Sengeløse Futsal og inde cup

  1.  Vi spiller alm. Indendørs lørdag med frivillige dommere og Futsal søndag med sort dommer. 

    Vi spiller om pokaler til vinderne og medaljer til bedst placeret samt præmier for flotte scoringer og detaljer. 

     

    Reg. 2275 konto. 4378984950

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U9 drenge Mixed 7 350 4 0
U11 drenge Mixed 6 350 5 0
U13 drenge Mixed 6 350 4 0
U9 piger Mixed 7 350 9 0
U10 piger Mixed 6 350 19 0
U11 piger Mixed 6 350 6 0
U9 Futsal Mixed 7 450 3 0
U10 Futsal Mixed 7 450 2 0
U11 Futsal Mixed 7 450 0 0
U9 Futsal piger Mixed 7 450 3 0
U10 Futsal piger Mixed 7 450 5 0
U11 Futsal piger Mixed 7 450 3 0
U12 drenge Mixed 6 350 8 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U9 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse II C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse I B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
RB1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U11 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGIF - Sengeløse Drenge B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
B.93 2008 CKR 2 C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B.93 2008 CKR 1 C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U13 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Faxe kondi drengene C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Faxe Kondi dregene - Blå C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Hundige Rød C Hundige Boldklub
Hundige Sort C Hundige Boldklub

U9 piger 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGIF slagslunde / Ganløse C
SGIF slagslunde / Ganløse
SGIF slagslunde / Ganløse Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Boldklubben Hekla A Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
FC Lejre C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10 piger 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Birkerød Skjold C Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
B B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Guldtøserne C Tårnby FF Logo Tårnby FF
Guldpigerne B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Måløv Boldklub U10P C Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Sundby Grøn C Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
sundby blå A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
FB Pigerne B Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Pige U10A A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Greve Pink A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Blå B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Hvid C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Pige U10B B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Pige U10C C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse piger C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Hvidovre IF C Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hvidovre IF Blå B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF

U11 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HUI 1 C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Sundby Rød C Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
sundby Lyserød A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Hvidovre IF B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9 Futsal 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse drenge B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
BS72 A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10 Futsal 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse fodbold piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11 Futsal 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 Futsal piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10 Futsal piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Birkerød Skjold B Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Greve Pink A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11 Futsal piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BSF A
Roskilde Pigerne B Roskilde Pigefodbold
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U12 drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Cik 2 C Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
TFC 1 C Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC 2 C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Cik C Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
Ålholm IF 1 C Ålholm If
Ålholm IF 2 C Ålholm IF
LBK C Lejerbo Boldklub
Faxe kondi drengene C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Place
Sengeløse hallen
Address
Spangåvej 9
Postalcode
2630
City
Taastrup
Sport
Soccer
Type
Futsal
Sengeløse Futsal og inde cup map

Tournament overview