pige 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred
Viby IF C Viby IF
KGB 2 B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB 1 A Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Havdrup Fodbold B Havdrup GI Logo Havdrup GI
IF Bytoften B IF Bytoften
Tuse C Tuse IF Logo Tuse IF
Banditterne fra Strøby 1 B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Banditterne fra Strøby 2 B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
jyderup boldklub C Jyderup Boldklub
G77 drengene C Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
AB Tårnby (øst) C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Havdrup Fodbold B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Havdrup Fodbold B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Store Merløse fodbold Store merløse

U 8 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KGB 2 C Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB 1 B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
HVB 2010 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2010 2 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
BK83 Næstved 1 C Næstved B83
Tølløse 1 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse 2 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Bramsnæs FB C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
BK 83 Næstved 2 C
Fårevejle B Fårevejle Boldklub
G77 drengene C Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Store Merløse fodbold Store merløse

U11 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TBK U11 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Såby fodbold C såby
FC Såby C såby
SUSÅ C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Hellas U10 B Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Jan´s drenge C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Store Merløse fodbold 1 Store merløse
Store Merløse fodbold 2 Store merløse
Store Merløse fodbold 3 Store merløse

U13 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Høng Allstars C Høng GF Logo Høng GF
TBK Sørens hold C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
TBK Stefans hold C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Energi & Teknik ApS C Tuse IF Fodbold
J.A AUTO B B1903 Logo B1903
Store Merløse fodbold Store merløse

U15 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Samba C
Tuse IF B Tuse IF Logo Tuse IF
Kr. Eskilstrup C Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Kroghs drenge C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Holdet B Tuse IF Logo Tuse IF
Tean Næver B

U16 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ruder konges knægte C Ruder konges knægte
Irepair4u B
Fætter No Smoking part 2 B Nørrebro United Logo Nørrebro United
FC Fortnite C -
No Smoking B Nørrebro United Logo Nørrebro United
Kroghs drenge C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U18 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tølløse B Tølløse

U9 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hvalsø C Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
Såby Fodbold Såby Fodbold
Tølløse U9 drenge C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Måløv C Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Simon's drenge C Slangerup og Omegns IF Logo Slangerup og Omegns IF
Lars' drenge C Slangerup og Omegns IF Logo Slangerup og Omegns IF
Store Merløse fodbold Store merløse

U10 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SUSÅ - 2 C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Holbæk C2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
SUSÅ C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Hellas C Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
B73 Slagelse C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Store Merløse fodbold Store merløse

U12 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Jan´s drenge 2 C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Store Merløse fodbold Store merløse
HG drengene Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U12 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Pigebanden B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
superpigerne B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U14 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Løve-Høng Høng GF Logo Høng GF

U14 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Roskilde B Roskilde kfum
Kr. Eskilstrup B Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
RB 1906 Rød C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Hvid C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Gundsø United C Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
TBK Rød B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
TBK Grøn B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
jyderup boldkulb C jyderup boldklub
Stillinge IF B Stillinge IF
White Ops
Tinas malerservice Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Team Fuld Body C Næstved IF Logo Næstved IF

U16 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Raklev B Raklev GI Logo Raklev GI

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse Hallen
Address
Sportsvej 2
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview