Girls Indoor Cup 2019


Girls Indoor Cup

Marts 2019



Vi gentager succen og byder igen velkommen til Indoor Cup





Betalingsoplysninger. Reg venligst med holdnavn årgang og Id nr. 

Reg 6865
Konto 0001046135
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U9 pige A Mixed 7 500 2 0
U9 pige B/C Mixed 7 500 11 2
U11 pige B/C Mixed 6 500 24 6
U11 pige A Mixed 6 500 21 3
U10 pige BC Mixed 7 500 17 0
U10 pige A Mixed 7 500 12 1
U12 pige A Mixed 6 500 17 0
U12 pige BC Mixed 6 500 22 0
U13 pige BC Mixed 6 500 9 0
U14 Pige Mixed 6 500 1 0
U 15 Pige Mixed 6 350 4 0
U 12 pige B Mixed 6 500 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U9 pige A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 pige B/C 8 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TPI C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Skt. Klemens C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
OKS C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
SGIF slagslunde / Ganløse C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Dalby U9 piger B Dalby IF Logo Dalby IF
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Korup/ubberud C Korup IF Logo Korup IF

U11 pige B/C 17 confirmend signups, 6 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KB ( Kolding boldklub) B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Sportigan Hadsund B
Egebjerg Fodbold Z B Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
Egebjerg Fodbold X B Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
Dalum IF 2 C Dalum IF Logo Dalum IF
TPI tøserne C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum IF 3 C Dalum IF Logo Dalum IF
Søhus Stige BK C Søhus Stige BK
VB 2 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
BGIF Pigerne 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
VB C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Søhus Stige BK 2 C Søhus Stige BK
KB C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U11 pige A 10 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Waka Waka A Lystrup IF Logo Lystrup IF
TPI tøserne A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tgs A -
team tiki taka A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 4 A Dalum IF Logo Dalum IF
BGIF Pigerne 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
VB A VB
Dalby Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
NBSIF Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U10 pige BC 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bredal Auto B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalum IF B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalby GF B Dalby GF
De seje tøser C Højby S&G Logo Højby S&G
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
Blue Rabbits C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Blue Rabbits C Næsby BK
Skt. Klemens B Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Korup/ubberud C Korup IF Logo Korup IF
Harte C Harte G&IF Logo Harte G&IF
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U10 pige A 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bredal Auto A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Assens FC B Assens IF Logo Assens IF
Blue Crazy Candy Girls B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Blue Berrie Girls A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 2 IF Lyseng Logo IF Lyseng
Marienlyst A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
NBSIF Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U12 pige A 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
RIF 1 A Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Måløv Boldklub A Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Pink A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Kuu. A Ubberud IF Logo Ubberud IF
Tarp 3 A Tarp Boldklub
Tgs A -
Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Årslev A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
The New A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Søhus stige A
Morud PU12 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening

U12 pige BC 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fjordager IF C Fjordager IF Logo Fjordager IF
Vamdrup IF 2 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Måløv Boldklub C Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Tarp 2 C Tarp Boldklub
Kuu B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Egebjerg Fodbold B Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
RIF 2 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Helsted Fremad 2 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
SIK Stensballe B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Helsted Fremad Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Søhus stige C
Årslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub

U13 pige BC 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 Pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 15 Pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 12 pige B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
No Club
Place
Ubberud hallen
Address
Ubberudvej 30
Postalcode
5491
City
Blommenslyst
Sport
Soccer
Type
IndoorCup
Girls Indoor Cup 2019 map

Tournament overview