Stryhns Cup 2018

Himmelev-Veddelev BK inviterer til Stryhn’s Cup i weekenden den 11.-12. august 2018. Medaljer til alle, samt pokaler til finalister eller puljevinder
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5/U6 Mixed 6 250 Lørdag 4 0
U7 Mixed 6 250 Lørdag 15 0
U8 Mixed 8 250 Lørdag 13 0
U9-2010 Mixed 8 250 Lørdag 4 0
U10-2009 Mixed 8 300 Lørdag 19 0
U10-2009 Mixed 8 300 Lørdag 15 0
U11-2008 Mixed 11 350 Lørdag 2 0
U11-2008 Mixed 11 350 Lørdag 9 0
U12-2007 Mixed 11 350 Lørdag 1 0
U12-2007 Mixed 11 350 Lørdag 2 0
U13-2006 Mixed 11 350 Lørdag 3 0
U13-2006 Mixed 11 350 Lørdag 4 0
U14 Mixed 14 400 Lørdag 2 0
U14 Mixed 14 400 Lørdag 8 0
U15 Mixed 14 400 Lørdag 3 0
U15 Mixed 14 400 Lørdag 10 0
U09-2010 Mixed 8 250 Lørdag 3 0
U10-2009 Mixed 8 300 Lørdag 10 0
U11-2008 Mixed 11 350 Lørdag 1 0
U13-2006 Mixed 11 350 Lørdag 8 0
U12-2007 Mixed 11 350 Lørdag 5 0
U09-2010 Mixed 8 250 Lørdag 2 0

Signetud teams

U5/U6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U7 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 Hvid A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 Blå A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RPF_1 Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
RPF_2 Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Vipperød bk B Vipperød BK Logo Vipperød BK

U8 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
RB1906-2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906-1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Hvb 2011 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb United B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Rosenhøj BK 2 Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Rosenhøj BK Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Kfums bk B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Fix Eagles Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix Flyers Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX

U9-2010 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB 2010-4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
KFUM blå A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
HVB 2010-2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2010-3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U10-2009 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Køge Boldklub C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
HG 3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Jyllinge FC 2 C Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
AIK drengene C Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Slagelse BI C C Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Gundsølille Gun's C Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
RB3 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HVB 5 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Svogerslev 2 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 1 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Holbæk B&I - C2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U10-2009 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
FC Lejre 2 B FC Lejre Logo FC Lejre
AIK drengene B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Tune IF B Tune IF (betalt)
Roskilde Kfum B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Slagelse BI B B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
FC Lejre 1 B FC Lejre Logo FC Lejre
RB2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I - C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U11-2008 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
talsi letland B talsi letland
Himmelev-Veddelev Boldklub B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U11-2008 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Gundsø United B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Glostrup FK C Glostrup FK Logo Glostrup FK
Haslev FC C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
FC Lejre B FC Lejre Logo FC Lejre
Slangerup C Slangerup og Omegns IF Logo Slangerup og Omegns IF
Himmelev-Veddelev Boldklub C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Tølløse C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Svogerlsev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U12-2007 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U12-2007 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB sort C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U13-2006 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB United B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Borup 2 B Borup IF Logo Borup IF
Roskilde KFUM B Roskilde KFUM

U13-2006 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB City C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U14 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Sundby 05 B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U14 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
RB1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Taastrup FC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Gilleleje C Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
Haslev FC B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
KVIF B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
B73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
HVB2 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U15 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
FC Ballerup C FC Ballerup
Gutterne B
Taastrup fc C Taastrup FC Logo Taastrup FC

U15 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Haslev FC B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Brøndby B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Ruds lærlinge Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Albertslund IF A Albertslund IF Logo Albertslund IF
Holbæk Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Taastrup fc A Taastrup FC Logo Taastrup FC
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U09-2010 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Gundsølille A Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HVB 2010-1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
BS72 A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972

U10-2009 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Roskilde Kfum B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Jyllinge FC 1 B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Slagelse BI A A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
RB1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I - A2 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U11-2008 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U13-2006 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB FC A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
talsi letland C talsi letland
FFB B Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Borup 1 A Borup IF Logo Borup IF
HB&I C C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HB&I B B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HB&I A2 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HB&I A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U12-2007 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HVB Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Tuse If Tuse IF Logo Tuse IF
tuse if A Tuse IF Logo Tuse IF

U09-2010 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Gadstrup IF B Gadstrup IF Logo Gadstrup IF
KFUM Hvide B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
11. - August 12 2018
Last signup
Saturday, July 7, 2018

Organisation
Himmelev-Veddelev Boldklub
Place
Himmelev Park
Address
Herregårdsvej 46
Postalcode
4000
City
Roskilde
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
stryhnscup2018@hvb-fodbold.dk
Stryhns Cup 2018 map

Tournament overview