SGIF November-stævne 2018

Fodboldstævne med Konfetti! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. Fredag eftermiddag/aften: U12, U13 og U14 (Pizza og fodbold) Lørdag formiddag: U5 & U6. Lørdag eftermiddag: U7. Søndag formiddag: U8 & U9. Søndag eftermiddag: U10 & U11 Betaling til: 3434-3434623103. HUSK AT ANGIVE BOOKING ID
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U-12 (2007) 4:4 Mixed 6 700 1 0
U-5 ½-bane(2014) 4:4 Mixed 6 350 1 0
U-6 ½-bane(2013) 3:3 Mixed 5 350 15 0
U-7 ½-bane(2012) 3:3 Mixed 5 350 25 0
U-8 (2011) 5:5 Mixed 7 500 16 0
U-9 (2010) 5:5 Mixed 7 500 15 1
U-10 (2009) 4:4 Mixed 6 500 13 0
U-11 (2008) 4:4 Mixed 6 500 9 0
U-14 (2005) 4:4 Mixed 6 700 15 3
U-13 (2006) 4:4 Mixed 6 700 8 0
U-14 (2005) Pige 5:5 Mixed 7 700 0 0
U-10 (2009) Pige 5:5 Mixed 7 500 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U-12 (2007) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U-5 ½-bane(2014) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U-6 ½-bane(2013) 3:3 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
2013 Mix Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Veksø IF C Veksø IF
Stenløse 2 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
HVB 2 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Stenløse 1 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse 3 C Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse 4 C Stenløse BK Logo Stenløse BK
HVB 3 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
SGIF 01 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF02 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
2013 Mix II Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Værløse BK 2 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Værløse BK 1 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub

U-7 ½-bane(2012) 3:3 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HVB1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB2 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Batman B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Måløv 1 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Måløv 2 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Supermand B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Spiderman B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Fantomet B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
MLI C Melby-Liseleje IF Logo Melby-Liseleje IF
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 3 C FC Lejre Logo FC Lejre
U7 Stenløse boldklub B Stenløse BK Logo Stenløse BK
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
B.93 PMC 1 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
U7 Stenløse boldklub B Stenløse BK Logo Stenløse BK
U7 Stenløse boldklub B Stenløse BK Logo Stenløse BK
U7 Stenløse boldklub B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Hvidovre IF Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
B.93 PMC 2 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
SGIF U7 2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U7 3 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U7 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-8 (2011) 5:5 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Stenløse 3 C Stenløse Bold Boldklub
AFK 2 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Tigerne B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
KB Barcelona B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
AFK 1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Stenløse 1 B Stenløse Bold Boldklub
Stenløse 2 C Stenløse Bold Boldklub
Måløv BK 1 C Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Måløv BK 2 C Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Ålholm IF - 1 C Ålholm IF
Ålholm IF - 2 B Ålholm IF
SGIF U8 Beta B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
AFK 3 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
SGIF U8 Alfa Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-9 (2010) 5:5 13 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tårnby FF B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Veksø IF C Veksø IF
Skovshoved Sort 2010 A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Allerød Blå C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
HIK Blå B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Gadstrup IF C Gadstrup IF
Lyngby BK 1921 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
SGIF2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Kirke Værløse 1 B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Kirke Værløse 2 C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Kirke Værløse 3 C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Allerød FK C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub

U-10 (2009) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U-11 (2008) 4:4 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGIF C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sengeløse B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF 2 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
B.93 2008 CK C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U-14 (2005) 4:4 8 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ABT-3 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
LSF hvid B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
KVIF SYD B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
KVIF NORD B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Gilleleje Sort B Gilleleje Fodboldklub
Gilleleje Rød C Gilleleje Fodboldklub
ABT-1 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
ABT-2 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby

U-13 (2006) 4:4 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ABT-3 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
ABT-4 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Slagslunde Ganløse A Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Slagslunde Ganløse B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
ABT-1 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
ABT-2 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby

U-14 (2005) Pige 5:5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U-10 (2009) Pige 5:5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5B, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview