Dansk Revision Cup 2018

SIF Fodbold Assentoft og Dansk Revision Randers har fornøjelsen af, at invitere til Dansk Revision Cup i Assentofthallerne den 27., 28. & 29. December 2018 for drenge og piger.

Der spilles fra U6 til U15

Vi tilbyder:

- Personlig pokal til alle U6 og U7 spillere.

- Personlig pokal til top 3 i U8-U13

- Flotte præmier til top 3 i U14-U15

- Holdpokal til vinderholdene af hver række (undtagen U6 og U7)

- Flotte spurtpræmier

- Alle hold er sikret min. 4 kampe

- Indløb til præmieoverrækkelse med musik og lysshow

 

Tilmelding sker efter først-til-mølle princippet, og senest tilmelding og betalingsdato er den 2. december 2018. Sidste år deltog 220 hold og der var over 70 hold på venteliste.

Deltagergebyr:

U6-U7: 200 kr. pr. hold (3 mands, maks 5 spillere pr. hold)

U8-U11: 250 kr. pr. hold (maks 6 spillere pr. hold)

U12-U15: 300 kr. pr. hold (maks 6 spillere pr. hold)

 

Ved eventuelle spørgsmål kan der rettes henvendelse til:

Hvis der er spørgsmål, kan i kontakte:

Jesper Pedersen, 5361 1941, siffodboldassentoft@outlook.dk eller

Morten Overgaard, 2099 3539

 

Vi glæder os til at se jer til nogle fantastiske fodbolddage i Assentofthallerne

Med sportslig hilsen

SIF Fodbold Assentoft og Dansk Revision Randers

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U6 (3mands) A Mixed 5 200 2 0
U6 (3mands) B Mixed 5 200 10 0
U6 (3mands) C Mixed 5 200 5 0
U8 B Mixed 6 250 15 1
U9 A Mixed 6 250 12 0
U12 B Mixed 6 300 9 0
U12 C Mixed 6 300 9 0
U13 A Mixed 6 300 1 0
U13 B Mixed 6 300 9 0
U13 C Mixed 6 300 6 0
U10/11 Piger Mixed 6 250 20 0
U9 C Mixed 6 250 19 1
U10 A Mixed 6 250 4 0
U10 B Mixed 6 250 10 0
U10 C Mixed 6 250 11 0
U11 A Mixed 6 250 6 1
U11 B Mixed 6 250 11 1
U11 C Mixed 6 250 10 1
U12 A Mixed 6 300 8 0
U14 A Mixed 6 300 0 0
U14 B Mixed 6 300 8 1
U14 C Mixed 6 300 14 4
U7 (3mands) A Mixed 5 200 3 0
U7 (3mands) B Mixed 5 200 18 3
U7 (3mands) C Mixed 5 200 14 0
U8 A Mixed 6 250 8 0
U8 C Mixed 6 250 17 1
U9 B Mixed 6 250 20 2
U12/13 Piger Mixed 6 300 9 2
U15 Piger B Mixed 6 300 1 0
U15 B Mixed 6 300 2 0
U15 C Mixed 6 300 3 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 (3mands) A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 (3mands) B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup U6 3 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup U6 2 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup U6 1 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Vorup FB 1 B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 2 B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
SIF Assentoft B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Helsted Fremad 1 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Skødstrup U6 4 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U6 (3mands) C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ørsted IF C Ørsted IF
Hornslet IF 1 C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF 2 C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Romalt IF 2 C Romalt IF Logo Romalt IF
Romalt IF C Romalt IF Logo Romalt IF

U8 B 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
8940 B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
HEI 1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
VIF/AIF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
HSK boyz B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
SSF4 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
AGF B
Romalt IF B Romalt IF Logo Romalt IF
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
AIA 1 B IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
DB 1 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub

U9 A 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 1 A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Pink Boys A -
FC Skanderborg U9-A A FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Skødstrup SF A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Tjørring IF A Tjørring IF Logo Tjørring IF
Real Boys
DB Fodbold A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Hobro IK 1 A Hobro IK Logo Hobro IK
VRI A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
DB Fodbold A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub

U12 B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gl. Estrup Gartneri 1 B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Viborg drengene B
Team Restudy B Hedensted IF Logo Hedensted IF
RK07 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
FC Nissen B
NV djurs B Rougsø FF
SIF Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

U12 C 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gl. Estrup Gartneri 2 C Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Team Ø C Team Østjylland
SIF Assentoft 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
AIF/NBK AIF/NBK
RK07 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
AIA-Tranbjerg 1 C AIA-Tranbjerg
AIA-Tranbjerg 2 C AIA-Tranbjerg
De blå & sorte C Allingåbro IF
NV Djurs C Rougsø FF

U13 A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VSK 1 A VSK Aarhus Logo VSK Aarhus

U13 B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Søften GF B Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
Hadsten B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
LIK 2 B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
VSK 3 B VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
VSK 2 B VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
LIK B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
SIF Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Team de lyserøde elefanter B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U13 C 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hadsten C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF
ST 70 2 C ST 70
ST 70 1 C ST 70
SIF Assentoft 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Team de blå smølfer C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U10/11 Piger 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ommersyssel IF 1 B Ommersyssel IF
Ommersyssel IF 2 C Ommersyssel IF
HSK Pigerne Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
U 10 piger C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
Grenå IF B Grenaa IF
Highlanders B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
TIF 1 B Tjørring IF Logo Tjørring IF
TIF 2 C Tjørring IF Logo Tjørring IF
Helsted Pigerne U10 Helsted Fremad
VB piger C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Helsted Fremad Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Tøserne U10 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
SIF Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
BMK B BMK 90
Romalt pigerne B Romalt
TRIF C Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening

U9 C 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aunings Drenge C Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Heinos Helte C Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Lystrup 2 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Kolind C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
KB 1 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Skødstrup SF C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
RIF2 C Romalt IF Logo Romalt IF
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
RIF1 C Romalt IF Logo Romalt IF
Kolind C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
FC Skanderborg U9-C C FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
IFA C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Mariager C Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
OMMERSYSSEL IF C Ommersyssel if
vorup C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Allingåbro if / Vivild if C Allingåbro IF

U10 A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
IFA 1 A IF Alliancen Logo IF Alliancen
HSK A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
SIF Assentoft 1 A SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U10 B 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Åbyhøj IF hold B B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
HSK B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Viby If B Viby IF
AC Norddjurs B AC Norddjurs
Smølfesparkerne B SMIFF
VIF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
SIF Assentoft B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Ommersyssel IG B Ommersyssel IF
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Spentrup IF 1 B Spentrup if

U10 C 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Allingåbro if/Vivild C Allingåbro if
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF
Viby If C Viby IF
Spurt Kongerne C SMIFF
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Assens IF C Assens IF
HOG 3 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 4 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Rougsø FF C Rougsø FF
Spentrup IF 2 C Spentrup if

U11 A 4 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Scanstore A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
NV Djurs A Rougsø FF
Skødstrup 4 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SMIFF A smiff

U11 B 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
solbjerg 1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Skødstrup 2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
TRIF 2 B Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
Alliancen 2 B IF Alliancen Logo IF Alliancen
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
TRIF 1 B Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
Kristrup Boldklub 1 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Hammel GF B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Skødstrup 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U11 C 9 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
solbjerg 2 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Alliancen 1 C IF Alliancen Logo IF Alliancen
solbjerg 3 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Kristrup Boldklub 2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Spentrup C Spentrup IF
Skødstrup 3 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Assens IF C Assens IF
Langå C Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub

U12 A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ravn Arkitektur A
Glenn’s drenge A Nørager Boldklub
RK07 A Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Bare jeg bliver ligeså god som min far A ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
SIF Assentoft 1 A SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Tandlægerne Justesen A -
Flekslog Horsens A

U14 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 B 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TvTek, Nim B Nim Idrætsforening Logo Nim Idrætsforening
AC Norddjurs B AC Norddjurs
SMIFF 1 B SMIFF
SMIFF 2 B SMIFF
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

U14 C 9 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Assens if C Assens if
FC Sisto Tjørring IF Logo Tjørring IF
FC Pione C Tjørring IF Logo Tjørring IF
Assens if Assens if
Kristrup 1 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Kristrup 2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
SMIFF 3 C smiff
AC Norddjurs C AC Norddjurs
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

U7 (3mands) A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Helsted Fremad 1 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
LIF 1 A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Hobro IK A Hobro IK Logo Hobro IK

U7 (3mands) B 14 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LIF 3 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Skødstrup SF 1 B Skødstrup SF
Skødstrup SF 2 B Skødstrup SF
Skødstrup SF 3 B Skødstrup SF
KB 1908 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Helsted Fremad 2 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Auning IF B Auning
Horsens FS 1 B Horsens FS Logo Horsens FS
Horsens FS 2 B Horsens FS Logo Horsens FS
Horsens FS 3 B Horsens FS Logo Horsens FS
SIF Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
LIF 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Vivild IF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening

U7 (3mands) C 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AC Norddjurs 2 C AC Norddjurs
Helsted Fremad 3 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
AC Norddjurs C AC Norddjurs
vorup fb U7 C vorup FB
Allingåbro if C Allingåbro if
KB 1908 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
SMIFF U7 C SMIFF
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF
Romalt IF 2 C Romalt IF Logo Romalt IF
Vivild IF C Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
HSK Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Romalt IF C Romalt IF Logo Romalt IF

U8 A 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vorup FB B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
IF Alliancen 1 A IF Alliancen Logo IF Alliancen
AGF A
SSF1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SSF2 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Helsted Fremad 1 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Flekslog Horsens A

U8 C 13 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spentrup IF C Spentrup IF
Spentrup 2 C Spentrup IF
SMIFF U8 C SMIFF
HSK gutterne C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
IF Alliancen 2 IF Alliancen Logo IF Alliancen
HEI 2 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
KB 1 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
SSF3 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Helsted Fremad 3 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Hobro IK årgang 12 C Hobro IK Logo Hobro IK
Oif C IF Fjorden
AIA 2 C IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
DB 2 C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub

U9 B 17 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Trif Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
Trif B Trif
FC Skanderborg U9-B2 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Hornslet IF 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Skødstrup SF B2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hornslet IF2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Rougsø FF 2 B Rougsø FF
DB Fodbold B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Ommersyssel if B Ommersyssel if
RIF B Romalt IF Logo Romalt IF
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
FC Skanderborg U9-B B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
IFA 1 B IF Alliancen Logo IF Alliancen
IFA 2 B IF Alliancen Logo IF Alliancen
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK
Rougsø FF B Rougsø FF

U12/13 Piger 7 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
IF Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Romalt tøserne B Romalt IF Logo Romalt IF
SIF Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Kristrup 1 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Kristrup 2 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

U15 Piger B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

U15 B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup A B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

U15 C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AC Norddjurs C AC Norddjurs
Skødstrup B B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
SIF Assentoft
Place
Assentofthallerne
Address
Stadionvej 41
Postalcode
8960
City
Randers SØ
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview