Aluline Indendørs Cup 2018

 Tølløse Boldklub inviterer til 

Aluline Cup 2018

 

Indendørs stævne - med flotte præmier (23-25 november 2018)

Aluline Cup er et indendørsstævne som afvikles i Tølløse hallen.

* Alle hold er garanteret minimum 4 kampe a 7 minutter.

* Stævnet er IKKE niveau inddelt men et breddestævne.

* POKALER til ALLE i U7 mix og til finalehold optil U13.

* Personlige præmier fra U14 og op.

Fredag d.23 nov.             Lørdag d. 24 nov.              Søndag d. 25 nov.          

U 14 Drenge U 7 Mix Hold U 10 Drenge
U 15 Drenge U 8 Drenge U 11 Drenge
U 16 Drenge U9 Drenge U13 Piger

U9 Piger U13 Drenge

U12 Drenge

Dame Senior  

 

Tilmelding kan ske på staevner.dk frem til d.12. novenber 2018

Ved fyldte rækker kan tilmelding lukkes tidligere.

LINK:http://staevner.dk/staevne/14440/aluline-indendoers-cup-2018.aspx

* Tilmeldingsgebyret på kr. 300,00pr. hold skal indbetales

senest d. 12 november 2018, til konto 1551-3229 183192 eller

mobilePay no.83676. Tilmelding er først gyldig efter indbetaling.

 * Programmet forventes sendt på mail til de tilmeldte

hold d.19 november 2018

Adresse: Tølløse hallen, Sportsvej 2, 4340 Tølløse

Spørgsmål vedrørende Aluline Cup sendes til tbkinfo1924@gmail.com



 

 

 

 

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U14 Drenge Mixed 6 300 Fredag aften 18 0
U15 Drenge Mixed 6 300 Fredag aften 12 0
U16 Drenge Mixed 6 300 Fredag aften 3 0
U7 MIX Mixed 7 300 Lørdag morgen 3 0
U8 Drenge Mixed 7 300 Lørdag morgen 22 0
U9 Drenge Mixed 7 300 Lørdag formiddag 11 0
U9 Pige Mixed 7 300 Lørdag formiddag 0 0
U12 Drenge Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 12 0
Dame Senior Mixed 6 300 Lørdag aften 1 0
U10 Drenge Mixed 7 300 Søndag formiddag 2 0
U11 Drenge Mixed 7 300 Søndag formiddag 7 0
U13 Piger Mixed 6 300 Søndag eftermiddag 6 0
U13 Drenge Mixed 6 300 Søndag eftermiddag 13 0
U14 Piger Mixed 6 300 Lørdag aften 7 0
U15 Piger Mixed 6 300 Fredag aften 0 0

Signetud teams

U14 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Red Boys B Tuse IF Logo Tuse IF
Black Boys B Tuse IF Logo Tuse IF
Kirke Hyllinge 1 C Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
Kirke Hyllinge 2 C Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
The Boys Are Back
TBK 1 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Holbæk sportsakademi B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Boesen Entreprise A
J.A AUTO B B1903 Logo B1903
Jernløse/Undløse BK 2 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse/Undløse BK 1 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
FC Nicko B

U15 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Alt for Damerne A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
White Ops A
Linneboes diciple A
TBK 2 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
TBK 1 A Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Ruds Disciple
Ruds Trofaste
Holbæk Blå Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
EL Dinero B
vipperød 1 A vipperød
vipperød 2 C vipperød
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U16 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
EU Supply B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Team Næver B

U7 MIX 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
Lynge Broby Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Hørve IF B Hørve IF Logo Hørve IF
Benløse IF C Benløse IF Logo Benløse IF

U8 Drenge 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
Sørbymagle IF B Sørbymagle idrætsforening Logo Sørbymagle idrætsforening
BRØNDBYERNES IF 1 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
BRØNDBYERNES IF 2 C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Hørve IF B Hørve IF Logo Hørve IF
RB-1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB-2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HG blå B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG hvid B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG grøn Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG sort B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Kirke Hyllinge Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
B73 B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
B73 B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
RB-3 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Ringsted 1 A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Greve 1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve 3 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
LBI C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Aik 65 Strøby (Sort) B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Aik 65 Strøby (Gul) Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65

U9 Drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Lynge Broby 1 Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Lynge Broby 2 Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Lynge Broby 3 Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Ringsted B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Hvalsø IF B Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
RIF B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted IF C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Tuse IF Tuse IF Logo Tuse IF
KB 2010 D A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
tbk C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
tbk 1 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U9 Pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
VB CHAMPS C Vipperød BK Logo Vipperød BK
Sportmonda B Tuse IF Logo Tuse IF
BOMBERS Drenge C St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
BOMBERS Drenge B St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Haslev FC C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Hvalsø Drengene C Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
B.B.Smedeseevice B Raklev GI Logo Raklev GI
Ringsted drengene C Ringsted IF Logo Ringsted IF
De gule djævle B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
2641 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Ringsted IF B Ringsted IF Logo Ringsted IF

Dame Senior 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
luftens helte B

U10 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse Tigers C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse Panthers C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U11 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
karrebæk u 11 C Karrebæk IF Logo Karrebæk IF
Såby C Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Sengeløse B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
fc storebælt B
Tølløse C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred
Taastrup B Taastrup FC Logo Taastrup FC

U13 Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Haslev FC Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Guldpigerne TFF B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Tølløse pigerne B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Brøndby U12-1 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Havdrup GI C Havdrup GI Logo Havdrup GI
B B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U13 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Team Skisport B
karrebæk u 13 C Karrebæk IF Logo Karrebæk IF
Holmegaard Sort B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard Rød B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Sportmonda Tuse IF Logo Tuse IF
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Loverboys A
Såby C Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Ringsted B Ringsted IF Logo Ringsted IF
TOF Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Hundige BK C Hundige Boldklub Logo Hundige Boldklub
Würtzners drenge Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club

U14 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
NKF Dreamteam C Nivå-Kokkedal FK Logo Nivå-Kokkedal FK
NKF Fighters B Nivå-Kokkedal FK Logo Nivå-Kokkedal FK
Tølløse bk Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Ringsted B Ringsted Pigefodbold
Team Næver A

U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
23. - November 25 2018

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse hallen
Address
Sportsvej 2
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
tbkinfo1924@gmail.com

Tournament overview